Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan viselkedik egy nárcisztikus szülő? fórum

Hogyan viselkedik egy nárcisztikus szülő? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan viselkedik egy nárcisztikus szülő? (Napi érdekes)

10. gigi> (válaszként erre: 9. - Abigél121)
ápr. 11. 22:25
A fiam két évig élt együtt egy ilyen nővel. Öt hónapja, végre végleg eltünt az életéből. Azóta sem tud helyre jönni.
ápr. 11. 12:37

A nárcisztikus ember MAGÁT TARTJA A LEGJOBB-nak: mindenben,kivétel nélkül: mondjuk Ő alegokosabb, alegszebb, a leg legek mindenben.

Nagyon nehéz a velük való közös élet!: magát alázza meg , aki vele képes élni.

Sajnos saját tapasztalat.

8. 55Judit (válaszként erre: 2. - Srcrss)
ápr. 10. 15:55
Ó, pont ezt akartam írni.
7. birebora (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
ápr. 10. 15:52
Én sem. Tumbo2 néha nem a témában ír:)
6. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Tumbo2)
ápr. 10. 15:49
Nem értem ezt a hozzászólásod.
5. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Zsebóka)
ápr. 10. 13:33
Az anyósom diagnosztizált nárcisztikus személyiség, de rá nem egészen illik a leírt viselkedésmód. Neki nem voltak ilyen elvárásai a gyerekeivel szemben, azaz nem a tanulásra feküdt rá. A gyerekei, férje érte kellett éljenek. Szépen öltöztette őket, azért, hogy lássa mindenki ő milyen gondos anyuka és feleség. Csak olyasmit követelt tőlük, amiből kiderült, hogy ő milyen nagyszerű. Amikor eljutottunk oda, hogy már untuk az állandó dicsekvését, az elvárásait, akkor megszakítottuk vele a kapcsolatot. Sajnos nárcisztikussal másképp nem lehet, hosszú távon tönkretesz mindent és mindenkit maga körül.
ápr. 10. 10:11
én mindig dicsértem,milyen szép,okos,a húgom szerint elfogult vagyok.de ki ne dicsérné,ha nem én,meg a férje,a húgom sem sokra ment a szépségével.
ápr. 10. 10:04
mondom a lányomnak,egy óra múlva jöjjenek,elég a kislánnyal játszadozásból.nem vagyok én gyerek,persze,hogy nem,de még kapálni kell,feltölteni az autót.narcisztikus nem vagyok,csak realista.
ápr. 10. 10:00
Ahogyan anyám és apám.
ápr. 10. 09:35
Szülőként sok problémával nézünk szembe. A gyermekvállalás nem kis feladat, de egy anya vagy apa normál esetben, megpróbálja kihozni magából a legjobbat, persze időnként akaratunk ellenére is „hibázhatunk”. Hozhatunk olyan nevelési mintákat a saját gyermekkorunkból, amelyek előjönnek ugyan, de nem szeretnénk alkalmazni sem továbbadni, mert tudjuk nekünk sem tett jót... Sokfélék vagyunk, ahogy a gyermekeink sem egyformák.

Van egy szülőtípus, aki óriási sérüléseket okozhat a gyermekének a viselkedésével, ez pedig a nárcisztikus szülő.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan viselkedik egy nárcisztikus szülő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook