Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tegyem túl magam? fórum

Hogyan tegyem túl magam? (beszélgetős fórum)


30. 996b40d6f5 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 20:57
Úgy akarsz gyereket, hogy nem éltek együtt? Érdekes. Ha lesz, hol fog lakni? Nálad vagy nála?
29. globus (válaszként erre: 26. - Asztanaviszta)
ápr. 2. 20:56
Pláne azért, ha jól láttam, 20 évesen lett szülő? Gyerek most van abban a korban, amikor végre apuka is kicsit élheti szabadabb életét. Igen kell imádnia a gyerekeket, hogy beleugorjon egy új projektbe. Nyilván akad olyan is, bár ők spontán hozakodnak elő a témával.
ápr. 2. 20:52
A derék kevés a babához.
27. Arawn
ápr. 2. 20:47

Szia nekem lenne pár kérdésem mielött akármit is ìrnék mert sajnos pár dolog nem tiszta.

1.Irtad hogy sikrült rá venni pár dologra szóval változott érted,te miben változtál érte?

2.irtad neked is van 2 saját gyermek ami csodálatos dolog azt el árulnád miért szeretnél még eggyet? Válaszod előre is köszi 😊

ápr. 2. 08:38

Még nem éltetek együtt.

Először talán ki kellene próbálni, hogy a 3 már meglévő gyerek hogyan tud együtt élni.

A párod valószínűleg nem akar 1 gyerekes apukából hirtelen 3-4 gyerekes apukává válni.

25. Panna07 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 22:13
Mivel még nem is éltek együtt, és nem ismered olyan régóta, miből gondolod, hogy hosszú távú lenne a kapcsolat és jó apa, társ lenne? Ma már olyan könnyen kilépnek egy kapcsolatból az emberek, egy gyerek sem tartja őket össze.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Channa*)
ápr. 1. 21:47
Apukával él a gyermeke.
23. Channa* (válaszként erre: 9. - Liliom10)
ápr. 1. 20:53

Valóban nem volt sem előző házasságunk, sem gyereke egyikünknek sem.


Ebben a történetben nem az idő a bibi, hanem az, hogy már van mindkettőjüknek gyereke. 1+2. A férfi gyereke hol van? Az anyjával? Így könnyű, bár neki így is nehéz;)


A nő pedig egyedülálló 2 gyerekes anya? Miért akar egy egyedülálló 2 gyerekes anya egy harmadikat, egy olyantól aki valamiért nem a gyerekével él? 3 gyerekes egyedülálló anya akar lenni?

22. csikil4ny (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 20:24
Miért akarsz háromgyerekes egyedülálló nő lenni? Egy féléves kapcsolatnál ez a kérdés, nem az, hogy rá tudod venni, vagy sem.
21. andi6020 (válaszként erre: 20. - Bichi)
ápr. 1. 11:02

Mindjárt megfenyeget a Felhasználói szabályzat 3. pontjának megsértésével...

:D

20. Bichi (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
ápr. 1. 08:55
Akkora hülyeséget, már ne haragudj, itt nem azzal van a baj, hogy lenne közös gyerek, hanem, hogy az egyik nem akarja...
19. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
ápr. 1. 08:54

Na még egyszer:

"A te gyereked meg az én gyerekem ütik a mi gyerekünket!"

18. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Liliom10)
ápr. 1. 08:52

... és hogyan jönnének ki egymással. És ide jön még az a poén is, ami egyáltalán nem poén:


"Figyelsz? A te gyereked meg az én gyerekünk ütik a mi gyerekünket!"


Sok-sok bonyodalom származhat egy ilyen kapcsolatból, alaposan átgondolandó.

17. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 08:33
Én tudom milyen nem kívánt gyerekként megszületni és felnőni. Egy gyereknek se kívánom. Te igen? A leendő sajátodnak is?
16. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 08:20
Ezt nem erőltetném a te helyedben. Egy gyerek nem egy nyakkendő.
15. asztanaviszta (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 06:48
Én inkább a meglévő gyerekekre fókuszálnék.
14. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 06:46

Egy nyakkendő és egy gyerek vállalása nagyon nem azonos kategória.

Fél év után, főleg úgy, hogy már mindkettőtöknek van gyereke, nem biztos, hogy egy közös gyerekre vágyik.

ápr. 1. 02:47
egy gyerek vallalasat azert nem lehet osszehasonlitani,hogy raszoktattad,hogy nyakkendot viseljen,ne eroltesd!
ápr. 1. 01:28
Én nem erőltetném.
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 00:09

Ezt neki is mondtad, hogy évek óta vágysz babára? Mert ebből kissé az derül ki, hogy TE vágysz, ami igazából tök független tőle...

Nagyon nem csodálkozom, hogy fél év után, úgy, hogy van már 2+1 gyerek nem akar újat, ez nagyon nem egyenlő azzal, hogy vegyen-e nyakkendőt, bár hozzátenném, a nyakkendő ma már nem is trendi :DDDDD

10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 23:07

Azt gondolom, hogy a közös gyerek gondolata nálad egy, a mostani lelkesedésed terméke.

A pasi részéről nincs elköteleződés.

Ha valóban szerelem, kapcsolat ez, akkor idővel majd fel is vállalja. De ezt a döntést nem kell siettetni nála, mert könnyen az ellenkezőjét érheted el vele, a szakítást.


Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy maga dönthessen az életéről!

9. liliom10 (válaszként erre: 8. - Channa*)
márc. 31. 22:33

De nem volt a férjednek egy, Neked két gyereked akkor. Nem minden férfi gondolkodik egyformán. Nem tudjuk, milyen volt a férfi első házassága, ha 20 évesen apa lett, most pedig fizeti a gyerektartást. Talán most jobban meggondolja, mikor akar egy kapcsolatból gyereket.

Ők még össze se költöztek, nem tudjuk, a gyerekek hogy jönnének ki a szülők új párjával,stb.

8. Channa* (válaszként erre: 4. - Liliom10)
márc. 31. 22:24
Hát nem tudom. Fél é ismeretség után már terhes voltam, majd össze is házasodtunk.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
márc. 31. 22:11
Nem élünk együtt,de napi szinten együtt vagyunk,hol nálam/ hol nála
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 22:06
Együtt is éltek? Egy háztartásban a három gyerekkel?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
márc. 31. 21:55

A gyerekek enyéim:8 és 11évesek

az övé 13éves

Én 32 éves vagyok ő 33éves

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 21:50

Szerintem ez a fél év rendkívül kevés idő ! Ha én ennyi idő után gyereket emlegettem volna, a férjem elmenekült volna azonnal. Akkor még nősülni se akart !

Mennyi idősek vagytok ? A gyerekek óvodások, iskolások ?

3. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 21:39
Biztos jó ötlet ez? Apróbb dolgokban működhet, hogy változásra bírod, sőt, még talán jó is, de egy gyerek, akit nem szeretne…
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 31. 21:32
Nyakkendő?
márc. 31. 21:15

Kedves mindenki!Van egy párkapcsolatom, 6 hónapja vagyunk együtt.Évek óta vágyom babára,de ő nem szeretne van neki is és nekem is másik házasságból.Mindenre rá tudtam venni eddig amit nem akart de aztán csak belement(nyakkendő,este autó vezetés stb)Szerintetek van rá esély hogy valaha beadja a derekát!?

Vagyis volt már valakinél rá példa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook