Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehetne kb.15-20 kg-ot lefogyni pár hónap alatt? fórum

Hogyan lehetne kb.15-20 kg-ot lefogyni pár hónap alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. ápr. 8. 08:41

Pontosabban:


3x5 napos étrend a neve, azaz folyamatosan 3x meg lehet ismételni.

72. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 71. - Csókica)
2009. ápr. 8. 08:29

Azt remélem én is!


Olyan 20 kg körül kéne. Húsvét utántól méregtelenítek és találtam 5 napos fogyókúrát (ezt lehet többször ismételni egymás után), azt még kibirom, közben pedig tekercseléses biciklizés lesz (ha tudok este elmegyek futni, bár 2 kisgyerek mellett majd meglátom ez hogyan valósítható meg), a cél érdekében mindent!!!! :)


Ebben a kevesebb kaja, több mozgás módszerben bízok. :)

71. csókica (válaszként erre: 70. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 8. 00:56
Végül is nem írtad,hogy mennyitől szeretnél megszabadulni,hosszabb folyamat lesz az biztos de megéri,drasztikusan nem szabad,mert akkor bizony visszajönnek a kg.Ha már beiktatod a gyümölcsöket és a zöldségeket ,reméljük a puffadásod is megszűnik,mint nekem:))
70. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 68. - Csókica)
2009. ápr. 7. 09:30

Igen én is így gondolom. Meg persze a mozgás is fontos. Régen minden nap bicikliztem 30 km-t (kivéve mikor fagyott) és elég jól néztem ki, aztán jöttek a vizsgák, elköltöztem, szültem 2 gyereket, szóval eléggé megasszonyosodtam.

Hirtelen álltam le a sporttal és a terhességek alatt is sok feljött. Először 2 évig, aztán csak 6 hónapig tudtam szoptatni, így nem tudott a fölösleg "lekopni".

2009. ápr. 7. 08:59

csak is eletmodvalltassal, es nem eppen dietaval. mert nem dietazhatsz egy eletan at.

ez tapasztalat,en 30 kilot adtam le, igaz evek alatt,de nem jon vissza.

5-6 kilo az igen, de ez a teli idoszakban, a karacsonyi,ujevi,es az elengedem magambol :D

de a sok zoldseg, sok salata, teljeskiorlesu lisztek, kenyerek, es meg sorolhatnam, mennyi mindent tehetsz az egeszsegedert,es a kiloid ellen.

68. csókica (válaszként erre: 60. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 7. 06:20
Mindegy milyen fogyókurát fogsz választani,de az étrendedet át kell alakitani:))Mert ha már egyszer eléred az eredményt,nehogy már visszajöjjenek a kilók,mert enni könnyű,de leadni annál nehezebb.
2009. ápr. 6. 20:01

Mexicói habanero banditos...:))))

Az csíp!

66. patrícia2000 (válaszként erre: 65. - Erikpipi)
2009. ápr. 6. 19:24
még azt nem próbáltam. bár szeretem a csípős dolgokat. a múltkor egyik hipermarketben pedig előttem volt a chili. lehet az is jó lenne, érdemes kipróbálni.
65. erikpipi (válaszként erre: 63. - Patrícia2000)
2009. ápr. 6. 18:28
És ha a kajád lenne csípős? azt olvastam az is nagyon hatásos.:)
64. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 63. - Patrícia2000)
2009. ápr. 6. 17:15
Oké, köszi!
63. patrícia2000 (válaszként erre: 61. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 6. 17:08
vettem fahéjas krémet, 1100 ft,+ fahéjolajat 1000 ft, drogériában,bioboltokban megtudod venni.kb fél marék krémbe teszek 10 csepp fahéjolajat, nagyon csíp,piszkosul kb 5-10 percig ,de utána elmúlik.szóval jól bekenem a 2 combomat,betekerem folpackkal vagy akinek fóliája van azzal. aztán a csípőmet,derekamat,hasamat kenem be és fóliázom, utána 1 óra szobabicózás. nézd meg a naplóbejegyzésemet,ott megtalálod a centis adataimat, nagyban segített a szobabicó és testtekercselés, jobbára ezzel sikerült. most a 90 naposat csinálom,majd meglátjuk centiben hol fogok tartani. csináltam még a kávéézacc+kis méz keveréket,azzal dörzsöltem át a combjaimat,csípőmet,hasamat, derekamat.de beleestem abba a hibába, hogy mindennap csináltam és a bőröm nem bírta,csalánkiütéses lett,de 1 hét után magától elmúlt. pár nap múlva újrakezdem a tekercselést. a tekercselést mindennap csináltam, olyan 14 alkalom volt már amit végigcsináltam. volt mikor abban aludtam,de nem igazán kényelmes. ha otthon vagy és teszel-veszel napközben,vagy délután akkor bekenheted magad és fóliázhatod. de ideális 2-3 órát magadon hagyni, persze ha bicózol,tornászol...,akkor csak arra az időre hagyd magadon, piszkosul bevizesedik a fólia,a mozgás hatására.
62. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 59. - 94e6ec2939)
2009. ápr. 6. 16:10
Mióta futsz?
61. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 58. - Patrícia2000)
2009. ápr. 6. 16:08

A testtekercseléshez milyen krémet/olajat veszel és hol? Utána szobabiciklizel, ha jól emlékszem.

Mennyi ment így le, ja és mennyi idő alatt?


Azt hiszem Húsvét után én is nekivágok a méregtelenítésnek, tekercselős bicózásnak.

60. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 52. - Csókica)
2009. ápr. 6. 16:02
Le a kalappal, azt hiszem ezt nem tudnám megcsinálni.
2009. ápr. 6. 15:23
En majdnem minden nap, de legalabbis minden masnap 4 km-et futok, annyit eszek, mint egy madar, nem nassolok es megse tunik el az uszogumim meg a hasam. Van valami konkret otletetek, hogy meg mit tehetnek?
2009. ápr. 6. 14:26
nekem ma van az első napom a 90 napos diétán.majd meglátjuk meddig bírom. szerintem 15-20 kilót csak ezzel lehet leadni, és ez nem olyan szigorú,mint a léböjt,vagy a koplalás.
57. patrícia2000 (válaszként erre: 45. - Gecam)
2009. ápr. 6. 14:23
én pár kilót fogytam,de csak 1 csomaggal szedtem be.
56. csókica (válaszként erre: 55. - Csókica)
2009. ápr. 6. 14:07
Biztos hogy erősebb volt az illata,mintha pirítóskenyéren ettem volna:)))
55. csókica (válaszként erre: 54. - Erikpipi)
2009. ápr. 6. 14:04
Látod ez eszembe sem jutott,hogy megkérdezzem,de lehet hogy a tablettában van valami ami nem "természetes"anyag,mert biztos akkor azt mondta volna.A lányok már saját lakásukban laknak,az igaz hogy többször mostam fogat,meg suroltam a kezem körömkefével,de lehetett érezni,vagy már beképzeltem:)))
54. erikpipi (válaszként erre: 52. - Csókica)
2009. ápr. 6. 13:46
Tablettában nem lehetett volna a hagymát? Hogy bírta a közösség otthon?:))
53. csókica (válaszként erre: 52. - Csókica)
2009. ápr. 6. 13:35
Ja elfelejtettem,nem kellett rohangálnom az aludtejtől,mint akinek hasmenése van,de mondjuk volt hogy egy nap 3x mentem.a hasmenés ettől rosszabb,van amikor felsem állsz,már ülhetsz vissza:)))
52. csókica (válaszként erre: 50. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 6. 13:01
Igen, a természetgyógyász mondta milyen füveket kell megvennem,hogy kell adagolnom,volt amiből 7 dl teát kellett készitenem,és ezen felül még volt amiből 1l-t.a teák mellett sima vizet és ásványvizet fogyasztottam.Amikor vége lett a tisztitó kurának elhagytam a gyógyfüves teákat,de továbbra is majdnem azt eszem,amit akkor kelett.A savanyitott tejet készen veszem,fehér flakonba van és zöld a cimkéje,ilyen volt Lidl-ben.Nem a savanyitott tej volt nekem a gáz,hanem reggel 6-kor és este 8-kor a fokhagyma amit elkelett rágni,egy egész fejből 3 gerezdet,meg reggel 7-kor átforralt 5dl viz langyosan,nekem ez volt a gáz,de ha ezt kelett ,hát ezt is elfogyasztottam.Igen a tisztitó kura után jött a fogyó,én 2 hetente álltam akkor mérlegre,volt hogy megállt ,de aztán indult lefele,most már csak havonta állok:)))
51. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 50. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 6. 10:35
Elfelejtettem kérdezni, hogy miket iszol ilyenkor? Gondolom ásványvíz, de milyen teákat?
50. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 48. - Csókica)
2009. ápr. 6. 09:54

A kúra hozzávalóit a természetgyógyász állította össze?


Az olivaolaj is leveseskanálnyi?


A tejet hogy savanyítod (aludt tejet készítesz)? Vagy lehet ilyet kapni ezzel a névvel? Te jó ég! Fél liter? Az nem hajt nagyon?


Nekem is bele kéne vágni, mert borzalom, ahogy kinézek és ami nagyon zavar, hogy mindig puffad a hasam. Reggel még oké, de estére olyan vagyok, mint a lufi. A fehér kenyérre gondoltam, de azt házi pékségtől vesszük, de gondolom ők is beleraknak ezt-azt.


Akkor te a tisztító kúra után fogyóztál?

49. csókica (válaszként erre: 48. - Csókica)
2009. ápr. 6. 08:15
Nem voltam oda sohasem a zöldségért és a gyümülcsért,de valahogy rászoktam:)))
48. csókica (válaszként erre: 47. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 6. 08:06
Én 2x 6 hetest csináltam 1 hét szünettel.reggeli 10 dkg gyümölcs vagy zöldség,melyhez keverünk 1 leveses kanál száritott búza csirát,lenmagot,buzakorpát,1 kanál oliva olajat,ebéd 20 dkg gyümölcs vagy zöldség,a zöldségre lehetett tenni kis tejföl,vagy joghurt,és kemény reszelt sajtot egy kicsit,Uzsonna fél liter savanyitott tej,vacsora ugyszintén 20 dkg gyümölcs vagy zöldség.Rendes tejet nem lehetett inni,érdekes mi?és semmiféle hust sem.Nekem megvallom őszintén a parizel hiányzott nagyon((,de mikor letelt a tisztitó kura,akkor a zöldségbe már kevertem parizelt)akkor mehetnek a fehér husok,a teljeskiőrlésű kenyér,vagy pedig olyan kenyér ami tartósitószert nem tartalmaz,ha mondjuk nem kapsz teljes kiőrlésűt.Nekem ez vált be))Tudod mindenkinek más,de természetesen én semmiféle gyógyszert nem szedtem,egészséges vagyok,mertha véletlenül valaki szed valamilyen gyógyszert,szerintem a tisztitókura alatt a gyógyszer elvesziti hatását.
2009. ápr. 5. 19:19
csókica! Meddig tartott a tisztítókúrád és miket ettél közben?
2009. ápr. 5. 18:17

Ennyi felesleget szerintem sehogy!

Én két hét alatt dobtam le 10 kg-ot, de gyógyszerrel, és más ok miatt.


Szerintem, hogy tartós legyen, nem hónapok alatt lehet ennyit leadni.

45. Gecam
2009. ápr. 5. 14:44
Neked mennyit sikerült fogynod tőle??Mennyi ideig szedted?
2009. ápr. 5. 12:06
a reductilt én is szedtem,de a betegtájékoztatóban benne van, hogy kisebb súly leadására alkalmas, 5 kiló. a kerti munkánál nincs jobb fogyaszószer,a sok mozgás a lényeg, gereblyézés,kapálgatás, megmozgatod a derekadat,csípődet.én tegnap 6-7 órát dolgoztam kinnt a kertben, szépen megfogott a Nap is és piszkosul elfáradtam.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook