Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


45. 3a92f8d690 (válaszként erre: 43. - 3a92f8d690)
2010. febr. 7. 16:17
én nem diétáztam mellette és nem volt semmi melláékhatása (hasmenés gyomorsav stb)
44. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 40. - Zsu1984)
2010. febr. 7. 16:17
Reggelente iszok 1 kanál méz, 2 kanál almaecet langyos vízben, max. 1 dl-ben, egészen iható, mint egy rossz fajta forralt bor. Egy hete iszom, az biztos, hogy a nagy dologgal nincs problémám, súlyvesztést nem tudok, ritkán mérem magam.
2010. febr. 7. 16:16
én almaecet kapszulát szedtem régen 2 éve nekem bejött :-)3-4 hónap alatt12 kg
42. Nívea
2010. febr. 7. 16:16

Én csak az almaecet kapszulát szedtem(ma kezdtem el megint), mert az eredeti almaecet kimarta a gyomromat, és öklendeztem a szagától. Elég erős, jellegzetes illata van. Én nem szerettem.

2dl vízbe tettem 1 teáskanállal.

A kapszula jó volt, nem voltam olyan éhes és fokozta az anyagcserémet. Én diéta alatt szedtem, így nem tudom, hogy tőle fogytam-e, vagy sem.

2010. febr. 7. 16:14
Szia.Én amit csinálok,nem mondanám kimondott diétának.Amikor eszek,és főleg,ha kicsit sokat,akkor ásványvízbe öntök almaecetet,és megiszom.És nekem hatásos.Nem lehet húsz kilót lefogyni így,de egy kicsit kordában lehet tartani a dolgokat.
2010. febr. 7. 16:11
Sokat olvastam már róla de nem mertem még kipróbálni....valakinek tapasztalata?Előre is köszi!
39. Zsanetta (válaszként erre: 36. - Soós Judit)
2010. febr. 4. 18:54

hát erre én lennék a negativ példa,ittam napi 2x reggeli éhgyomorra és este.

na teljesen kikészült a gyomrom olyan gyomorégésem volt töle hogy hihetetlen.

40 mg losec-el lettem jobban !!

szóval mióta nem iszom nincs is gyomorpanaszom!!

2010. febr. 4. 18:45
Sziasztok!Nekem jók a tapasztalataim,róla.Én tavaly május óta 17 kilót fogytam,az alma ecetet is,ittam.
2010. febr. 4. 14:23
sziasztok.egy rövid vélemény.még a világon nem találtak fel olyan dolgot ami mindenkinek bevált volna.én már csak tudom.rengeteg alergiám van.de az hogy egy almaecet az egyiknek a segít a másiknak nem az nem meglepő.ésszerű használat mellett az ember rá jönn hogy jó vagy nem.de lehet hogy nem ettől fogysz hanem attól hogy ez miatt odafigyelsz a diétádra és a mozgásra.vagyis végülis ő is közrejátszik.szerintem nem egy drága dolog egy próbát meg ér.és pár alatt rájössz hogy jobban érzed magad vagy rosszabbul.ha jobban folytatod ha rosszabbul abba hagyod.de ne riagassuk egymást.én most fogom elkezdeni.kereszt tesóm itta és szépen mentek le róla a kilók és nem volt baja.remélem nekem beválik.de ha nem egy próbát megért.
2010. jan. 9. 13:56

Sziasztok!

Tévhit hogy az almaecet szétcseszi a gyomrot,ellenkezőleg letisztitja a gyomorfalon lévő baktériumokat.Emellett segiti az emésztést

,mivel az ételeket a gyomor savval bontja le.

Én is iszom reggel üres gyommorral ,ebéd elött,

és este alvás elött.3dl ásványvízbe egy evőkanállal.Szerintem segít a fogyásban.Persze mozgással,és mérsékelt kajával.De ha valakit érdekel mit irnak az almaecetről keressen rá a neten.

2009. júl. 8. 17:54
múlt hét péntek óta nem ittam almaecetet.Akkora étvágyam lett,hogy tegnap ismét elkeztem inni.
2009. júl. 2. 17:07
Étkezések elött 2 kiskanálal,6 után megpróbálok nem enni és szoba biciglizek,sajnos nem eleget
33. eddit (válaszként erre: 32. - Éva7407)
2009. júl. 2. 12:57
És te hogyan iszod? Hányszor, mennyit? Diétázol is mellette?
2009. jún. 30. 17:10
Én másfél hónap alatt 8 kilót fogytam,egy hete iszom az almaecetet és lement még 2 kiló,és én sem tudom,hogy ettől vagy egyébként is lement volna.
2009. jún. 30. 17:03
En is ittam 3 hetig minden reggel almaecetet. Fogytam is, de nem tudom, hogy ettol; vagy a mozgastol, dietatol. Viszont nem vagyok annyira faradt. Eddig minden 2 ketszer kellett kavet igyak, miotta almaecetet iszok csak egy kave kell naponta, de az is inkabb az izeert es az illataert.
2009. jún. 30. 17:01
Nem tudom mi használt. Diéta,mozgás,zöld tea és almaecet. Én igy csinálom. Egyszer már sikerült. Remélem most is fog.
2009. jún. 30. 16:56
És használt?
2009. jún. 30. 16:54
Igen :)
2009. jún. 30. 16:53
Van köztetek valaki aki a fógyokúrájához használta az almaecetet?
26. winny
2009. jún. 11. 17:22

Sehogy!

Többet ártasz magadnak mintha kevesebbet énnél és sokkal többet mozognál:)

2008. okt. 26. 18:20
Egy előadáson hallottam, hogy az almaecet lúgosít. Ez igaz lehet?
24. enci2 (válaszként erre: 23. - B6179322e8)
2008. okt. 26. 13:46
De akkor már nem is az almaecet hat hanem a visszafogott étrend:o))!! Amúgy csak tönkreteszi a gyomrot, egy életen át meg úgysem ihatod, ha abbahagyod többedmagával jönnek vissza a kilók!!
2008. okt. 26. 12:33
Lehet vele fogyni csak az étrenden is változtatni kell.Vissza fogott kalóriák.Ez a lényege.
2008. febr. 14. 18:32
Lehet vele fogyni csak annak nem bírja a gyomra akinek sok a sava. Én is attól fogytam 12 kg-ot. Úgy kell fogyasztani ahogy kpityi írja. Pár nap után észre fogod venni, hogy bírod-e. Próbáld ki sok szerencsét kívánok hozzá.:)))
21. Mendi1
2008. febr. 14. 18:22
Sehogy !!! Teljesen tönkreteszi a gyomrod !!!
20. maca29
2008. febr. 14. 15:38
Én sem fogytam, és nagyon rossz volt az íze.:-(
2008. febr. 6. 17:24
sehogy :(
18. kpityi
2008. febr. 4. 13:16

Hülyeség. Igenis, almaecettel lehet fogyni, na perszer rendszeresen kell inni, és mellé egyfajta visszafogást az evésben.

Mivel zsirégető hatása van, ill. segíti az emésztést, így minden étkezés közben, után kell fogyasztani, és a zsir nem rakódik le rajtad. Én már csak tudom. Egy bizonyos visszafogott étkezés mellett almaecetet ittam, és ird és mond: 24 kg.-tól szabadultam meg. Persze emellett sok folyadékot (kb. 2-2,5 litert naponta. cukormenteset kell inni, és este 6 után már nem szabad enni, legfeljebb 1-2 gyümölcsöt. Az orvosom el is küldött egy kis gyomortükrözésre, hogy nem-e lett valami baja a gyomromnak az almaecettől. Győzelem kutya baja, és még lefogytam is. Hurrá.

17. katic
2008. febr. 3. 22:22
Köszi a válaszokat! katic
2008. jan. 24. 09:02

Én fogyókúra közben használtam tavaly. Nem hiszem, hogy ettől fogytam, viszont nagyon jó hatással volt a gyomromra, egy idő után kívántam már (egy bögre vízbe egy evőkanállal tettem). Megnyugtatta a gyomromat, amin először meglepődtem, de amikor olvastam, hogy a sok gyomorsavra i citromleves vizet kell inni, és használ, akkor már nem csodálkoztam annyira.

Hosszú ideig nem ittam, csak néhány hónapig, úgyhogy nem tudom, milyen lett volna akkor a hatása, őgy értem, hogy nem ártott volna-e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook