Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hematoma terhesség alatt fórum

Hematoma terhesség alatt (beszélgetős fórum)


5. Bagaer (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 5. 16:51
Végülis hogyan alakult?
4. bphajni (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 29. 19:12
Ezt teljesen meg tudom érteni, nekem is az volt
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bphajni)
2022. okt. 29. 18:03
Lelkileg idegileg megterhelő számomra ez a vérzés.
2022. okt. 29. 18:00

Három petezsák, hűha!

Nekem egy ilyen terhességem volt, első, nagyon várt babával. Többszöri vérzés a hematóma miatt, mindig kórház lett a vége. A 19. héten arra ébredtem a kórházban, nyomást érzek a köldökömnél. Felkeltem, elindultam a folyósó végi mosdóba. Közben mind cuppogott a papucsom, lenéztem, tiszta vér volt minden, rendesen csíkot húztam magam után. Ágynemút, matracot cserélni kellett, az orvos majdnem elájult. Azt mondta, ha ez a baba megmarad, csodagyerek lesz.

15 éves, a városban harmadik legjobbként végezte az általánost, elsőnek jutott be az áhított osztályba. Többféle csapatban is lóg, ma éppen a vöröskeresztes önkéntesekhez iratkozott be.

Én azt mondom, nem véletlen.

Legyen úgy ahogy szeretnéd :)

2022. okt. 29. 16:47

Ez a harmadik terhességem. Első kettőnèl is volt vèrzèsem. Mindkét alkalommal hematoma volt állitólag

Tegnap voltam ultrahangon.

3 petezsákot láttak. Kettőben van szivhang ( Crl:8-9 mm). A harmadikban nem detektálhato szivhang

Azonban a petezsákokat kettő nagy vérömleny,folyadék öleli körül félhold alakban 16*38 mmes valamint 25*18 mm.

Felfújt porton ectopium.

Jókora férfi ökölnyi uterus szabad környezetben.

Vèrzèsem jelenleg is van. Tegnap szó szerint omlott belőlem vizsgálat után. Szerdán kontroll.

Jelen pillanatban nem sok esélyt fűzök a terhesség megmaradásához.

Elítèlhettek de ha meg is marad én ezt lelkileg a sok vérzés miatt nem bírnám.

Doktor mondta hogy a hematoma elsodorhatja az emberiokat is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook