Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha minden igaz, peteéréskor alacsonyabb a testhő. Menstruációs napokon normális, ha leesett a hőm? Lehet peteérés ezekben a napokban? fórum

Ha minden igaz, peteéréskor alacsonyabb a testhő. Menstruációs napokon normális, ha leesett a hőm? Lehet peteérés ezekben a napokban? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 2. 18:25

Annyian annyi félét....

Bár már rég "halott" a topik, de hátha,-mint ahogyan én is- ide téved valaki!

Ez a hő dolog úgy van, hogy peteéréskor hirtelen leesik a hő, mert a tüszőrepedéskor kiszabaduló kevéske kis folyadék lehűt minket!De utána meg hirtelen emelkedés következik be!Az okosok azt mondják, hogy ilyenkor a leghasznosabb az együttlét, ha babát szeretnénk!

A kis pete kb.24 órát él!A spermák kb.72 órát élnek!

Szóval ha hirtelen leesett a hő akkor "apára fel"!

De ha csak azt vesszük észre, hogy hirtelen feljebb ment a hő(sokaknál nem látszik a hő leesés), még akkor sem késő...

Mindenkinek mielőbbi babásodást!

Nálam valószínűleg ma van peteérés! :P

2010. jún. 28. 07:39
Peteérés pár napig tart.Ekkor magasabb a hő.Tüszőrepedés után,vagyis amikor kiszabadul a petesejt,esik vissza.Nálam nem igazán működik a dolog,bár nekem nincs mindig peteérésem.Ez egyénileg változó.
2009. dec. 8. 08:47
Pont hogy magasabb peteéréskor a hő
2009. dec. 8. 08:36

Sziasztok!

Peteéréskor kiugrik a hőmérséklet,azaz magasabb lesz.én mértem,bár nem evvel a módszerrel estem teherbe.a 11.-ik és a 16.-ik nap között a legbiztosabb a tehrbe esés,bár van lyan aki mensi után a 9.-ik napon esett teherbe.és a himivarsejtek is szerintem csak 3 napig élnek.de van olyan is hogy spontán peteérés,egy jó szexet követöen!érdemes egy pár nap szünetet tartani bevetés elött,hogy erösödjön a spermium!sok sikert!!!

2009. dec. 7. 20:48
Nem, az addig rendben is van, de melyik az a nap? Nem mindenkinek szabályosan 28 naponta van menstruációja, a peteérést követően pedig mindössze 24 órán át megtermékenyíthető. Ennek már utána jártam. A spermiumok 72 órán át életképesek. Már művelődök a témát illetően, de még mindig nem tudom, hogy le- illetve felmegy a testhő. Erről még mindig nem olvastam egyértelműen, de rajta vagyok.
2009. dec. 7. 19:41
Én még úgy hallottam, hogy a két mensi közötti időszakban van általában a peteérés, ilyenkor könnyebben lehet teherbe esni. Ezért kell mérni a hőmérsékletet annak, aki szeretne gyermeket. De lehet, hogy ez már a múlt?!
2009. dec. 7. 17:43
Na most aztán hogy is van? De mindjárt rá is keresek.
5. mimmo33 (válaszként erre: 4. - 1c4f1f6e5a)
2009. dec. 7. 15:38

Végig gondoltam;)ű

Leesi a hő, és ha megtörtént a peteérés, akkor felmegy:D:D

4. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2009. dec. 7. 15:17
Szerintem is !!Ha magasabb a hő akkor van peteérés, ezekben a napokban nagyobb a teherbeesés esélye.
2009. dec. 7. 14:54

Menstruációnál leesik a hő, és folyamatosan emelkedik a peteérésig.Peteéréskor megint leesik, és a következő napokban felmegy.Ha fent marad mensi időpontjában is , és utána akkor terhes lettél;)

Peteérés elvileg bármikor lehet;)de ilyenkor elég kicsi a valószinüsége

2009. dec. 7. 14:39
Szerintem meg pont fordítva van. Peteéréskor van magasabb hőmérséklet.
2009. dec. 7. 14:37
Ha minden igaz, peteéréskor alacsonyabb a testhő. Menstruációs napokon normális, ha leesett a hőm? Lehet peteérés ezekben a napokban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook