Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyomorégés ellen terhesség alatt fórum

Gyomorégés ellen terhesség alatt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyomorégés ellen terhesség alatt

12. babyapocakban (válaszként erre: 9. - Leoborta)
2017. ápr. 20. 09:32
Ha a vége felé van, akkor már sok mindent nem lehet csinálni, az már a nyomás miatt van.
11. babyapocakban (válaszként erre: 10. - Vi68)
2017. ápr. 20. 09:31
:) Ez érdekes. Végülis minden népi megfigyelésnek van alapja!
10. Vi68
2017. ápr. 19. 22:21
Nekem bejött a gyomorégés nagy haj. Négy gyerekemből annál a kettőnél égett a gyomrom, akik nagy hajjal születtek.Vízszintesben nem tudtam lenni a gyomorégés miatt.
2017. ápr. 18. 07:27
Csinálhattam bármit, nekem úgy égett, mit a pokol tüze. Megszültem, egy csapásra elmúlt.
8. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2017. ápr. 15. 22:20

A felsoroltak kozul engem egyik etel sem zavart, bezzeg a gabonakbol keszult etelek... Azoktol a mai napig "elkap" a reflux. Kiiktattam minden tesztafelet, kenyereket, satobbi, utana nyugodtan lehetett ketpofara zabalni a gyumolcsot, zoldseget, hust.

Szodabikarbonatol ova intettek, de nekem a nehez pillanatokban csak az segitett (amig ra nem jottem, mi okozza, ugye...)

7. HDiana90 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2017. ápr. 15. 20:47
Nekem engedte a dokim de amellett se tudtam aludni a terhességem utolsó 8-10 hetében.
6. elemző (válaszként erre: 5. - Channa*)
2017. ápr. 15. 16:04
Én még egyszer se próbáltam a szódabikarbónát, ha gondom volt, akkor az aloe vera mindig segített.Ezt tán a doki tudná megmondani.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Elemző)
2017. ápr. 15. 15:33
És vajon a szódabikarbónát lehet ilyenkor? Mert én így nem terhesen azt szoktam....
2017. ápr. 15. 15:28
A savlekötőket is érdemes nagyívben kerüln, mert elég sok káros mellékhatásuk van. A stabilizált natur aloe vera ital viszont jól jön ilyenkor és még egyébként is hasznos.
2017. ápr. 15. 14:28

A lista egész jó amit érdemes kerülni, ennek ellenére többször keltem fel úgy éjjel, hogy a torkom marja valami.. kegyetlen. Most is előjön, pedig abban bíztam második terhesség alkalmából megúszom. Nem így lett. Első körben a kajára figyelek, aztán jöhet a rennie, de van mikor még az is kevés.. megoldás pedig egyedül az idő, majd a szülés.

Ja, a fiamnak alig volt haja mikor született. :)

2017. ápr. 15. 13:27

Nekem is sokat égett a gyomrom és mindenki azzal riogatott, hogy nagy haja lesz a gyerekemnek. Nekem nem tetszenek a hajas babák, így nagyon aggódtam:)

'Szerencsére' egy golyófejű babám lett:DDD

A gyomrom azért égett, mert ugye a baba nyomta felfelé a gyomromat. Én ilyenkor sajtot ettem, a mi időnkében még nem lehetett mindenféle gyógyszert kapkodni, max. orrcsepp.

2017. ápr. 15. 09:08
Sok nőt kínoz a gyomorégés a várandósság alatt, vannak, akiket ekkor először életük során. Önmagában ártalmatlan folyamat ugyan, de a következményei nagyon kellemetlenek és nem tesznek jót az általános közérzetnek. Íme néhány tipp és trükk a túléléséhez :)

Ugrás a teljes írásra: Gyomorégés ellen terhesség alatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook