Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

157. rika022
2008. márc. 28. 08:59
Sziasztok! Már nagyon várom ,hogy csatlakozzak hozzátok (van még 1hetem a neerából)egyrészt mert azt jelenti,hogy már ehetek valamit másrészt mert nagyon jónak tartom ezt a fórumot.Addig is figyelek nagyon és megpróbálok minden infót magamba szívni.
156. neu-andi67 (válaszként erre: 148. - 35556e805c)
2008. márc. 28. 08:48
Bocsi, de értsétek meg, hogy a RIZS NEM KEMÉNYÍTŐ, hanem SZÉNHIDRÁT!!!
155. gólyahír (válaszként erre: 153. - Erika0313)
2008. márc. 28. 08:31
Szia Erika! Én is új vagyok itt. Ma fehérje napom van. Tegnap tartottam egy próba gyümi napot, mert nálam az volt a baj hogy mindig a negyedik napig jutottam és ott feladtam a gyüminap miatt.Így igazábol én most fogom ezt a fajta diétát először csinálni és most tisztességesen (na jó talán néha pici bűnözéssel) de el kell jutnom a 90 napig, nem lehet mindig feladni, vagy elhalasztani a dolgot.Szerintem jó lesz ezzel a fórummal fogyizni. Aranyosak akik itt vannak.
154. gólyahír (válaszként erre: 143. - 35556e805c)
2008. márc. 28. 08:16

Na,itt vagyok én is csak 4 óra után és hétvégén nem vagyok gép közelben.Sikerült betartanom a tegnapi GYÜMÖLCSNAPOT :)))) ÚGY ÖRÜLÖK!!!Nem volt semmi bűnözés.Igazából a tegnapi volt a "nulladik nap" és ma indítok fehérje nappal.Tegnap 4 kor ettem még egy almát és még egy kis mogyorót aztán otthon már nem ettem csak ittam még kb 4 dl vizet.

Ez volt az első tisztességes gyümölcsnapom. Ma délelőttre egy bögre csalán teát iszok és almát eszek. Ebédre virslit, vacsira 1 szelet kenyér kőrözött és retek, pritamin paprika lesz.

Keményítő napon szerintem én a következőket fogom variálni: rizs párolt zöldségekkel(kukorica, borsó,répa), paprikás krumpli fejes salival, hajában sült krumpli, sóska krumplival,és főzelékek(tök, zöldbab, lencse, krumpli)rendesen elkészítve de kenyér nélkül. Egy ismerősöm is rendesen rántással, ha kell habarással csinálta a főzelékeket és azt ette keményítő napon és fogyott úgy is pedig ő annyiról indult mint amennyi én lenni szeretnék,és azt mondják kisebb súlyból nehezebb fogyni de ő fogyott.

2008. márc. 28. 07:40

Sziasztok!


A mai naptól csatlakoznék hozzátok :)

2008. márc. 27. 21:43
És asszem a www.mindmegette.hu oldalon vannak a 90-naposhoz való receptek.
151. Manókavagyok (válaszként erre: 148. - 35556e805c)
2008. márc. 27. 19:12
Keményítőnapon és nassoltam néha chipset, pattogatott kukoricát meg rendszeresen. Utóbbiban szerintem túl sok kalória nincs, ha a kukorica csak sózva vagyon.
150. Manókavagyok (válaszként erre: 148. - 35556e805c)
2008. márc. 27. 19:10
Borsóleves rengeteg borsóval, krumplival, répával/ rizibizi párolt karfiollal vagy brokkolival és uborkasalátával/ lecsó rizzsel. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
149. rika022
2008. márc. 27. 19:08
Sziasztok! Érdeklödéssel olvasgatok a 90-ven naposról, én most a neerás léböjtöt csinálom a 3.napnál tartok de ha befejeztem elkezdem a 90-ven napost mert szeretnék valami átmenetet nehogy jo-jó-zak ,meg rám is fér majd még -pár kg.Addig is mindenkinek sok fogyást kívánok,majd benézek néha tapasztalatot gyüjteni.
2008. márc. 27. 18:48
Nincs valakinek jó ötlete keményítőnapra?Eddig a chillis babnál tartok rizzsel,mert abból a kedves leendő férjecském is ehet. Ha valakinek jobb ötlete van ossza meg velem! Plííííííííííííííííz! :D:D
147. 35556e805c (válaszként erre: 146. - Rékabetti)
2008. márc. 27. 18:47

Hű de jó!Megcsinálod az én körmömet is? :D:D Na jó csak vicc volt, meg már megvan a menyasszonyi körmösöm. :)

Hát szerintem elég torna lesz neked, ahogy elnézem a holnapi napod,lesz azért rohangászás!

Holnap én is leszek!

2008. márc. 27. 17:40
IGEN REMÉLEM MA MÁR NAGYON ODA FIGYELTEM MEGINT.SEMMI BŰNÖZÉS.SAJNA MA SEM FOGOK TORNÁZNI,MERT MÉG INNEN HAZA MEGYEK ÉS OTTHON IS DOLGOZOM,JÖN EGY VENDÉGEM.(MŰKÖRMÖZÖM IS,DE AZT CSAK OTTHON)SZÓVAL TORNA HOLNAP VAGY NEM IS TUDOM MERT HOLNAP MEG A GYEREKET VISZEM ESTE 7-RE ÚSZNI.hA NEM LESZEK HULLA AKKOR UTTÁNA CSAK SZOMBATON IS JÖVÖK DOLGOZNI ÉS NEM TUDOM MENNYIRE LESZEK FÁRADT.HOLNAP LESZEK SZIASZTOK ADDIG IS MINDENKINEK JÓ FOGYÁST!
145. 35556e805c (válaszként erre: 139. - Rékabetti)
2008. márc. 27. 17:35

Enyje benyje!!! Torna helyett csoki!!! :D:D Mondjuk biztos jobb volt mint tornázni! :D:D:D

Na de majd most bekeményítetek! :):)

144. 35556e805c (válaszként erre: 142. - Gólyahír)
2008. márc. 27. 17:31
Hű ezt nagyon hebrencsül írtam, kicsit össze vissza, kicsit helyesírási hibákkal megtűzdelve, no de sebaj, majd legközelebb jobban igyekszem! :):):):)
143. 35556e805c (válaszként erre: 142. - Gólyahír)
2008. márc. 27. 17:28

Hű, hát mi nagyon egyforma alkatok lehetünk,mert kb nekem is comb segg, éas pocak ami veszélyes, én is voltam :D 67kg és még az is elment, csak aztán még feljött pár kg :P. A lényeg volt elmúlt, most majd küzdünk, hogy megint olyanok legyünk, én különösen a lagzi miatt!

Amúgy én se vagyok nagy forumozó,én is csak olvasgattam aztán megtetszett ez a fórum és azért regisztráltam!

Rokonlelkek vagyunk! :D:D:D

2008. márc. 27. 14:32
Köszönöm a kedves fogadtatást:)Nem vagyok nagy fórumozó, csak olvasgattam eddig és most regisztráltam.De ígérem jövök rendszerese,kivéve hétvégén mert otthon nincs internet. Igazad lehet, hogy a 15 kg mínusz az már sok lenne.A 65 kilóval is nagyon kieggyeznék. Bárcsak már ott tartanék.Olyan hihetetlen.Próbáltam már a 90 naposat de az első gyüminapon mindig megbukott a dolog. Pedig ma nem is olyan vészes.Jól érzem magam. Iszogatok ásványvizet,bár nem eleget még csak kb.8 dl nél tartok.Voltam "egyszer régen"67 kg és akkor meg voltam elégedve a külsőmmel. Sajna a combomra és a fenekemre megy minden. Na meg van úszógumim is, pedig nem lenne rá szükség,tudok úszni:)
141. 35556e805c (válaszként erre: 140. - Gólyahír)
2008. márc. 27. 14:14

Hát persze!Gyere szenvedj velünk! :)))))))))))))

Na jó nem szenvedés még mielőtt elvenném a kedved!

Gyere csak én bizti befogadlak!Aztán tessék ám mindig beszámolni!

Mondjuk szerintem nem biztos,hogy 15kg-t kéne fogynod az nagyon sok ám,. Én amikor először csináltam a fogyit (165cm vagyok), lefogytam 59 kg-ra és az ismerőseim meg voltak ilyedve, hogy milyen szarul nézek ki! Készen voltam amikor én meg úgy éreztem a legjobb formámba vagyok, aztán megnéztem pár fotót magamról, és utólag tényleg eléggé csontváz voltam :) Aztán híztam kicsit kb 65re, na az volt a tökéletes,csak aztán eltelt 2 év és elszállt velem a ló,és most újra fogyózom (lehet tudat alatt élvezem :D:D )

Szóval be vagy fogadva! :D:D

2008. márc. 27. 13:23
Sziasztok lányok!Én holnap kezdem a 90 naposat. Ma egy bemelegítő gyümi napot tartok, mert a sok húsvéti kaja után nem is nagyon kívánok mást.161 cm vagyok és 75 kg.És ez így nem maradhat. 10-15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Jó lenne veletek fogyózni. Tetszik a fórum.Én is nézegettem a többi 90 napos fórumot is, de ahogy Jodaa is írta korábban, nekem is ez a legszimpatikusabb fórum.Jodaa, tetszik a stílusod és hogy mindenkit bíztatsz. Remélem befogadtok engem is, rámférne a bíztatás. A mai gyüminapot eddig jól bírom. 2 narancs,1 banán és 4 szem eper(ami jól nézett ki de semmi íze nem volt)és pár szem mogyoró amit eddig ettem.
139. rékabetti (válaszként erre: 137. - 35556e805c)
2008. márc. 27. 11:48
hát most én is úgy döntöttem ,hogy holnap tartok egy gyümölcs napot mert kicsit sok volt a bűnözés.én sem vagyok teljesen komplett..nálunk vasárnap nagy buli volt (család barátok)és a jó időnek köszönhetően bográcsoztunk is ,szóval kaja pia minden..akkor kibirtam egy pici ebédel és slussz hétfőn már nem bírtam ki és kedden sem otthon voltam szabin és tele a hűtő finomságokkal:(Hugommal a torna helyett csokiztunk...Szerinted?uttánna megállapítottuk mekkora barmok vagsunk.Ez van holnap gyüminap.A multkori gyüminap után másfél kilóval voltam könyebb.az tök jó volt.
138. 35556e805c (válaszként erre: 131. - M.Szandra)
2008. márc. 27. 10:18
Hajrá, és kitartás, biztos, hogy könnyebben fog menni,mert itt tényleg nem kell koplalni,csak a gyüminapot kell kibírni,ami csak az első alkalommal tűnik rossznak utána már elég jól lehet bírni, főleg ha elfoglalod magad!
137. 35556e805c (válaszként erre: 136. - Rékabetti)
2008. márc. 27. 10:16

Szióka! Először is gratula az 5kg-hoz, az nagyon jó!!

Én egyenlőre 2kg-nál tartok,de én is bűnözgettem az ünnepek alatt, bár elég érdekesen csináltam, ugyanis a szombati gyüminapot kibírtam és a többin bűnöztem (mindig tudtam, hogy nem vagyok normális) :D:D Szóval a lényeg, hogy remélem hamarosan jobban megindul, mert amikor ma gyüminap után ráálltam a mérlegre kicsit el voltam keseredve,de tudom nem szbad nagyravágyónak lenni, majd lassan lemegy csak ki kell tartani. :)

2008. márc. 27. 09:59

Sziasztok!Rég jártam eree látom mindenki kitartóan küz a kilók ellen.csak így tovább ügyik legyetek!én vasárnap még betartottam mindent,de hétfőn és kedden kiocsit bűnöztem,de már újra vissza álltam az én kis fogyókúrás módszeremhez.

jooda...te hogy vagy hol tartasz kilókban?Nekem 5 kiló ment le de egy biztos vissza jött most a két-három nap alatt.Nem ettem halálra magam ,de ettem kicsi édességet és vasárnap kétszer is ettem egy nap.Érdekes hogy menyire nem esett jól egyéként.Annyira hozzá szoktam a napi egy kajához és ,hogy nem volt6 telítetség érzésem,most,hogy ettem megint úgy éreztem mintha ki akarnék durrani.Na mindeggy folytatni kiell:)

135. 54ec386d0c (válaszként erre: 132. - Neu-andi67)
2008. márc. 26. 23:59
Köszi a helyesbitést, azota már én is utánna néztem.
134. neu-andi67 (válaszként erre: 126. - F8f0db2429)
2008. márc. 25. 13:55
Egyáltalán nics igazad, én ma vagyok a 44.-ik napon, 14és fél kiló minusszal. Az meg, hogy éhezni kell, hülyeség. Miért kellene? Ehetsz reggelit (gyümölcs), ehetsz ebédet, sőt még vacsorát is. Hol kell itt éhezni? Szerintem a felfogásodon kellene változtatni :)
133. neu-andi67 (válaszként erre: 124. - Seniko8)
2008. márc. 25. 13:51
A mályvatea tényleg nagyon jó. Én minden este iszom 1 csészével.
132. neu-andi67 (válaszként erre: 105. - 54ec386d0c)
2008. márc. 25. 13:41
Nekem van egy szuper könyvem, amelyben receptek vannak minden egyes napra lebontva és ott a rizs kizárólag szénhidrátnapon szerepel. Úgyhogy SZÉNHIDRÁT A RIZS !!!!!
2008. márc. 25. 13:08
Sziasztok! Én holnap kezdem a 90 napost, remélem sikerrel. Eddig csak a koplalós diétákat próbáltam, több kevesebb sikerrel. Remélem elég kitartó leszek:) Még egyenlőre nem egészen tiszta mikor mit lehet enni, de majd belejövök. Szurkoljatok nekem!:)
130. 54ec386d0c (válaszként erre: 129. - Krerika)
2008. márc. 25. 10:57

Köszönöm!

Ma már 10-kor ebédeltem, mert nem bírtam tovább!!

129. Krerika (válaszként erre: 128. - 54ec386d0c)
2008. márc. 24. 21:51

Gratulálok! Ez nem semmi!

Én szénhidrátnapon bűnöztem egy kicsit, de holnaptól bekeményítek.

2008. márc. 24. 20:46

Sziasztok!

Ma tartottam viznapot, és kibirtam. Nem gondoltam volna, hogy ilyen kitartó vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook