Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni gyorsan kínzó éhség nélkül. . .?! Régi sikeres fórum-új köntösben. Ha szeretnéd tudni a titkot, csatlakozz, segítünk. fórum

Fogyni gyorsan kínzó éhség nélkül. . .?! Régi sikeres fórum-új köntösben. Ha szeretnéd tudni a titkot, csatlakozz, segítünk. (beszélgetős fórum)


6. HnéViktória (válaszként erre: 3. - Barby78)
2012. máj. 21. 19:08

Szia!

Üdv itt:) Csatlakozz nézz be hozzánk,és hamarosan eláruljuk....nem egyedi a példám-naplómba vannak képek.

Nézd meg a képeket érdemes...:)



Éva most kellene a segítség,hogy mennyit árulhatok itt el???!!!

2012. máj. 21. 19:06

Sziasztok!

Engem is érdekel.

4. HnéViktória (válaszként erre: 2. - Natus87)
2012. máj. 21. 19:06

Én is :-)

És nagyon nagyon várom a többieket!!!!!!!!!!!!


ÉVA!!!!!!!!!!!!!!!!

3. barby78 (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2012. máj. 21. 19:05

Szia!

Hogy sikerült ennyit leadnod?

2012. máj. 21. 19:05
Sziasztok!Én itt vagyok.Várom adz élménybeszámolókat. :)
2012. máj. 21. 18:56

Kedves Fórumosok Régiek és ÚjaK!

Én kaptam ezt a megtiszteltetést hogy megnyissam ezt a fórumot....köszönöm nektek....

Ide költöztünk,hogy megoszthassuk sikereiket tapasztalatainkat,fogyinkkal kapcsolatban....

Szeretnék megkérni szépen mindenkit,aki ott volt a régi fórumban,irja le az eddigi sikereit összefoglalva,hadd legyünk jó példa másoknak is.Az újakat szeretettel várjuk,bárkinek segítünk....a többit szeretném ha a régi csajok vezetnék be!!!!!!!!!!!


Sok sok minusz kilóval büszkélkedhetünk,és nagy átalakulásokkal....nekem -24kg rövid idő alatt,amit tartok!!!!


Fogyira fel!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook