Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt február 1-től fórum

Fogyjunk együtt február 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2012. jan. 29. 18:23

sziasztok!

szeretnék csatlakozni ezúttal kitartóan fogyizni is, de ha máshogy nem megy akkor bátorítani fogok :)


röviden bemutatkoznék:

26 éves Budapesten élő lány vagyok,

74-75-76 kiló körül ingadozom, amikor a párom megismert tizenvalahánnyal kevesebb voltam és meglepetésként szeretnék újra visszafogyni neki.


Szeretek sportolni, szeretnék találni egy hozzám hasonló csajszit, akivel eljárhatnánk "gyúrni" :D vagy futni vagy biciklizni vagy görkorizni.


És nekem is szükségem lenne némi bátorításra azért gondoltam hogy írok nektek.

Ami :)

2012. jan. 29. 18:09

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni...170cm/103kg :(

Ki tud valaki tippet?

Nincs kitartásom...nagyon nehezen indul meg a fogyás...

11. csibész25 (válaszként erre: 8. - Zozob)
2012. jan. 29. 13:12
Én sem tudok határozott diétákat tartani, általában nekem is a minimális liszt és semmi cukor jön be. Plusz sok zöldség és gyümölcs és alapvetően kevesebbet enni azt pedig nem egyszerre.
2012. jan. 29. 13:11
Nekem a mérleg nagyon nem jön be. Ugyanis 171 cm magas vagyok és jelenleg 81kg. Ez marha soknak túnik de ha rámnéznétek tuti nem mondanátok hogy ennyi a súlyom. A csontozatom és az izomzatom nagyon erős. Így pl amikor nagyon lefogytam 65kg voltam és akkor a környezetem úgy reagált hogy túl vékony vagyok. kiállt a bordám is és a medencecsontom is. Így én a súllyal keveset foglalkozom. inkább a centi mutat nekem sokat. Tudom azt hogy akkor passzol az alakom ha a derekam 70cm, az úszogumi rész pedig 87-és 90 cm között van. A csípőmre nem nagyon hízok inkább fölé. nem akarok annyira vékony lenni mert az nem én vagyok. Csak jól akarom érezni magamat a bőrömbe. Nekem az édesség okoz nagy gondot. Mozogni meg mozgok eleget. Mindig bringával közlekedem mindenhova. A munkáim során is mozgok. Talán kéne plusz még de előbb az étkezésemen kell változtatni.
2012. jan. 28. 14:23
Meg nekem jó lenne valami ösztönzés is. Mérlegelni minden héten, "rugdosni" egymást sportolni........vagy valami hasonló.
8. zozob (válaszként erre: 7. - Skittles)
2012. jan. 28. 14:21
Én még nem tudom. Annyit olvastam már, de nem tudom mi az amit be tudok tartani. Semmi liszt és cukor, elsőre ezzel próbálkozok.Persze a mozgás is fontos. Korábban rendszeresen jártam edzőterembe, de ősszel nem fért bele a munka, a suli, a szakdolgozat mellé. Jövőhéten tervezem ismét, hogy beiratkozok. És mi az a Level? Az a narancsos?
7. Skittles (válaszként erre: 5. - Csibész25)
2012. jan. 28. 13:18

Bár már sokadik nekifutásra, de először most a Level diétán gondolkodtam, vagyis ez az első napja, közben zumba, RR. aztán február közepétől meg tervben van lejárni teremben. sokat kell fogynom, de nem adom fel. sajnos nehezíti, hogy autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van,és alulműködik:(

és hogy miért szeretnék fogyni? hogy jobban érezzem magam, hogy javuljon a kondícióm, hogy szép kis ruhákat vehessek, amiben büszkén végigsétálhatok az utcán.

na és ti?

6. zozob (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2012. jan. 28. 11:46
Szia!Én is csatlakoznék.170 cm vagyok és sajnos 107 kg. Sosem voltam sovány, de ennyire kövér sem még. Arra már rájöttem, hogy a közvetlen környezetem nem tud megfelelően segíteni, így próbálok más utat. Ezért kezdtem keresgélni a Hoxa fórumain. Olyat néztem ahol még nincsenek sokan, egyszerűbb így mint becsatlakozni egy összeszokott társaságba.
5. csibész25 (válaszként erre: 4. - Skittles)
2012. jan. 28. 09:26
na és te hogy akarsz fogyni? Mennyit? Miért?
2012. jan. 27. 21:44

sziasztok!

én is csatlakoznék:)

2012. jan. 27. 15:22
Saját módszer! Az mindig bevált. Először 10 nap zöldség gyümölcsös méregtelenítés, utána meg kalóriaszegényebb ételek és kisebb adagok. Mozgás amúgy is megvan
2. db82bed8d4 (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2012. jan. 27. 13:34

Szia :) először is sok sikert kívánok a fogyáshoz és kitartást :)

Mivel fogyókúrázol?

2012. jan. 27. 13:33
Szaisztok! Ki akar velem február 1-től fogyni és szépülni? Én az elmúlt időben sokat szedtem fel és bár némi súlyfelesleg nem érdekel, azért túl sok az igen. Szóval én jövő héten kezdek!!!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook