Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Farm, a reality show fórum

Farm, a reality show (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. máj. 26. 14:22

aranyosak voltak Attilák:)

de Bunyós Pityu tanácsát nem igazán értettem Cintire reagálva. Cinti szerintem nem marad bent, bár a fene se tudja már, mit védjen rajta meg viselkedjen vele "normálisan" Ati, meg legyen tisztelettudó, ettől jobb tanácsot is adhatott volna szerintem. Gergőre vagy Gáborra utalót inkább. bár tőlem lehet egy Ati-Cinti-párbaj is.

2016. máj. 25. 17:39
Attila jól megmondta Cinti-nek, mit hova vigyen, miközben az Apukája bent volt. Nem akarom Cintit védeni, de ezt illetlenségnek tartom. Cinti se dirigált, mikor Attila az Anyukájával töltött értékes perceket.
2016. máj. 25. 15:29
sztem Gábor nem fog nyerni, bár, ki tudja?
2016. máj. 25. 12:16
kis pénz érkezik, érkezne a házhoz, rögtön jó apuci a háznál (Cinti apja), igaza volt Attilának.
2016. máj. 24. 15:52
Aurélio:)
2016. máj. 23. 22:30
Brigi levele milyen hízelgő volt mindenkire nézve...mintha mindenkit egyformán szeretett volna...pedig nem így volt.
2016. máj. 23. 22:28
Nem értem, miért kell pont az utolsó héten segítőket küldeni, hogy felkészítsék őket a végjátékra. Attila hogy visszább vett a stílusából, mikor jött az új lakó. Meg Cintivel is kedvesebb.
438. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 435. - B598e4912b)
2016. máj. 23. 20:12
Csillámló Póni,dehogy ismerem a lócoffost,azt mondod a kezét a feje alá tette,akkor nem figyelsz az aprócska részletekre.Na figyusz rám,amikor a Gabben meg a Sanyika,elmentek a bortúrára, akkor hazára kaptak két demizson száraz bort.Ez a szakállas Santa Claus,úgy benyakalta az egyik demizsont,hogy azt már a kamera se és a szerkesztők,egyszerűen nem merték venni!Mert ha a kamera ráfokuszált volna,ahogy vedeli a száraz bort,a szakállas úgy bepörgött volna,szétzúzta volna az egész tanyát.Röviden félt ott tőle mindenki.Amikor másnaposan felébredt a Görgő,és mellette feküdt a Brigi,azt mormogta a szakálla alatt,hogy széttépné a csaj tundra bugyiját!Ez a szakállas tuti vevő a kekszelésre,szerintem a nagyon durva kekszre.
2016. máj. 23. 10:38
mindenkiben van egy agresszív oldal is, hol kijön, hol nem:)
436. ca6273a8a5 (válaszként erre: 433. - Sziszi-szöszi)
2016. máj. 23. 10:37

szerintem kint már esélytelen, hogy együttmaradjanak, ahogy bent viselkedett Gergővel. de ha Gergő ennyire naív, akkor tegyen úgy, ahogy akar.

most kicsit szerintem beivott, azért viselkedett így, de majd az adásból kiderül.

435. b598e4912b (válaszként erre: 434. - Kaszkadőr Májk83)
2016. máj. 23. 06:51

személyesen ismered gergőt? Mert nekem az jött le, hogy olyan kezdeményező, mint egy falhoz tolt sámli! Ágy??? Mikor Ribike markolászta a pöcsikéjét csak feküdt, két kezét a feje alá téve. Az agresszív fajta ilyenkor markolássza a nőt ahol éri és még utasításokat is osztogat.


Kérlek fejtsd ki kicsit bővebben, hogy miből szűrted le a cekcuális dolgait. Köszi

2016. máj. 22. 23:08
Ez a Gergő gyerek titkon elég agresszív egy foszer,előre sajnálom is a Brigi csajszit.Netán ha kint összejönnek,és ez a birkaszakállas az ágyába fekteti,van egy olyan érzésem,hogy úgy megadja Briginek a csomagot,tuti amit kap az egy évre bőven elég lesz a csajnak.Ez az agresszív szakállas,nem nőnek való,veszélyes egy elem lehet az ágyikóban,Hölgyeim ha netán találkoztok a szakállas gyerekkel és megtetszik nektek, legyetek óvatosak,hacsak nem sántikálva és esetleg pelenkába akartok az életetek hátralévő részében mászkálgatni!
2016. máj. 22. 21:10

Végre nem látom Brigit :-) DE ahogy láttam, Gergő is örült ennek. Jó hogy kicsit Gergőt is megismerhetjük...Brigi nélküli változatban. Azért azon kiakadtam, hogy Gergő Brigi bugyiját mosta, Attila elmondása szerint. 10 éve élek a párommal, de soha nem kérnék tőle ilyet.

Persze, hogy Brigi még mindig szerelmes, mert ez az egyetlen esélye, hogy a 20 millából, még valamennyit megkaparintson, Gergő révén.

Azon gondolkodtam, hogy hány ilyen liba rohangál körülöttünk, akikről nem is hinnénk, hogy milyen kétszínűek, és csak játszadoznak...

2016. máj. 22. 17:17

Cintiára tényleg ráférne két pofon.

Ati olyan, amilyen, rengeteget dolgozik, megnyerte a párbajokat, istenem, ilyen a stílusa... ez van, láttunk már ilyet.

Gergő naív, de szerethető, úgyis ő nyer, tuti!

Gábor szerintem egy kisfiú, óvodás, nem fog nyerni.

De legyen úgy, ahogy lesz:)

2016. máj. 22. 12:25
úgyis Gergő nyer...
2016. máj. 22. 10:26
Attila valóban egy gyáva,senki,csak nők ellen tud győzni! Azt gondolja,a nézők szavazata alapján megnyeri? Nem hiszem!
429. Cucicsillag (válaszként erre: 425. - Ancsika688)
2016. máj. 21. 21:57

Nos, a legvegen amint irjak, a "nagyon szerelmes fiatalember" haaaaat, sztem kezd rajo ni, hgy neki nem feltetlenul Brigi fog kelleni.

Ati amit mondott, hgy B.csak megjatsza, inkabb azzal ertek egyet. Ez a h.p,minden pasinak egy sulytas lenne. Pedig eleinte birtam, de ketszinu, mint azt Dori is mta (lattuk) meg ezek az idoszakos dorgolozesek ide-oda (fizikailag es taktikailag is...) nem gyere be.

Nem banom, hgy kiesett.

Amellett,hgy Ati egy suttyo, pedig szeretheto is lehetne, de nem tudja kordaban tartani az erzeseit (hozzateszem, nem is kell feltetlen es mindig) de suttyo paraszt modon tamadja Cintiat, aztan csodalkozik, hgy amaz is a csaladdal ervel vissza...


Gabbennek a pisiles utana kezfogasa a postassal, vitte a fejezetet ;)

2016. máj. 21. 20:44
Most ugrik a majom a vízbe!
2016. máj. 21. 19:39
En nem hiszek ebben,hogy Kongo kinyirta a malackat,szerintem csak az rtl gerjeszti a sztoryt..
426. b598e4912b (válaszként erre: 425. - Ancsika688)
2016. máj. 21. 19:23
Én is remélem, hogy Gergőt a családja fel fogja világositani Ribikével kapcsolatban! Nincs semmi szimpatikus Geriben, sőt hidegrázásom van tőle, de nem érdemel akkora csapást mint ez a nő meg a 3 gyereke!!!!
2016. máj. 21. 18:45

[link]



Hmmm...

424. b598e4912b (válaszként erre: 423. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 21. 18:20
Mivel olyan sokan számolunk ezzel a lehetőséggel ( suttyó vs ribi) a retek tuti belenyúl valahogy és Gaben lesz az egyik párbajpzó, a másikat nem merem megtippelni, de most már mindegy csak valamelyik nagyon irritálókieshetne végre, nyifi nyafi szintike meg védett :S
423. ca6273a8a5 (válaszként erre: 421. - Salabakter)
2016. máj. 21. 14:49
hát igen, érdekes lesz!
422. ca6273a8a5 (válaszként erre: 420. - B598e4912b)
2016. máj. 21. 14:49
az 1 perc és nyersz műsorban is ugyanilyen volt, és nagyon sikeres!
2016. máj. 21. 14:36
Most van bajban Attila,mindenki,még Cinti is legyőzte,hogy viszi ki a védetteket párbajra?Viheti a barinőjét,mert Gábort úgysem meri:))
420. b598e4912b (válaszként erre: 419. - Ca6273a8a5)
2016. máj. 21. 12:28
Lehet, hogy Gábornak ez a mafla legény a valódi énje ...
419. ca6273a8a5 (válaszként erre: 418. - Cucicsillag)
2016. máj. 21. 12:08

igen, de a kutya tudta, hogy bajt csinált, ... szegény. de szegény kismalac.

Gáborból szerintem ki fog jönni az igazi énje, előbb-utóbb, bár már nincs sok idő rá.

Brigi annyira gyenge... nem is akarja ezt a játékot, sem Gergőt.

418. Cucicsillag (válaszként erre: 409. - Betsabé)
2016. máj. 20. 23:50

Gergo sztem azta adta,amit kutya gazdakent elvarhato. Megmutatatta Kongonak ,hol a helye. Erezte a kutya, hgy rossz fat tett a tuzre :(

En is kiabaltam vna a kutyammal,ha ki Ir egy masik allatot.

Gabben meg ilyan kis csendes Don, sztem tok nyugis, szimpi.

Az a baj,hgy Gergot kiforgatta Brogi magabol....

2016. máj. 20. 23:45

Mindennap latolgatom musor utan,kinek adnam a zsetont... Amiben bizti vok, Briginek nem. Tole kb.hanyok, pedig eleinte birtam vemnnyire.

Attilanal is rezeg a lec, mert irto provokativ es primitiv megnyilvanulasai vannak (ertem en,hgy a cel erdkeben mindent, de vannak hatarok...)

2016. máj. 20. 20:11
összefújja a szél a szemetet, ribi és suttyó azonnal feladták! remélem ők ketten mennek párbajra. Tuti atis lesz a kiválasztott és gyáva féreg, gabennel nem mer viaskodni, marad neki mindenki brigije
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook