Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? fórum

Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
84. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 27. 18:23

ha szamodra ez a legfontosabb, akkor meg randi elott meg kellene kerdezned, mert minek randizgassatok, ha o mar nem akar gyereket?


de szerintem fontosabb, hogy ket ember kozott kialakul-e szerelem, passzolnak-e egymashoz. mert a gyerekkerdes is valtozhat, lehet, hogy valaki alapbol nem akarna mar tobbet, de uj csaladot alapitva atertekel mindent


27 evesen miert az a legfontosabb, hogy leendo apat fogni?

83. Lonna4
2017. máj. 27. 16:47
Szerencsere a pasi is igy gondolja.☺ Igaz le sem fekudtek még de legalább már tudja hogy akar gyereket.Ez az, és ha valami oknál fogva nem jön össze kicsit sem lesz kinos a szitu. Kedves fóruminditó sok szerencsét!
82. bc681dac13 (válaszként erre: 78. - Lonna4)
2017. máj. 27. 14:24
Normális 30-40 éves ember már tudja, hogy akar-e (még) gyereket vagy sem, és ezen az aktuális randi partner nem változtat. Nem azt tudja, hogy kitől, hanem, az általános szándékot. Minek hetekig, hónapokig, évekig cseszni valakivel az időt, ha ez az igény úgysem passzol?
81. viva70
2017. máj. 27. 11:44
Akkor ez a kérdés kipipálva.:) A többit meg majd eldönti az élet...
80. gribedli*** (válaszként erre: 74. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 27. 09:56
Ez jó. Feleslegesen izgultál:)
79. 31bc25d879 (válaszként erre: 74. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 27. 05:46

Remek:)

Azért ezt jól kibeszéltük.

Aztán jöjjenek azok a gyerkőcök mihamarabb:)

Sok boldogságot!

78. Lonna4 (válaszként erre: 73. - Bc681dac13)
2017. máj. 27. 05:32
Gyerek kérdesre az első randin? MEDVEANYÁM 😂Mondjuk ez erdekes, ált az ember első randi előtt nem fekszik le a randi partnerrel. Honnan tudod hát hogy megfelelő a szex vele, netán fenomenális?Látod ettől szép az élet, nem vagyunk egyformák.A sorrend nálam , milyen ember jó e a szex, hogy jövünk ki, le tudnék e vele élni egy életet.Mi az hogy elviszia nőt, hol élünk a középkorban? Anőnek is vansaját akarata meg keresete. Ha fizeti a számla felét még nem emancipanci.Sőt igy a pasi sem érezheti magát pofára ejtve ha nem szül neki a nő gyereket.😆Amúgy az alapos megismerés hive vagyok,és házas is jóó régen.
77. Lonna4 (válaszként erre: 73. - Bc681dac13)
2017. máj. 27. 04:42
Kérdezd meg merre görbül a varázsvesszeje....☺
76. 0d67d12cdc (válaszként erre: 75. - Bc681dac13)
2017. máj. 27. 01:23
Igen. :) Akar meg nagyon jó volt amúgy is.
75. bc681dac13 (válaszként erre: 74. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 27. 01:20
A szmálji a pozitív tartalmat takar?
2017. máj. 27. 01:14
Végülis nem kellett megkérdeznem. :) Elmondta magától.
73. bc681dac13 (válaszként erre: 57. - Lonna4)
2017. máj. 27. 00:26

Kedvenc kaja meg szín? :D Basszus, ilyen kérdéseket a 14-15 évesek tesznek fel chaten! XD Én egy évtizedet vígan eltöltöttem a volt férjemmel úgy, hogy ő a földszíneket szereti, én meg sokszor vagyok tiri-tarka. Nem egymás ruháit hordtuk. Az egyik kedvenc ételére én ránézni sem bírtam, ő meg sok ételt nem evett mega, amit én szeretek. Na, bumm! Lehet mást enni, mint a másik.

Ha a belső dolgait nem akarja feltárni valaki, mi a sásliért megy randira?


Én amúgy simán kitérek ilyesmire akár az első randi előtt is, mert felesleges egymás idejét rabolni. Amúgy ez marha gyorsan ki szokott derülni mindenféle körmönfontség nélkül, mert alapdolgok iránt úgyis érdekdődnek az emberek. Nekem mondjuk "könnyű dolgom van", mert feljön, hogy elvált vagyok, jön a kérdés, hogy van-e gyerek, válaszolok, és visszakérdezek. Amúgy szerintem joggal érezné egy pasi pofára ejtésnek, ha hetekig találkozgatnak, "elviszi a nőt" mindenféle programra, aztán mikor már alakulgat benne valami, akkor a nő kiböki, hogy bocs, de igazából már az elején tudhattam volna, hogy mi soha nem leszünk egy jó páros.

72. michelle.r (válaszként erre: 71. - Channa*)
2017. máj. 26. 20:02
Van az úgy, hogy az élet már tudja, amit mi még nem, és el is rendezi ;)
71. Channa* (válaszként erre: 70. - Michelle.r)
2017. máj. 26. 19:23

Mindent biztos nem látunk, de sok dolgot igen.


Az én férjem 1 hónapos ismeretség után megkérdezte, hogy lennék e a felesége, majd a következő héten közölte, hogy végül is, nem lenne már rossz egy gyerek:D

Pedig ekkor még csak max. 3x találkoztunk.

Ő nem zavart, de volt, akitől zavartak az ilyen "tervek".

70. michelle.r (válaszként erre: 64. - Channa*)
2017. máj. 26. 19:02

Nem biztos. Amikor hirtelen történik valami, ráadásul kellemetlen, ott bizony az igazi én mutatkozik meg, míg egy beszélgetésben lehet csomagolgatni.


Mázli, hogy az uram nem kérdezett tőlem hasonlót, mert én annyira nem akartam, sőt férjet sem, hogy tuti lelécelt volna, ha azt mondom, amit akkor gondoltam. És lássuk be, az életem nagy veszesége lett volna ;)

69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 68. - Channa*)
2017. máj. 26. 16:56

Nekem aztán mindegy. :) Olvastam, hogy a főnöke üzlettársa.

Nem tudhatom miről, mennyit beszéltek, de nem is tartozik rám.

Felteheti, az én véleményem még mindig az, hogy én nem tenném fel.

Ettől én még elfogadom, hogy más meg másképpen gondolja.

68. Channa* (válaszként erre: 66. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 16:44
Azt írta a fórumindító, hogy kerülgetik már egymást egy ideje, azaz feltételezem, hogy már beszéltek, már tud róla valamit, azaz, ha ő úgy érzi, hogy eljött az ideje ennek a kérdésnek, akkor simán felteheti ezt a kérdést, ráterelheti a beszélgetést, hogy puhatolózzon.
67. Lonna4 (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 16:42
Es te honnan vetted hogy nem?😂
66. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 61. - Channa*)
2017. máj. 26. 16:33
Persze, hogy kell beszélni a közös terveinkről, ebben nagyon fontos a gyerek, de nem dobnám be első alkalommal, mert ha szimpatikus lesz következő és megint következő, ahol már ez is szóba jöhet, de az elsőt nem biztos, hogy követi a második, akkor meg olyan gáz már tervezni a jövőt.
65. Channa* (válaszként erre: 63. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 16:33
Igen:D
64. Channa* (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2017. máj. 26. 16:31

Ezt aközben is meg tudod figyelni, ha épp a gyerek téma kerül terítékre, nem?


Én egyébként csak úgy mentem el valakivel randizni, ha már láttam, hogy reagál bizonyos helyzetekben, nem szeretem a meglepetéseket, így az első találkozás nálam nem randi, mert ott nem csak ketten vagyunk, hanem társaságban, ahol meg tudom figyelni.

63. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 61. - Channa*)
2017. máj. 26. 16:30
Most olvasom, hogy végül is egyre gondolunk, csak elbeszélünk egymás mellett.
62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 59. - Channa*)
2017. máj. 26. 16:30

Elfogadom, ha másnak erről más a véleménye. Én is leírtam a sajátomat.


Ha szóba kerül valahogy, az is más. De nekiszegezni a kérdést az első randin számomra még az korai.


Amikor még én ismerkedtem, nem most volt...sosem a gyerekeim potenciális apját láttam a pasiban, hanem a közös érdeklődést. A férjemmel is kimondottan csak haveri viszonynak indult részemről, jókat beszélgettünk.

61. Channa* (válaszként erre: 43. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 16:28

Akkor még is csak egyről beszélünk:D


Én is szakítottam azért több barátommal is, mert már azt tervezték, hogy hány gyerekünk lesz. Én akkor még nem akartam, de ők már ott tartottak, hogy apás lesz a szülésem:)))

Hát nem lett az....


De pl. mi a férjemmel, elég hamar egyeztettünk a gyerekkel kapcsolatban, ugyan is én nem akartam gyógyszert szedni és persze abortuszt meg még annyira sem, amíg nincs gyerekem, így neki gyorsan kellett döntenie, hogy akar e már gyereket....

Persze ez nem az első randink volt, de hamarosan ráterelődött a beszélgetésünk erre is.

60. Channa* (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 16:22

de itt nem arról van szó, hogy ők egymástól akarnak e gyereket, hanem gy általában. És mivel ez egy általános tudakozódás, így belefér.


Persze, ha azt kérdezné meg az első randin, hogy csinálnál e nekem gyereket, akkor az gáz lenne, de úgy általában, nem az.

59. Channa* (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 16:19

Semmi jesszusom nincs benne:D

A gyerek témát nem úgy kell előadni, hogy direktben rákérdez, hanem ha szóba kerül valamilyen téma kapcsán, márpedig egy randin miért ne kerülnének szóba a hosszútávú tervek, akkor igen is el lehet mondani, hogy tervez gyereket.


Fogalmam sincs manapság miről szól egy, de szerintem ez pont az a téma, ami belepasszol. Mert hiába a nagy-nagy érzelmek, közös érdeklődés, stb., ha nem akar a másik gyereket én meg igen.

És persze, bármikor kiderülhet, hogy nem passzolnak össze, akárhogy is szerepel mindkettőjük terveiben a gyerek.


Tehát, nem úgy kell a kérdést direktben feltenni, hogy a pasi menekülőre fogja, hanem ha olyan a téma, és persze akkor, ha ez a fórumindítónak nagyon fontos, mert ez esetben úgy is lehet a beszélgetést irányítani, hogy valamiből kiderüljön.


egyébként sok nő hajlamos arra, hogy a pasi konkrétan megmondja, hogy ő bizony nem akar már gyereket, de a nő azt képzeli, hogy majd ő megváltoztatja, aztán pityereg, hogy a szemét jól átverte, pedig konkrétan megmondta, csak ő nem akarta elhinni, hogy tőle sem....

58. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Lonna4)
2017. máj. 26. 16:04

Épp ez az, hogy ez az ő randija, nem a tied és honnan vetted, hogy tolakodóan mondaná? Az mèg bőven nem az élete kiteregetése ha valaki azt mondja, hogy szereti a gyerekeket.


Azt írja, hogy hónapok óta kerülgetik egymást úgyhogy azért egy és más kiderült már, hamar tisztázódni fog, hogy ő látott ebbe többet vagy tényleg komoly vonzalom van.

57. Lonna4 (válaszként erre: 55. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 15:31
Ó most esett le☺ te vagy az aki meg van győződve hogy a férfiak addig vannak érte ha egy nő hisztizik.Nézd alapvető külömbségek vannak természetben köztünk. A fóruminditó majd a maga vérmérséklete szerint jár el.Én tiszteletben tartom a mások jogát hogy a belső dolgaikat hagyják békén.Talán azért mert én is elvárom ezt másoktól.Volt már életemben dolgom ár ilyen fürkészdarázzsal, nagyon hamar lehűttöm a kiváncsi tolakodó dumájukat. Egy _erről nem akarok beszélni -elég.A másik ha valaki egy laza ismeretség után kiönti nekem a legtitkosabb dolgait. Nem érdekel ami nem tartozik rám, KINOSAN ÉRINT!Amúgy a kedves fóruminditó inkább tudja meg el tudnak e tölteni egy napot együtt, vagy mi a kedvenc kajája szine évszaka. Netán passzolnak e az ágyban mielőtt nekiszegezi a -hát gyerek kell e még?_ kérdést.
56. gribedli*** (válaszként erre: 54. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 15:15

Értelek, szóval ismeritek már egymást,ha furdal a kíváncsiság, általánosítva nyugodtan megközelítheted a témát, mert te ilyen vagy, aki elfogad ezzel együtt, az elfogad. Ne fèlj vállalni magad! De mivel mèg semmi több nem volt köztetek, tudod, hogy rengeteg történhet még addig. Akár más dolog is lehet, amiben nem passzoltok.


Meg nyilván nem olyan hülye, hogy azt gondolja, hogy te az első szexkor már terhes akarsz maradni.


Az is lehet, hogy tök másról fogtok beszélgetni, más témák kerülnek előtèrbe és elfelejtődik ez. De semmi szégyellnivaló nincs azon, ha egy nő szereti a gyerekeket, szeretne gyereket. Nem azt mondod neki, hogy vele és azonnal, hanem, hogy szeretnél majd egyszer. Nem kell megjátszani semmit. Max nem jön be neki, vagy nagyon bejön neki ez a mentalitás, ez a 2 lehetősèg van.

55. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Lonna4)
2017. máj. 26. 15:01

Nem, nem ugyanaz a kettő, az olaszban sem ugyanazt a szót használják a randira és az "iszunk egy kávèt"-ra.


Ha te kevered, a te dolgod. Amit leírtál, hogy a nő ezt suttogná a pasi fülébe, az is csak egy ilyen szenvtelen, karót nyelt megközelítés. Te annyira merev vagy, tényleg.


Ha valakivel randizunk, nem úgy viselkedünk, mintha a munkatársunkkal lennénk és viceversa, van különbség. Akivel csak olyan szinten tudok beszélgetni mintha egy idegen lenne, az csak arra való, semmiképp sem partnernek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook