Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy hónap alatt mennyi volt a legtöbb kiló, amit leadtál és hogyan? fórum

Egy hónap alatt mennyi volt a legtöbb kiló, amit leadtál és hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. máj. 12. 20:13

ÉRDEMES!!!!

Higyjétek el,hogy megy!

Mondjuk én nem hittem,hogy sikerülni fog...de ha nekem sikerült akkor mindenkinek sikerül majd!

És szinte sosem éheztem!Az első két nap volt picit húzós...de harmadnap már olyan volt,mintha mindig igy étkeztem volna!Mostmár meg semmi pénzért nem állnék vissza a régebbi étkezés módomra!Semmi pénzért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon nagyon egészségesnak érzem igy magam!

SOK SIKERT NEKTEK IS!

És ne feledjétek:Menni fog,csak egy kis akarat kell,semmi más!

4. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - 258c8a41da)
2010. máj. 12. 19:07

köszi!

el is hiszem,biztos nagyon csinos lettél!

olyat nem irtál amit nem szeretnék,még jó,hogy a húsért nem vagyok oda,esetleg a csirkemell jöhet néha.egyik munkatársam hasonlóan fogyott le,ő január óta 110kg-ról,75kg-ra...azt hiszem érdemes követni a fogyidat!

3. emagdi (válaszként erre: 4. - BRITNEY SPEARS)
2010. máj. 12. 19:00
gratula, ügyes vagy nagyon :))
2. 258c8a41da (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. máj. 12. 18:53

Köszi!A lényeget leirtam:Semmi sukor,semmi lisztes,semmi sssült!Csak és kizárólag rozs,bio,diabetikus kenyér!Csak főlthús...kizárólag csirke!Más nem!És csak főlve!Zöldségfélék,gyümölcsök!Én 90-kg-ról fogytam 60-ra...aztán 55-re!Most 50 kiló vagyok!

EGÉSZSÉGES VAGYOK,JÓKEDVŰ,BOLDOG ÉS JOBBAN ÉRZEM MAGAM MINT VALAHA!

ja és 159 cm.vagyok!

1. agnesss0129 (válaszként erre: 4. - BRITNEY SPEARS)
2010. máj. 12. 18:04
gratulálok!milyen módszerrel fogytál le ennyit?néztem az adatlapod,de sajna semmit nem találtam,kár...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook