Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


108. nagymaya (válaszként erre: 107. - Zergecica)
2011. dec. 17. 17:02

Helló!Végre valaki:-)

Kihez jársz? Mennyi sejtecske lett? Szorítok nektek!

A múlt héten még mi is ott jártunk, ahol most ti. Alig vártuk, hogy hétfő legyen-nekem akkor volt beülti. Most meg ez a várakozás megint...

Hogy érzed magad?Nekem eléggé fájt a hasam a punkciótól kezdve. Ma meg szinte semmit nem érzek, csak néha néha egy kis nyilalást. Nem is tudom mi a jobb- ha érzem a hasam, vagy ha nem.

2011. dec. 17. 16:44
heloka, nekem pénteken 16-án volt punkcióm. Most várok. Hogy lehet ezt bírni????
2011. dec. 16. 18:55

Nagy itt a csend! Sehol senki? Hétfőn volt a beültink. Egy picurt kaptunk vissza.

Erus, ti elkezdtétek már?

Napzuhany, ti hol jártok?

105. tukacsincsilla (válaszként erre: 101. - 2d53803228)
2011. dec. 13. 15:10
Szia ne aggódj nekem is volt úgy hogy pénteken jött meg és csak hétfőn mentem, annyi volt csak hogy a stimulációs lapomra a doki felülre odaírta hogy hanyadik napom és úgy számolta az inekciókat.
2011. dec. 1. 13:54
remélem megnyugodtál erus. Egyébként én annyira az elején vagyok, hogy csak az inszemről tudnék tanácsot adni. Hja, a tesztet nem végezték el, mert még nincs meg az ANTSZtől kapott papírunk a hepatitisről. :((( Újabb várakozás.
103. 2d53803228 (válaszként erre: 102. - Nagymaya)
2011. nov. 28. 15:22
köszi:)
102. nagymaya (válaszként erre: 100. - 2d53803228)
2011. nov. 28. 14:57

Szia!

Az én dokim azt mondta, hogy ha hétvégén jön meg akkor hétfőn reggel kell menni. Nyugi, biztos nem fogsz emiatt lecsúszni a lombikról, hiszen ez bele van kalkulálva, hogy akár hétvégén is megjöhet.

Ha a dokid nincs, akkor szerintem megnézi másik orvos a leletedet. De ezt már csak én gondolom. Biztos nem fognak hazaküldeni, hiszen nem te tehetsz róla, hogy az orvosod 5 napból csak hármat van Debrecenben.

Azon én is paráztam, hogy mi van ha este jön meg. Nekem a dokim azt mondta csütörtök délután kettőkor, hogy ha aznap megjön még, akkor azt ne vegyem napnak, vagyis akkor a péntek lesz az első nap. Na, ezt jól leírtam, de remélem azért érthető :)

2011. nov. 28. 14:36
Ja és mivel 2 órányira lakom a kaálitól, újra csak érdekes, mert pl. ciklus első napján képtelenség bemenni. Ha pedig estére kezdődik el, még bejelentkezni sem tudok a 2. napra. Tudnátok segíteni, hogy működnek ezek a dolgok?
2011. nov. 28. 14:35
Sziasztok lányok! Nekem ciklus 1. v. 2. napján kell mennem vv-re és ha minden ok, akkor kezdődhet a szurkálás. Ma elkezdtem barnázgatni, de csak alig. Mi van, ha a rendes ciklus 1-2. napja épp szombat-vasárnapra esik??? Akkor kicsúszok a lombikból? És ha mondjuk olyan nap, amikor ugyan vért tudnak venni, de a dokim nincs, mert Leskóhoz járok, ő pedig pl. kedd, csüt nincs. Akkor hogy lehet lesz ezt elkezdeni? Tiszta para.
99. nagymaya (válaszként erre: 98. - Napzuhany)
2011. nov. 28. 13:08
Ne is mondd! Ennyit összesen nem voltam vizsgálva egész életemben, mint az utóbbi kilenc hónapban.
98. napzuhany (válaszként erre: 96. - Nagymaya)
2011. nov. 28. 11:20
érdekes. Nekünk egyből mondták a 3 nap megtartóztatást, ahogy az inszemnél is. Holnap lesz a teszt, engem meg UH-oznak. Megyünk ANTSZ-be és nekem kell még egy rákszűrés. :(( Utálom ezt az időszakot. Amikor szúrnom kell, az nekem nem baj. Amikor állandóan vizsgálnak, attól herótom van. :(((
97. Bogyesz1122 (válaszként erre: 96. - Nagymaya)
2011. nov. 24. 20:40

Ezek tényleg jó hírek :o)

Ügyesen és gyere a hírekkel :o)

2011. nov. 24. 19:39

Sziasztok!

Ma jó hírt kaptunk. Megcsinálták a Kaáliban is a spermavizsgálatot, és nem is olyan vészes, mint amit hétfőn az SZTK-s vizsgálaton mondtak.

Az az igazság, hogy már első konzin mondta Tándor az andrológiai vizsgálatot, de mivel nem mondta, hogy ott csináltassuk, úgy gondoltuk, hogy ha nem muszáj, nem fizetünk érte, így maradtunk az sztk-s vizsgálatnál. Ott viszont csak hétfőre adtak időpontot (mi kis naivak, nem aggódtunk, hiszen miért is lenne a páromnak is baja- elég az én bajom). Szóval ezért lett ilyen későn eredmény a kezünkben.De...lényeg a lényeg, hogy ma jobb lett az eredmény,- kértük, hogy csinálják meg ők is a vizsgálatot- elkezdhető a lombik. Így szombaton adom az első Gonalt is. Az andrológus szerint az lehetett a baj, hogy az előző vizsgálatnál azt mondták, hogy egy hétig semmi szex. Sokalltuk is, mert mindenhol 3-4-5 napot olvastunk. Na hét sok is volt. Ezért volt olyan nagyon rossz az eredmény. Hát jó padlón voltunk három napig. Ma tudtunk igazán mosolyogni azóta.

95. Bogyesz1122 (válaszként erre: 92. - Nagymaya)
2011. nov. 24. 08:35

Nem értem ezt a rendszert, miért bem nézték meg előtte a párodat is? Mi akárhányszor kezdtünk, mind a kettőnknek kellett mindenféle lelet és majd csak aztán húztuk meg a start pisztolyt...

Bár mindennek ellenére mi is befürödtünk már Tándornál....


Küldtek andrológiára? Vagy ők maguk javasoltak vmilyen kezelést?

94. nagymaya (válaszként erre: 93. - Napzuhany)
2011. nov. 23. 18:16
Köszi! Ránk fér. Remélem, rendben lesz nálatok minden és 2012 a ti évetek (is) lesz.
2011. nov. 23. 12:59
egyetértek a türelemről. Mi jövőhéten megyünk férjes tesztre, meg UH-ra, mi is Tándornál, és remélem januárban elkezdhetjük, ha 10-e után jó lesz az időpont, vagy februárban, mert most már látom, a 33 év elkezdett kaparni, siettetni. Buktatók nálunk is vannak. De drukkolok nagyon nektek.
2011. nov. 22. 22:18
Még csak a gonapeptylt szúrom. Ma már pont elértem azt a hormonszintet, amikor felírható a stimus szuri, és csak arra kellett volna várni, hogy megjöjjön. De sajnos olyan rossz a spermakép, hogy jelenleg nem is érdemes belevágni. Pedig már ott voltunk egy karnyújtásnyira attól, hogy végre elkezdhessük. Eddig miattam kellett várni, most a férjem miatt. Nagy türelemjáték ez.
91. nagymaya (válaszként erre: 90. - Bogyesz1122)
2011. nov. 22. 22:12
Debrecenbe járunk Tándor Zoltánhoz. Fel sem merült bennünk, hogy a férjemnél is baj lehet. Hát, jó nagy pofont kaptunk újra az élettől:(
90. Bogyesz1122 (válaszként erre: 89. - Nagymaya)
2011. nov. 22. 21:59

Sajnálom :o(


Hol jártatok? Mi történt?

89. nagymaya (válaszként erre: 88. - Bogyesz1122)
2011. nov. 22. 19:34

Igen, hosszúnak indult. Sajnos valószínüleg eddig tartott:( Eddig úgy volt, hogy miattam kell lombikra mennünk- endometriózis miatt elzáródott petevezetők miatt, de tegnap kiderült, hogy a párom sincs rendben. Csütörtökön kell visszamennünk, de valószínű, hogy ez most ennyi volt. Előbb a férjem problémáját kell orvosolni. Addig meg imádkozni, hogy ne térjen vissza az endó.

Sok sikert mindenkinek! Remélem csak jókat fogok olvasni, amiből majd én is erőt meríthetek.

88. Bogyesz1122 (válaszként erre: 85. - Nagymaya)
2011. nov. 21. 09:48

Akkor nektek ez hosszú protokol lesz ha jól sejtem?

Te kihez jársz?

Ez az első?

Kivel van baj?

87. Bogyesz1122 (válaszként erre: 84. - Napzuhany)
2011. nov. 21. 09:47

Neketek is kijutott a rosszból rendesen... :o( De most itt egy új lehetőség, szurkolok, hogy minden flottul menjen :o)


Kihez jársz?

Mikor kezdetek?

86. Bogyesz1122 (válaszként erre: 83. - Kevike78)
2011. nov. 21. 09:45

Az én házidokim sem szivesen ad beutalót ilyen téren.

A befogadó nyilatkozatnak nagyon örült. Mi HBM-iek vagyunk és ugye a központi kórház a Kenézy, de mivel az én nődokim a Klinikán dolgozik, ott csinálta műtétemet és Ő autómatikusan adta ezt a befogadót. Ezek után simán megírta a papírt, amit kértem.

Nem egyszerű a mi életünk az biztos, nem elég, hogy így küzdenünk kell a családért, még a dokik is nehezítik az életünket....

85. nagymaya (válaszként erre: 84. - Napzuhany)
2011. nov. 18. 19:00

Szia!


Mi is most kezdtünk. Vagyis múlt péntek óta szúrom a Gonapeptylt. Sok sikert nektek! Látva az előéleted, már igazán rátok mosolyoghat a szerencse.

Maya

2011. nov. 18. 11:35
Üdv mindenkinek. Én és a férjem most kezdünk a debreceni Kaáliban, pedig van rendesen előéletem. Még 2008-ban és 2009-ben voltam spontán babás, mindkettő elhalt, aztán két év sikertelen próbálkozás, közte pozitív rákszűrés, ezért szétnéztek laparral, nem derült ki semmi, aztán 3 sikertelen inszem, most persze apát vizsgálják, és utána jöhet a stimu lombikra. Nem tudom, ez mennyibe fog kerülni, és nem tudom, hogy sikerül-e, de nagyon bízom benne, mert most már 3 éve nem volt semmi sikerélmény. :(
83. kevike78 (válaszként erre: 82. - Nagymaya)
2011. szept. 8. 15:03

Nem szívesen ad soha sehová.Most azt mondta hogy vigyek neki vmi befogadó nyilatkozatot mert anélkül nem adhat beutalót.Persze a belgyógyászaton nem hallottak ilyesmiről.

A nőgyógyászaton azt mondták hogy annak kell adnia a beutalót aki küld a vizsgálatra.

82. nagymaya (válaszként erre: 80. - Kevike78)
2011. szept. 7. 21:52
Nem értem miért nem ad a háziorvos beutalót. Mivel indokolja?
81. eloise70 (válaszként erre: 80. - Kevike78)
2011. szept. 7. 14:19
Nekem a háziorvos adott...
2011. szept. 5. 12:18

Sziasztok!

Jár még erre valaki ?Lenne egy kérdésem.

Immunológiára ki ad beutalót ha nem Debrecenhez tartozok????Házidoki, nőgyógyászat nem adott.

2011. jún. 15. 16:52
Legalább ebből jön vissza egy kicsi.... :o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook