Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


94. Kriking (válaszként erre: 92. - Linett96)
2016. szept. 4. 08:14
Teljesen megèrtelek. Nekem is vannak ilyen hónapjaim. De egyszer eljön a mi időnk is.
93. Linett96 (válaszként erre: 92. - Linett96)
2016. szept. 4. 07:56
Csak az is baj,hogy ezt nem nagyon tudom kivel megbeszélni,pedig annyira jó lenne kibeszélni magamból.Talán párommal megtudnám beszélni,de Őt meg nem terhelem ezzel. Egyenlőre Ő az,aki jobban bírja és türelmesebb is.
92. Linett96 (válaszként erre: 90. - SsueB)
2016. szept. 4. 07:54

Tény,hogy ilyen szempontból jobb a negatív. Eléggé összetörnék,ha pozitív lenne,aztán megjönne. De azért kicsit még reménykedem. Végülis nemvárt előtt kb 4 nappal teszteltem,az még elég korán volt.

Csak az a baj,hogy ebben a hónapban valamiért annyira elkezdtem reménykedni (kb 10 napja),és már az a korai teszt is lehangolt. Na meg észrevettem magamon,hogy míg eddig örültem,ha valaki a közelemben babás lett,és a kisbabákat is szívesen nézegettem,most inkább egyfajta szomorúság önt el (meg talán féltékenység),amit nagyon sajnálok,de nem tudok mit tenni. Az elmúlt 5 napban meg 100%-ig ezen pörgök. Annyira,hogy beszélnek hozzám és a felét fel sem fogom. Tudom,hogy ez nagyon nem jó, mert alapból árt a babásodásnak,de nem tudok mit tenni. Szerveztem mára programot,megpróbálom összeszedni magam,és kicsit felejteni a baba témát,úgy mint eddig. Mert végülis ha baba van,akkor úgyis megtudom majd pár nap múlva,ha meg nincs, nem tudok mit tenni, csak reménykedni a következő hónapban.

91. ssueB (válaszként erre: 80. - Nyunyo90)
2016. szept. 4. 04:30
Az enyém actival extrat szed.
90. ssueB
2016. szept. 4. 04:28

Sziasztok!

Nekem eddig ilyen.

[link]

Ebben a hónapban nagyon lustan vezetem, volt egy hét, amikor férj nem volt itthon, akkor nem is mértem egyáltalán.

2 napja olyan menstruacios görcs szerűim vannak (jelenleg is), hogy borzasztó, és nem tudom mire vélni, pedig még 10 nap van hátra...


Krik, jo magasan van most az alapod, ennyire azért nem szokott.

És láttunk már olyat, hogy valaki lombik előtt lett babas, hátha nektek az atjarhatosagival lesz ez :)

Szoritok a mai magas értékhez ;)


Linett, nem baj az a negatív teszt. Az elmúlt egy évben en sokszor teszteltem idő előtt, és ha pozitív volt, jött a boldogság, rá pár napra pedig megjött. Egy ideje már max nemvart napján csinalok tesztet, mert minek előre örülni, aztán meg jön a pofáraesés.

Az utóbbi időben férjet jobban megviseli a sikertelenség, mint engem, ezért is várok inkább rá, aztán majd meglátjuk.


Olyan sok baba lesz most a környezetünkben, picit nehéz örülni az oromuknek, mikor nekünk ilyen nyogvenyelosen megy a dolog, de igyekszünk.

Tudom, hogy jön, amikor jönnie kell, de lassan 32 leszek, és két babát szeretnénk. Lehetőleg két időpontban, ezért az első kopogtathatna lassacskán.


Nemtom ki írta, hogy teszteli a napokban, veled mizujs?

2016. szept. 3. 21:32
Csajok,amúgy nagyon elszámoltam magam. A nemvártam nem 4-5 hanem 5-6,de a 6-át esélyesebbnek tartom. Tehát a tesztet még bőven nemvárt előtt lőttem el,és a kövi tesztet majd csak 8-9 körül lesz érdemes pisilnem,ha addig nincs semmi. :/
88. Kriking (válaszként erre: 87. - Linett96)
2016. szept. 3. 12:45
Ha a hőm fent marad holnap akkor ellövök egy tesztet. Ha leesik akkor úgyis mindegy
87. Linett96 (válaszként erre: 86. - Kriking)
2016. szept. 3. 12:30

Elvileg ez is lehet egy "jel". :) Mindenképp tájékoztass,hogy mi van. :))

Tesztelni mikor fogsz?

86. Kriking (válaszként erre: 85. - Linett96)
2016. szept. 3. 12:05
nekem nagyon halvány barna folyás. Remélem nem menszit jelez, görcs elmúlt.
2016. szept. 3. 10:10

Csajok,ki hogyan érzi magát? :)

Esetleg új "tünet" valakinél? :)

84. Kriking (válaszként erre: 83. - Nyunyo90)
2016. szept. 3. 08:20
nekem elvielg 36,7-8 az alaphőm, de van akinek csak 36,2. A lényeg hogy ovu után maradjon fent az alap fölött.
83. Nyunyo90 (válaszként erre: 82. - Kriking)
2016. szept. 3. 08:08
Köszönöm, így már minden tiszta! :)
82. Kriking (válaszként erre: 80. - Nyunyo90)
2016. szept. 3. 08:05

A testhőmérsékletet mindig reggel, közvetlenül ébredés után kell mérni. Lehetőség szerint még a mosdóba se menj ki előtte. Természetesen előfordulhatnak napok, amikor ezt nem tudod megoldani, vagy elfelejted a mérést, akkor se ess kétségbe, vezesd tovább a hőmérsékleti görbéd adatait, mintha mi sem történt volna. Segít a lehető legpontosabb görbe kialakításában, ha az adatokat minden nap ugyanabban az órában méred. Neked kell eldöntened, mennyire törekszel megbízható eredményre.

Én higanyos hőmérőt használok. Nagyon fontos! A testhőmérsékletet a nyelv alatt kell mérni. A hónaljban mért testhőmérséklettel semmire sem mész. Ovuláció előtt közvetlenül leesik, majd utána megemelkedik a testhőmérséklet.

A testhőmérséklet a ciklus folyamán össze-vissza ingadozik, bár nagyjából egy tartományban, 37 C fok alatt mozog, kivéve, ha időközben megbetegednél.


Ovuláció előtt a testhőmérséklet pár fokkal leesik.


Ovulációt követően a hőmérséklet emelkedésnek indul, és a progeszteron hormon termelődésének köszönhetően 37 C fok közelébe kerül, vagy akár afölé is emelkedik.

81. Nyunyo90 (válaszként erre: 78. - Linett96)
2016. szept. 3. 07:53
Már én is izgulok értetek, remélem összejött mindkettőtöknek Krikinggel! :)
80. Nyunyo90 (válaszként erre: 79. - Kriking)
2016. szept. 3. 07:51

Kriking, ahogy látom a hőd szépen fent van, szerintem ez jót jelent. :)

Ennek a hőmérőzésnek utána kell majd néznem, esetleg tudtok nekem pár szót írni róla? Tehát elméletben amikor fent van a hő, akkor van peteérés aznap, valamint ha fent marad folyamatosan akkor megtörtént a beágyazódás stb? Bocs, ha hülyéket kérdezek, én az ovutesztre "rendezkedtem be", amit majd mensi utáni pár napban kezdek el tesztelgetni. :D

Egyébként a ti párotok szed valami vitamint? Én a férjemnek vettem tegnap actival max-ot, egyébként is ráfért, de ahogy olvastam ebben is van minden, kb mint egy kismama vitaminban, csak kevesebb mennyiségben. :)

79. Kriking (válaszként erre: 78. - Linett96)
2016. szept. 3. 07:18

Úgy legyen! Holnapra nem várom ,görcsök vannak.

Hőm ilyen: [link]

78. Linett96 (válaszként erre: 77. - Kriking)
2016. szept. 2. 21:16
Remélem mindketten pozitívat pisilünk pár nap múlva! :) ♥
77. Kriking (válaszként erre: 76. - Linett96)
2016. szept. 2. 17:42
amíg nincs vér ,van remény! :-) Most én is ezt mondogatom, mert görcsölök , nem vészes, de máskor ilyen után másnap megjön. Mintha leszakadna a méhem, de mégis más :-(
2016. szept. 2. 17:11

Sziasztok!

Teszteltem reggel és negatív lett. :( De 4-5 körül nem várom, úgyhogy kicsit meg talán reménykedek.

Megy a drukk csajok! :) <3

75. Nyunyo90 (válaszként erre: 67. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 15:57

Szia!

7 nap késéssel jól bírod, hogy nem teszteltél még!:-) mikor akarsz tesztelni? Megy a drukk!!;-)

74. Kriking (válaszként erre: 67. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 13:59
mikor tesztelsz?
73. Szilvika7 (válaszként erre: 67. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 11:54
Szia! Egy hetes késésnél (ha nem szokott máskor előfordulni) simán reménykedhetsz és már javában tesztelhetsz is! :-) Drukkolok!
72. Kriking (válaszként erre: 71. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 11:44
első. De mi nekünk már ez a 20. ciklus, Most várok átjárhatóságira. Csütörtökön lesz ,remélem az segít :-)
71. Mietze Katze (válaszként erre: 70. - Kriking)
2016. szept. 2. 11:30

Hú, akkor hajrá nektek is!

Ezek szerint egy cipőbe járunk. Nálatok hányadik baba lesz?

70. Kriking (válaszként erre: 69. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 11:18
Én is így vagyok ,előbb volt erős görcsöm ,aztán elfújták. Vasárnapra nem várom. Izgulok én is, de már nem tudom merjek-e reménykedni.
69. Mietze Katze (válaszként erre: 68. - Kriking)
2016. szept. 2. 11:15
köszi :) próbálok nem nagyon reménykedni, de mégis, na :)
68. Kriking (válaszként erre: 67. - Mietze Katze)
2016. szept. 2. 11:03
nagyon szorítok hogy ez a ti hónapotok legyen!
2016. szept. 2. 10:51

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok :)

Május óta próbálkozunk a férjemmel, első gyerek lenne. Minden hónapban lelkesen tesztelgettem, mindenféle tünetbe belemagyaráztam, hogy "na most", de persze mindig megjött.

Most viszont hét napja késik, holnap veszem a bátorságot a tesztelésre. Még most sem merem beleélni magam.

66. Kriking (válaszként erre: 65. - Nyunyo90)
2016. szept. 2. 09:50

Ha te örülsz, akkor mi is :-)

Én jól vagyok ,bár ma elkezdett kicsit görcsölni a hasam pedig kezdtem bizakodni, hogy hátha sikerült, mert mindig szokott több napig előtte görcsölni és utána jön meg ,erre most elmaradt ez csak ma kezdte. :-(

2016. szept. 2. 09:24

Sziasztok Lányok!


Hogy vagytok ma? Linett, teszteltél aztán, vagy vársz még?


Én már jobban vagyok, elmúlt a láz meg a torokfájás, a nátha maradt,de 1-2 nap és szerintem elmúlik.

Ma megjött a mensim is, így megnyugodtam azért, hogy nincs minden veszve, és lehet még normális ciklusom peteéréssel :) Bocsi, ha sokat írtam erről, de nekem baromi fontos volt, hogy a 8,5 év gyógyszer szedés után megjöjjön magától, lehetőleg időben. :-) Úgyhogy nekem már jól indult a nap! Remélem nektek is! :*

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook