Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől változhat meg egy anyajegy felülete, kinézete? fórum

Mitől változhat meg egy anyajegy felülete, kinézete? (tudásbázis kérdés)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Loch ness)
ápr. 2. 20:22

Képzeljétek, Sos sikerült bejutnom ma egy magánklinikára vele...lemondásuk volt, igy elmentünk.

A doktornő azt mondta, hogy minden rendben van az anyajeggyel. semmi gyanúsat nem látott. konkrétan úgy fogalmazott, hogy álomszép...

szerinte ez egy sérülés. Az aggodalmamat látta, igy felajánlotta, hogy 1 hónap múlva menjünk vissza, amiért nem kér pénzt.

ápr. 2. 15:38
Nyugodj meg! A legjobb, amit tehettetek, hogy bejelentkeztetek orvoshoz. Mostanában azt ajánlják, hogy ha bármi változás történik egy anyajeggyel, azonnal orvos, mert az UV sugárzás miatt mostanában többször fordulhat elő rákos megbetegedés, tehát jobb az óvatosság. Körül is lehet rajzolni egy anyajegyet, hogy észre lehessen venni, ha csak kicsit is növekedni kezd. Nekem már szedtek le anyajegyet: semmi extra, másnap már mentem cipőt venni :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Panna.33)
ápr. 2. 12:17
nagyon köszönöm!!
10. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 12:07

Volt, amelyik úgy gyulladt be, hogy nem emlékeztem semmi hatásra, ami értette volna.

Remélem nektek a legjobbakat!

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Panna.33)
ápr. 2. 11:36

Köszönöm szépen!!

amúgy kb. 1 éve megsérült ez az anyajegy, de utána voltunk szűrésen és azt mondták, hogy teljesen ok

a doki azt mondta, hogy a gyerekek elesnek, macska karmol stb...és az anyajegyek sérülnek, de ugyanúgy, mint más bőrfelület ez is meggyógyul

ápr. 2. 11:35
Nekem a hàtamról szedtek le egy gyanús anyajegyet, de a szövettan azt mondta semmi baja.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
ápr. 2. 11:35
nagyon köszönöm!!
ápr. 2. 11:29
Nekem is volt három, ami növekedett,volt, amibe belekaptam és be is gyulladt. Amikor leszedték, nem volt egyikkel sem semmi rendellenes.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 11:00

Ha változott szedessétek le, nem feltétlen megbízható az anyajegy szürés. Nekem 3 bőrgyógyász mondta az anyajegyemre, hogy annak semmi baja, de én láttam, hogy nő, és változik, ezért lezedettem. Kiderült, hogy melanoma, de legalább időben kiderült még minden szövődmény nélkül.

Az érdekesség kedvéért, mikor a sebészhez mentem, ő rögtön azt mondta a bőrgyógyászokkal ellentétben, hogy igen, ezt le kell venni.

Semmi rettegnivalód nincs, leveszik, és az esetek nagy részében kiderül, hogy semmi, ha mégis, akkor időben cselekedtetek...

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
ápr. 2. 10:33

amúgy a lányom nem fél az eltávolitástól...

sőt, azt mondta, hogy talán az lenne a legjobb

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
ápr. 2. 10:32

nagyon köszönöm a válaszodat!

nagyon félek...napok óta nem tudok aludni. Persze, a neten megtaláltam a legrémisztőbb történeteket...

igen, én is azzal nyugtatom magam, hogy azért ez nem igy szokott kialakulni.

Testvéremnek volt pár, amit gyanúsnak találtak és azt is figyelgették. azt hiszem, hogy 3 havonta kellett mennie. októberben ez gyanús sem volt.

plusz 15 éves, mindig napkérmezünk, rendszeresen járunk szűrésre.

2. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 10:27
Szia! Lehet, csak begyulladt vagy irritáció érte. A bőrgyógyász dermatoszkóppal látni fogja, ha valami más baj is van. De szerintem ami rosszindulatú az nem egyik napról a másikra változik meg. Ha eltávolítást javasol a doki, annál jobb, nem fog több gondot okozni. Nekem már kettőt szedtek le sebészeten (megelőző céllal).
ápr. 2. 09:55

Sziasztok,


a 15 éves lányomnak volt egy anyajegye a könyöke felett, ami jóformán egyik napról a másikra megnőtt és megváltozott...

októberben voltunk anyajegyszűrésen, minden ok volt, gyanúsat sem látott a doki. Csütörtökre kaptunk időpontot bőrgyógyászatra.

Nagyon félek, hogy mi lehet ez....egy apró pici barna anyajegy volt és most olyan, mintha szétlapult volna és a bőr alatt érszerűen piros. olyan, mintha értágulat lenne ott...

az van, hogy a könyökénél ekcémás egy kis foltban és mostanában sokat kente a krémmel, amit kaptunk...lehet, hogy arra ad egy reakciót?

tényleg az a furcsa, hogy 1 hete még teljesen normálisan nézett ki.

megyünk orvoshoz! csak rettegek. azért irok, hátha valakinek van sztorija.

tudom, hogy kamasz és ilyenkor még sokminden változik a testben


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook