Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkalmi szexből lehet komoly kapcsolat? fórum

Alkalmi szexből lehet komoly kapcsolat? (beszélgetős fórum)


11. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 14. 19:01

De szex előtt fogunk talizni, elakar menni sétálni stb"


Húzza az időt hogy kapósabb legyen:)

Bizony mondom néked, lehet tartós kapcsolat belőle

ápr. 14. 18:17
Igen, határozottan lehet belőle komoly kapcsolat!
ápr. 14. 03:36
lehet
ápr. 14. 00:09
Ha arra gondolsz,hogy első alkalommal szex lenne, nos, abból lehet komoly kapcsolat. Nekem így volt, ha az, hogy csaknem 20 éve együtt vagyunk, komolynak számít.
ápr. 14. 00:06
Szerintem annak indulóból lehet, de akkor nem, ha x ideje alkalmi. Aztán lehet, hogy tévedek.
6. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 11:51
Szóval ő ki van éhezve, te pedig reménykedsz, hogy több lesz belőle. Rosszul kezdődik...
ápr. 13. 11:14
Igaz :) Probalom elvezni hogy szabad vagyok.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 10:05
Nagyon előreszaladtál! Még nem találkoztál vele, de már azt számítgatod, hogy mikor legyen az esküvő és hány gyereket akarsz.🤣
3. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 09:56
Nekem igen, alakult így.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 09:38
Simán lehet belőle bármi. Sok egy éjszakás kapcsolatbol lett már hazasság. De felelsleges előre ezen kattogni. Lehet neked nem fog tetszeni. Úgy érzem te már most többet akarsz. Ha igen miért mész bele a csak szexbe? Így könnyen csalódás lehet a vége. Eleve amíg nem volt személyes találkozás nem szabad vele élni magad, mert sokszor mégsem olyan élőben a másik.
ápr. 13. 09:34
Van egy fiú akivel tetszünk egymásnak. Nekem véget ért egy komoly kapcsolatom. Es ezzel a fiúval szexről lenne szó. Interneten beszélgetunk. De szex előtt fogunk talizni, elakar menni sétálni stb hogy tenyleg szimpatikusak vagyunk egymásnak. És utána lenne a légyott. Aranyos kedves fiú, aki kivan éhezve. Sok mindenről tudunk beszélgetni.Alakult igy egyből valakinek komolyabb kapcsolata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook