Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislányom nagyon sűrűn beleesik a hasmenéses hányásos járványba. Mit adjak neki amivel erősíteni lehetne a szervezetét? fórum

A kislányom nagyon sűrűn beleesik a hasmenéses hányásos járványba. Mit adjak neki amivel erősíteni lehetne a szervezetét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
7. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Kalthelios)
2007. máj. 21. 22:16

Szia Kalthelios!

Végre vki, akinek szintén az EGÉSZ-SÉG a fontos! Az ezüstkolloidot mi is használjuk. A kislányom "varázsvíznek" hívja.

2007. máj. 21. 17:48

A macskákról jutott eszembe a tej témája.

Mint nagyon sok más, az is tévhit, hogy a macskákkal tejet kell itatni. Persze hozzá lehet őket szoktatni, de nem szabadna.

Még fontosabb, hogy a gyerekeiteknek ne adjatok tejet!!!

A lehető legkevesebbet fogyasszátok Ti is, és a szüleiteknek is üzenem: a csontritkulás legelső oka a tehéntej és -termékek fogyasztása!!!

Átmásolom egy másik macskás fórumra írt üzenetemet, hogy minél többen olvassátok. Íme:


Szervusztok!

Új vagyok a hoxán, nézelődök a témák között.

Valószínűleg sokatok számára döbbenetes hírt közlök a legjobb szándékkal:


A TEHÉNTEJ ARRA VALÓ, HOGY A KIS BOCIBÓL NAGY SZARVASMARHA LEGYEN.

MI, EMBEREK MEG NAGY MARHÁK VAGYUNK, HA ELHISSZÜK, HOGY "A TEJ ÉLET, ERŐ, EGÉSZSÉG".


A tejtermelés, valamint a tej- és a tejtermékek fogyasztására buzdító demagóg tanok és reklámok a profitorientált, magyarul kapzsi gazdasági-politikai körök érdeke - az embertelen, kemikáliákat gyártó gyógyszeriparral együtt.


Az amerikai tejipar az 1980-as évek elején MINDEN ÓRÁBAN 342 ezer dollárt kapott az adófizetők pénzéből felvásárlási támogatásként.

Csak az el nem fogyasztott többlet raktározási számlája évi 47 millió dollár volt!

1984-ben a mezőgazdasági minisztérium 140 millió dolláros reklámkampányt hirdetett a sokmilliárdos termelési többlet raktározási költségeinek csökkentésére.


Jó, ha tudjátok: elképzelhető, hogy a második világháború idejéből származó tejporból készült, nyálkásító löttyöt isszátok, amikor a hűtés nélkül hónapokig tárolható "A teljes tej gazdag íze" feliratú, dobozos tejet fogyasztjátok.

Én már ittam IGAZI tanyasi tejet. Az ízek között zongorázni lehet a különbséget...


A tehéntej és az abból készülő tejtermékek háromszor annyi kazeint tartalmaznak, mint az anyatej. A szarvasmarhának szüksége van rá a hatalmas csontok kialakításához, és könnyen feldolgozza a négy gyomorból álló emésztőrendszerében. Az emberi gyomorban azonban a kazein kicsapódik, és nehezen emészthető, nagy túrócsomókká áll össze. Ez a vastag ragacs szörnyű terhet ró a szervezetre, amíg nagy nehezen meg nem tud szabadulni tőle.

Ez az egyik legfontosabb tényező a pajzsmirigy betegségek, a kálcium-oxalát vesekő és sok más betegség kialakulásában. (Szívbetegségek, érelmeszesedés, migrénes fejfájás, allergia, szénanétha, asztma, légúti megbetegedések, csontritkulás, "takonykór"...)


Éljen a gyógyszeripar!... Az majd borsos áron elad neked újabb mérgeket! Ki van ez találva...


Ha bővebben érdekel benneteket a téma, olvassátok el a Testkontroll című könyv 105-111. oldalát!

Az Agykontroll Kft. 1997-es kiadásából vettem a fenti adatokat.


Addig is gondolkozzatok el azon, hogy:

1. az ember az egyetlen emlős, amelyik felnőttként is iszik tejet, ráadásul zömében egy anatómiailag abszolút különböző állatét, a szarvasmarháét.


2. Miért kerül sokszorosába a kecske- illetve juhsajt, ami emberbarátabb az emberi gyomorban?


3. Miért reklámozzák a tehéntejből készült kaukázusi kefírt az egészséges étkezés netovábbjának, amikor a Kaukázusban eredetileg nem élnek szarvasmarhák? Ott jaktejből készítik a kefírt...


4. Az orvostudomány tisztában van azzal, hogy a tej lebontásához és megemésztéséhez szükséges enzimek - a renin és a laktáz - már nincs jelen a szervezetben 3 éves kor után. Akkor miért javasolnak tejet a gyomorfekélyeseknek?


5.Azt is tudják, hogy a tejet a SAJÁT faj fiatal egyedeinek táplálására találta ki a jóisten. Előfordul, hogy kutya szoptat macskát, vagy fordítva, de még senki nem látott zsiráfot szopó kisoroszlánt, vagy tehenet szopó kismalacot...


6.A természet rendje, hogy a fiatal egyedek x idő után az anyatejről átálljanak a fajuknak megfelelő étrendre. Az ember miért különbözne?


7.A tejnek nevezett mérgező lötty tartalmazhat kémiai gyógyszermaradványokat, műtrágya vegyületeket. A mesterséges antibiotikumok tönkreteszik az immunrendszert is, a kemikáliák meg "tiszta" mérgek - szabad az út a megbetegítéshez...


Ha ezek után is fehérített kristálycukorral édesített tejbegrízt adsz a babádnak, ne csodálkozz, ha nem alszol a sírásától fél éjszaka...

2007. máj. 21. 17:35

Szervusztok!

Kattintsatok rá a jobb fölső sarokban a Webbolt TOP5-nél az ezüstkolloid szóra!

Olvassátok el az arany- és rézkolloid termékleírását is!

Valahogy elkeveredhettek a www.biszallito.hu-ra, mert én is innen indulva találtam rá.

Azon még részletesebb termékleírásokat találtok, és meg is rendelhetitek őket.

Bioboltokban rögtön megvehetitek, de a kisker. árrés miatt valamivel drágábban.

Ezek a kolloidok hosszú távon megoldják a leromlott immunrendszer problémáit az egész család számára.

Nem kell, nem is ajánlott folyamatosan szedni őket.

Megelőzésként 3-4 hetes kúra ajánlott, aztán néhány hét szünet.

Krónikus betegségek kezelésekor is ajánlott két hónap után szünetet tartani.

Komoly probléma megoldására a felnőttek napi 4-6 teáskanálnyit, tehát két-háromszoros mennyiséget is fogyaszthatnak.

Kis gyerekeknek napi két teáskanálnyinál többet ne adjatok! Igaz, a tiszta fémkolloidoknak semmilyen mellékhatásuk nincs, de mindenben a mértékletesség a jó.

Kutatások szerint egy 72 kg-os ember napi 325 mikrogramm ezüstöt biztonságosan bevehet. (Nem jelenti azt, hogy több ezüst mérgező lenne, de ez a biztos.)

Egy teáskanál (5 milliliter)kolloidban 50 mikrogramm ezüst van. Tehát egy 50 kilós ember nyugodtan bevehet napi négy teáskanállal.

A legegyszerűbben úgy tudod kiszámítani a tökéletesen biztonságos napi adagot, ha testsúly-kilogrammonként 4,5 mikrogrammal számolsz.

Ugyanennyi aranykolloidot fogyaszthat az egész család az ezüstkolloiddal együtt, mert erősítik egymás hatását.

Fontos, hogy a két kolloid bevétele között fél óra elteljen a legjobb felszívódás érdekében.

Ezek a szervezet nyomelem hiányát pótolják.


Az Echinacea (kasvirág)+ Goldenseal(aranypecsétfű)+ szőlőmag kivonat biológiailag építi újjá, illetve erősíti az immunrendszert.

Én a tablettás változatát ismerem. A

fórumszabályzat szerint nem nevezhetem meg a forgalmazóját.

Ugyanabból a márkából meg tudod venni a 99,5%-os töménységű és tisztaságú Aloe Vera Gelt is.


A legfontosabb tanácsom, amire egyetlen forintot sem kell költened:

Azonnal hagyjátok abba a tej- és tejtermékek fogyasztását!

Mindjárt átmásolom a két macskás fórumra írt "tejreklámomat".


A legjobbakat kívánom: Kalthelios


Utóirat: Zizisicc tanácsai is jók, csak nekem nincsenek homeopátiás orvossal tapasztalataim, mert én saját magam helyre tudtam állítani az EGÉSZ-SÉGemet, a Tünci Babám pedig 31 éves... :-)

2007. máj. 21. 01:19
Echinacea szirup v. gél, grapefruitmag kivonat( van belőle olyan, ami nem keserű),Bach- virágterápia( az érzelmi egyensúly megteremtésével erősíti az immunrendszert), az aloe vera géleket (barackos, és azt hiszem áfonyás) nekem a háromból egyik porontyom sem volt hajlandó bevenni(se tisztán, se higítva), nekem kellett a végén meginni, pedig nem rossz. Ha keresel egy homeopata orvost, aki megkeresi a gyerek alkatiszerét, az is csodákat tud tenni rövid és hosszú távon egyaránt. Sokszor a családtagok(főleg a szülők)lelki harmóniája v. éppen diszharmóniája is befolyásolja főleg a kisgyerekek immunrendszerének erősségét. Amióta erre figyelek, drasztikusan lecsökkentek a betegségek, pedig a kicsi ovis és időnként alig néhányan lézengenek a csoportban. Ha néha betegek is sokkal gyorsabban és enyhébben zajlik le náluk minden.
2007. máj. 16. 14:06

ALOE VERA gél! NAgyon ajánlom!

Sok sikert!

2007. ápr. 29. 15:55
Eddig immuno kids-t szedtünk, ami az étvágyára jó hatással volt, de ezt betegséget nem tudjuk kikerülni sehogy, 2-3 havonta beleesünk :((((. Akkor átmegy rajta az egész család álltalában, de van úgy hogy csak ő. :( Mit lehetne neki adni? Gondolom valami immunerősítőt. Már kivizsgálták, nem találtak semmit!
2007. ápr. 29. 15:52
A kislányom nagyon sűrűn beleesik a hasmenéses hányásos járványba. Mit adjak neki amivel erősíteni lehetne a szervezetét?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook