Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A boltokban mindig megnyomkodom a paradicsomokat,... fórum

A boltokban mindig megnyomkodom a paradicsomokat,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
15. ,zumba
ápr. 25. 11:04
A világ messzi tájairól ide importált csomagolatlan zöldségfélét, gyümölcsöt gondolkodás nélkül megveszik...vajon ki és milyen kézzel fogta meg amíg a saját kosaradba teszed itthon.
ápr. 25. 10:56
Lekávéztam magam...-))) piros point
13. Bichi
ápr. 25. 10:54
Hát mondjuk a Lidl-ben is beton kemény este a zsemle/kifli, igaz, attól sem lesz puhább, ha nyomkodja valaki :)))
12. ,zumba
ápr. 25. 10:30

Nem nyomkodom össze az árukat, de délután már vidéken igencsak száraz a pékáru...

Vásárolt paradicsomot megmossuk fogyasztás előtt vagy nem?

ápr. 25. 10:26
Fuhh amikor ilyet olvasok, úgy megutálom az embereket :D Facnak kell ezeket nyomkodni, főleg a paradicsomot, hát szemmel látod hogy milyen... Még a barackot óvatosan esetleg?? De az is megérik ha hazaviszed, nem tudják éretten kirakni mert megrohad. Meg nemtom hol vásárolsz de a péksütit meg főleg minek megnyomni, az összes áruházban naponta többször sütik őket, az végképp tutira friss.... Azért löttyedtek a gyümölcsök meg nyomorultak a pékáruk mert a sok fafejű összenyomkodja őket... 🙄🙄🙄
10. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 25. 10:08
Khm... Undorító szokás. Az első hsz-t inkább nem küldtem el.
ápr. 25. 09:51
Teeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! :((
8. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
ápr. 25. 09:21
...és előtte az orrában túrkált....
7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
ápr. 25. 09:15

Amennyiben a zsemle és a kifli péksütinek számít, úgy igen. 😉


A minap épp előttem tette ezt egy "kedves idős hölgy", és nagyon fel volt háborodva, amikor megkérdeztem tőle, hogy szándékában áll-e az összeset megfogdosni, vagy azt eddig kb. egy tucatból tud választani.

ápr. 25. 09:09
A barackot én is meg szoktam érinteni picit, hogy ne vegyek már féltégla keménységűt. Egyszerűen nem lehet szemre megmondani, hogy mennyire érett.
ápr. 25. 09:06
remélem a zsemlét ,kiflit is megfogdosod elég friss-e ,elég szép -e ,mielőtt megveszed !!! :D
ápr. 25. 08:49
Na ezért nem ehetek nyers zöldséget, gyümölcsöt, mert összefogdossák.😅
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 25. 08:40
Gondolj bele, valaki ugyanezt teszi előtted, nem túl tiszta kézzel pl. Te meg pont megveszed.
ápr. 25. 08:37
Hát fúújj🙄
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook