Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm megkért, hogy létesítsek szexuális kapcsolatot a férjével és mindezt szeretné is végignézni fórum

A barátnőm megkért, hogy létesítsek szexuális kapcsolatot a férjével és mindezt szeretné is végignézni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jún. 22. 08:27
a feleseg lenne itt a hibas,ugyanis O kerte fel a baratnojet,hogy letesitsen szexualis kapcsolatot a ferjevel,az O invitalasa,ugy kell neki,megerdemelne,ha meg el is szeretne tole az urat a baratno!!!nyitott kaput adott nekik,szerintem bele sem gondolt.hulye picsa,ugy ko nekik!ha neked nincs Parod,nincs kit megcsalnod,meg tetszik is a pasi,csinald csak,szabad a palya,hisz a baratnod akarja
12. de Luca (válaszként erre: 8. - B.Marcell)
2012. jún. 22. 08:26
Azért, mert a média nyomja, hogy mindenki mindenkivel keféljen, és Bodrit is vegyék be, és ez lassan már közömbös az emberek számára, attól ez még nem normális dolog :-)
11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - 4fbd4b2862)
2012. jún. 22. 08:25
barátság??????? itt nincs barátság már lefeküdt az uraddal, te még barátkoznál?:D
10. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - 5dd2b4ba05)
2012. jún. 22. 08:25

hmm. Vannak az életben furcsak dolgok.


Viszont akik ilyet csinálnak, azok általában nem egy fórumon kérdezik meg, hogy gáz-e ez..


Nem bántani akarlak, de nekem az a gáz, hogy ennyire nincs kialakult erkölcsi értékrended.


"Férj"... istenem...


Lehet kispolgár vagyok, de mi 15 éve tudunk mit csinálni a férjemmel unatkozás nélkül... És nem csak egy dolgot..

9. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 5dd2b4ba05)
2012. jún. 22. 08:24
Szeretnéd a barátnőd férjét, most itt az alkalom szinte tálcán felkínálva, és itt vársz válaszra, hogy gáz-e? Szerinted???
2012. jún. 22. 08:24
betegnek nem mondanam,hisz felnottekrol beszelunk,no ferfi,erett emberek
2012. jún. 22. 08:24

1. ha lefekszel a barátnőd urával, már nem is a barátnőd

2. ha belemész ebbe tuti hogy borul az egész kapcsolat , a barátnőség is meg a házassága is

3. az a kérdés mit akarsz, mert amit irtál abból nagyon úgy tűnik hogy elszeretni a férjét:D


gondold át mi a célod?

beszéld meg a pasival ő mit akar?

aztán közöljétek az asszonnyal ha van mit?


és ha ezek rendeződtek csak utána legyen kettes hármas négyes akárhányas ...

2012. jún. 22. 08:24

Eléggé! :S

Nem szeretnék ilyen barátnőt kamatyol a férjemmel/Párommal.:S

És ha ezt a felség találta ki, hát enyhén szólva érdekes.:S

5. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - 5dd2b4ba05)
2012. jún. 22. 08:23
Eszedbe ne jusson!!Később,problémák adódhatnak...a barátság fontosabb.
2012. jún. 22. 08:23
Jaj!!!Ez nagyon gáz!
2012. jún. 22. 08:21
Ez nagyon beteg! :-D
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 5dd2b4ba05)
2012. jún. 22. 08:21
nagyon:D
2012. jún. 22. 08:19

Régi álma, hogy nézze azt, amint a férje szexel valakivel, mert őt ez nagyon felizgatja. Már pár alkalommal próbálkoztak egy hármas összehozásán, de férje mindig visszautasította a harmadik felet, mert nem tetszett neki. De a barátnőm tudja, hogy én bejövök férjének és engem nem utasítana vissza.

Viszont az helyzet, hogy egy buli alkalmával én és a férje, enyhén szólva ittas állapotban "összeakadtunk", majd a cselekmény után a férje a szívére tette a kezemet, ezzel jelezve, hogy mennyire régóta vágyott erre.

Mellékesen (sajnos) meg kell jegyeznem a felesége velem ellentétben nem nagyon foglalkozik a testével. Nekem nagyon kisportolt vékony alakom van, amit a sportedzői hivatásom miatt tudhatok be. A férje mentalitása teljesen megegyezik az enyémmel. Rengeteget sportol, odafigyel az étkezésére stb, stb.

Nos ebben a helyzetben az érdekelne, hogy valóban létezik ilyen, hogy egy feleség féltékenység nélkül végignézzen egy ilyen szituációt? MI van, ha felfigyel arra, hogy mi nagyon kívánjuk egymást. Ez most nagyon gáz???

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook