Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti egy kiló fogyás-sikertörténeteket kérek :) fórum

Heti egy kiló fogyás-sikertörténeteket kérek :) (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 21. 12:05
Lányok!! glamfit.hu és nem a reklám helye - :)) őrület ami itt megy, nem is esztek. azért jön vissza - nem szabad alapanyagcsere alá menni.
2013. szept. 7. 18:25
Én úgy fogytam 15 kg-ot hogy napi 600-800 kalóriát vittem be és minden nap futottam, vagy edzettem. Sajnos ebből a 15 kilógrammból 10 visszajött. 1 hete álltam neki újra ugyanezt csinálni, és 1kg-tól már sikerült megszabadulnom.
2010. ápr. 13. 06:07
Én anno napi 1100 kcal fogyasztással, napi kb egy -két óra mozgással 30 kg-ot fogytam.Első héten két kiló, utána heti egy-egy kiló ment le. Több hónapos diéta után volt stagnálás egy-két hétre persze, de aztán minden folytatódott, szerencsére ez nem vette el a kedvem. Ha lehetett mindenhová gyalog mentem el, ezen felül egy torna videokazetta gyakorlatait végeztem.Most megint visszajött pár kiló, épp tegnap óta diétázom újra, hogy visszaálljak a régi súlyomra.Nálam ez bevált, bírom is ezt a napi kalóriamennyiséget, nem kevés. Nem vonok meg magamtól semmit, csak odafigyelek rá, hogy miből mennyit fogyasztok, hogy a napi kalóriamennyiséget ne lépjem túl.
24. Gordonka (válaszként erre: 22. - Ekka)
2010. febr. 22. 20:51
Köszi a tippet! El nem tudom képzelni, hogy lehet csupán 100g ch-t magamhoz venni egy nap, mivel a zöldségben is van, azt meg mérni elég nehéz... mondanál példát, mit eszel egy nap? Nagyon köszönöm!
23. e974230abd (válaszként erre: 22. - Ekka)
2010. febr. 20. 15:49
Ez így tökéletes:)Én is pont így csinálom,bár én inkább a minden másnap 1 óra kardiót ajánlanám,a zsírégető zóna miatt,és a pihenőnap miatt is.
22. Ekka
2010. febr. 20. 13:55

Heti 0,5-1kg fogyás elfogadott, és kivitelezhető!


Nekem 1kg fogyás a köv. módszerrel működik.

1200kcal+100-120g ch.

Napi 5x-6x evés.. (3 óránként)

Napi 40 perc kardio mozgás!!


A siker garantált!!!!:))

21. Violetv (válaszként erre: 17. - Gordonka)
2010. febr. 20. 09:38
Még lánykoromban 5 kilót, kb. 2 hónap alatt, heti 2x edzéssel. Erről tudni kell, hogy először a centik mennek le, 3-4 hét után kezdenek a kilók is lemenni, úgyhogy ha tornázni kezdesz, mérd magad hetente, hogy lásd az eredményt.Lépcsőzőt már 5000-ért ki lehet fogni, de kereshetsz is egy hosszú lépcsőt valahol és mászhatod:-) Most, a két terhességgel felszedett 15 kg-t próbálom ledolgozni, eddig 6 kg ment le 1 hónap alatt. Igaz, közben gyógyszerrel is próbálkoztam, de rájöttem, azzal is akkor fogyok, ha nem eszem szénhidrátot (kenyér, tészta, krumpli, rizs, cukor), akkor meg minek, úgyhogy most abbahagytam. De nekem is visszaugrott 1,2kg 2 nap alatt, amíg kihagytam a tornát és "lazítottam" = megettem reggelire és vacsorára 1-2 szelet kenyeret, délben rizst is és 1-2 kocka csokit. Szóval szerintem valamilyen megvonás mindenképp kell ha fogyni akarunk, még a mozgás mellett is.
20. mmacus
2010. febr. 19. 21:31
Én az édességet és kenyérféléket teljesen kiiktattam. Délelőtt csak gyümölcs (ma pl egy körte, egy kivi), esetleg tea, kávé édesítővel és ásványvíz. Délben egy kefír. Délután 4-kor jövök haza munkából, akkor valami főtt étel, általában kis főzelék, vagy egy leves. Este egy édesítős tea. Így heti 1 kilónál több is lemegy, de változó. Néha egy-egy "bűnözős" nap becsúszik, de végeredményben nagyon hatásos. Csak az elején volt nehéz.
19. Imo
2010. febr. 19. 21:24

nálam eddig az - egyél kevesebbet mint eddig - vált be legalábbis folyamatban van:)


ja és megszűnt az édesség mindenféle formában


majd kiderül mennyire válik be, de eddig bejött

18. Gordonka (válaszként erre: 16. - 8636e9d804)
2010. febr. 19. 20:57
Hogy csináltad ezt a két kiló pluszt, mit változtattál, ha változtattál a két nap alatt?
17. Gordonka (válaszként erre: 15. - Violetv)
2010. febr. 19. 20:57
Sunyi dolog ez a rendszertelenség, azonnal meglátszik. Mennyit sikerült ezzel a módszerrel fogynod? Mert nekem ez a szimpibb, minthogy megvonjam a kaját magamtól. Illetve azon gondolkozom, hogy ha nincs otthon lépcsőző, mivel helyettesíthető? Hulahoppal biztos nem, az nem emeli a pulzusszámot.
2010. febr. 19. 20:50

Alig két nap alatt 2 kg , szedtem fel .Össz -vissz kettő nap kellett hozzá.

Úgy hogy most a fogyival én is bajban vagyok.

Pedig olvasok olyan naplókat , hogy , 1 szelet kényér , vagy éppen , zsömle , vagy 2db kifli a reggeli,..... de jó nekik!

Hát nem tudom mi lesz ha így haladok a leadott kilókkal?!

Nem jöhetnek vissza több .no azt nem engedem:)

15. Violetv (válaszként erre: 14. - Gordonka)
2010. febr. 19. 20:46
20 perc lépcsőzéssel kezdek, mert az megemeli a pulzusszámot és így hatásosabb utána a torna. A zsírégető torna kis súlyokkal, sok (egyre több) ismétléssel megy, minden izomcsoportra. Ez volt a konditeremben. Most már itthon csinálom, 20 perc lépcső, aztán a lendületben zsírégető torna sanrdától, és ha már kevés, akkor a 200%. Szeretem csinálni, nekem nagyon bejött. Mellette 0% szénhidrát, nekem ez a kulcs. Másnak biztos más. És igen, a rendszertelen evéssel jöttek fel nekem is a kilók, főleg mióta itthon babázom.
14. Gordonka (válaszként erre: 9. - Violetv)
2010. febr. 19. 20:41
Értelek. Milyen jellegű zsírégető tornára jársz? Én itthon edzem, mellette sok séta, hulahopp stb. ezek szerint valamit nem jól csinálok? Az edzéseken mit csináltok?
13. Gordonka (válaszként erre: 6. - Szabot.88)
2010. febr. 19. 20:40
Pár hónapja voltam vérvételen, ott normál volt a pajzsmirigy eredményem. Viszont az is biztos, hogy így télen kevesebb mozgás, több kaja volt, csak a 8 kilón csodálkozom. Ez még sose történt meg velem, pedig már nem vagyok mai csirke :)
12. Gordonka (válaszként erre: 8. - Sorceress87)
2010. febr. 19. 20:38
Hű, ez az 1200 kcal picit kevésnek tűnik nekem, ezt nehéz lenne tartanom. :)
11. Gordonka (válaszként erre: 7. - Fáradt*)
2010. febr. 19. 20:37
Köszi szépen az alapos válaszod, tul.képp a rendszertelenséget okolom, akkor és annyit eszem, amikor eszembe jut és amennyit épp gondolok. Nem sokat, de össze-vissza és mindenfélét. Amit leírtál, abban felfedezem a rendszert, vszínű ez volt a gond. Meg a kaják minősége...
10. bared
2010. febr. 19. 20:37

egy darabig ment, még jóval több is, lásd a naplóm elejét(((

Hamina nevű barátosnőnk pontos táblázatot vezet róla a naplójában...

aztán megállt, mert fegyelmezetlen voltam((

9. Violetv (válaszként erre: 2. - Gordonka)
2010. febr. 19. 20:34
Szerintem nincs "tuti" recept, mindenkinek más a megfelelő. Nekem a rendszeres zsírégető torna segített, edzőteremben, edző ellenőrzésével. A sógornőm nem eszik 3 óra után semmit, így adott le vagy 15 kg-t. A másik sógornőm norbival ugyanennyit. Szóval meg kell keresned...de kezdheted az adagok és a kalóriák, szénhidrátok csökkentésével, ez minden módszernél szükséges.
2010. febr. 19. 20:34
Napi 1200 kcal, 120 g szénhidrát, heti minimum 3 mozgás, és hamar le fog menni a felesleg:)
2010. febr. 19. 20:33

heti 1 kg sok!!!!

három hónap alatt adtam le 7 kg-ot,és tartom.

Lehetőleg nyáron akarjunk fogyni,és csak az nem hízlal,amit nem eszünk meg!Nem vacsorázni,csak gyümölcs,gyümölcs kiló számra.!Reggelire amit nem szeretünk,és kerüljük a sok kenyér félét,Sok párizsi,kevés zsemle,kocka sajt 10 óraira,délre rendes ebéd,de kis tányérral,délután barack,sárgadinnye stb.Ennyi a titok,és meló!Mozgás!

Én semmit nem vontam meg magamtól,még csokit is szoktam enni!De vacsorára semmi!!!!

6. szabot.88 (válaszként erre: 4. - Gordonka)
2010. febr. 19. 20:31
Az ilyen hirtelen felszedett kilók mögött sokszor a pajzsmirigy rendetlen működése áll!
5. Gordonka (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2010. febr. 19. 20:28
Mit nem értesz pontosan? :)
2010. febr. 19. 20:27
Ennyi az össz felesleg, tehát előtte átlagos alkatú voltam, viszont most bármit eszem, hízom, kb. 2 hónapja. Sokat iszom (vizet) és sportolok is, tehát itt az étrend a ludas, ebben kérek segítséget.
2010. febr. 19. 20:26
?????????
2010. febr. 19. 20:26
Természetesen egészséges alternatívák érdekelnek. Szeretném hinni, hogy van remény :) 3 hónap alatt felszaladt (fokozott stressz hatására) kb. 8 kiló, ezt hogy adhatnám le 2 hónap alatt?!
2010. febr. 19. 20:24
Heti egy kiló fogyás-sikertörténeteket kérek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook