Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 júliusi babák fórum

2013 júliusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
792. 2hounds (válaszként erre: 786. - Mmona)
2013. jan. 31. 14:40
Hu, en meg mit nem adnek, ha nem kellene dolgoznom... Annyi mindennel el tudnam magam otthon foglani, es semmire nincs se idöm se eröm. :(
791. 2hounds (válaszként erre: 781. - Mmona)
2013. jan. 31. 14:37

Hat nem tudom. En most ahhoz kepest szuperaktiv vagyok, mint amilyen az elsövel voltam - kb. zombi lajhar, nyugdijas koru... Most csak epp ugy erzem magam, mint nem terhesen kicsit faradtabban... Szoval most se jellemzö, hogy pörögnek, epp jol elviselem, hogy munka meg este 8-ig gyerek, aztan ahogy agyba kerül, alig varom, hogy lerogyhassak en is...

Tegnap setaltam egy kicsit hazafele (15 perc helyett ugy 35-40-et talan), hat... nem mondom, hogy kivoltam utana, de nem esett jol... Kicsit ijesztö, neki kellene allni valami sportnak, mert teljesen elpunnyadok, mire szülni kell!

2013. jan. 31. 14:36
Álmosság nálam is van napi szinten.Ez a melegfront ami jött ez nagyon közrejátszik ám.
2013. jan. 31. 14:27
Igen, szerintem is az idő okozza... Én még dolgozom, ha minden jól megy május végéig így lesz. Bár néha úgy érzem, hogy irígylem,azt aki már nem dolgozik...csak nálam semmi sem indokolná, hogy otthon maradjak...mondjuk egyik oldalon ez jó, hisz egészséges vagyok, és nem végzek nehéz munkát. No majd meglátjuk, végülis cirka bő 5 hónap és megszületik a babuci. Csak az utolsó 6 hétben leszek otthon, de az is már csak 4 hónap :)
788. Nanda
2013. jan. 31. 13:40
Szerintem az idő is okozhatja ezt a punnyadtságot,én például mostanában bármikot tudnék aludni!
787. Segreta78 (válaszként erre: 786. - Mmona)
2013. jan. 31. 13:39
Megértelek :) November közepe óta itthon vagyok táppénzen, mert a munkahelyemen nem lehetek (CT, MR). Eleinte tök jó volt, mert eléggé fáradt voltam a sok melótól, de most már kéne valami elfoglaltság, csak az a baj, hogy annyira belassultam, ellustultam, hogy nehéz bárminek is nekiállni, de most erőt veszek magamon és sétálok egyet a napon :)
786. mmona (válaszként erre: 785. - Segreta78)
2013. jan. 31. 12:27
Igen , és sajnos a tornától sem lett jobb. Most azt irigylem aki még dolgozik, mert akkor legalább nem az van hogy egyfolytában magával foglalkozik, lsd magam....:( és hol van még a vége. Persze apróbb dolgokat kitalálok magamnak elfoglaltságnak, de mégis jobb volt mikor dolgoztam és konkrétan le volt kötve az agyam, ahogy a fiamnál... na mindegy. befejeztem a nyavalygást :)
785. Segreta78 (válaszként erre: 781. - Mmona)
2013. jan. 31. 11:47
Háát én is tiszta nyomott vagyok mostanában, de ez szerintem az idővel is összefügg. szerencsére ma véééégre süt a nap :D
2013. jan. 31. 10:56

Sziasztok!

Én is állandóan aludnák délután!

Kezdek fáradni, már érzem!

Mi sem tudjuk még, h mi lesz!

Nézegetek folyamatosan cuccokat a neten!

Szép napot

783. Sisibeth (válaszként erre: 781. - Mmona)
2013. jan. 31. 10:52
Nekem teljesen kiszámíthatatlan az aktivitásom...van úgy, hogy tele vagyok energiával, de olyan is amikor meg sincs kedvem mozdulni. Én is most keresek tornát, pilatesre gondoltam, van is a férjem munkahelyén hétfőnként, megnézem milyen. A bibi az, hogy ha nem kelti fel az érdeklődésemet, akkor nagyon hamar megunom... :) 2 hét múlva megyek UH-ra addigra lesz meg az AFP eredménye. Ma vagyok 17 hetes, a babuci pedig mocorog :)
2013. jan. 31. 10:19

Sziasztok!


Látom kezd felpörögni a fórum. Így sűrűbben jövök majd én is:)

Én sem kezdtem még el rucikat venni, de nekem nem is nagyon kell, mert a fiamról sok megmaradt és mivel ő sem mutatta meg magát unisex rucik vannak.

A második ok pedig hogy nem tudjuk mi sem ki lakik még odabent.

Babakocsit nézegetek folyamatosan, mert azt viszont lestrapáltuk rendesen. Így azt kell vennünk.

Aktív szakasz? Hát nem tudom, egész nap alhatnékom van.

781. mmona (válaszként erre: 779. - Adryka88)
2013. jan. 31. 09:14
Most kéne az aktív szakasznak lenni nem? Hát én meg totál le vagyok punnyadva, most próbálom rávenni magam egy terhestornára, úgy hogy tavaly novemberig rendszeresen sportoltam, most meg mintha ide lennék ragasztva a fotelbe:(((
780. mmona (válaszként erre: 777. - Anansie)
2013. jan. 31. 09:13

Szia, én júl 13, istván kórház , második baba, és szintén babaruhavásárlási lázam van, csak az a baj, hogy nekem van egy csomó jó kis cuccom a fiamról, és úgye eddig úgy néz ki a második is fiú, úh most nem nagyon tudom mit vegyek. Még fel kell hoznom a ruhákat a sufniból, hogy mi is van. Most a babám ugye nyári lesz, legalább azokat kéne nézni. + képzeld mi eladtuk a babakocsit , meg a kiságyat is , úh most ezeket is kell nézegetnem. .... szóval nem panasz, de van mit ügyködni. Már nem dolgozom, mert nov 30án megszűnt a munkám, úh végül is időm van.

Ja amúgy van itt valaki????

2013. jan. 30. 21:38

Üdv az újaknak!

Én is vettem már párat nyugi!

Keveset lehet, meg ami nem nagy!

Hogy bírjátok a terhességet?

Szép estét!

778. vikucka (válaszként erre: 777. - Anansie)
2013. jan. 30. 21:31
szia. Én május vége előtt semmit sem akarok venni. Ma majdnem elcsábultam két pár bébizoknira, de majd májusban vásárolok. Persze mi még nem tudjuk, hogy mi lesz
777. anansie
2013. jan. 30. 20:46

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni! Mi július 14-re várjuk a kislányunkat. Ma voltam AFP-n, és Femibiont szedek.

Mivel már tudom, hogy leányzó így erősen rákattantam a vatera és teszvesz oldalakra, sajna vannak olyan édes kis babaruhák, amiknek nem tudtam ellenállni. :) Szóval én már babaruha vásárlási lázban égek.. Ti hogy vagytok ezzel? - párom szerint még azért várhatnék, de én már nagyon rápörögtem..

776. Nikus
2013. jan. 30. 10:07

Sziasztok!

Mi jövő héten megyünk a 18.hetes UH ra illetve az integrált teszt eredménye is meglesz.

Viszont elkezdtünk gondolkodni azon hogy esetleg megfogadnánk a szülésre a dokinkat (Dr Fekete Tibor Sote I. Terhesgondozáson nagyon körültekintő kedves megnyugtató, 10eFt szokot kérni. Van valakinek valamilyen tapasztalata róla? Szült-e valaki már nála? Vagy esetleg ti kérdeztétek-e már a dokitokat hogy mennyit kér a szülésért? Előre is köszi a válaszokat.)

775. Sisibeth (válaszként erre: 759. - Nanda)
2013. jan. 30. 09:03
:) igazából mindegy is, kisfiúnak, kislánynak is nagyon örülünk :) már most nagyon szeretjük :):) most már határozottan érzem, hogy ő az. Szombaton történt, hogy este olyan kis finom suhanást éreztem :):) olyan csodálatos volt. :)
2013. jan. 29. 09:47

Sziasztok!

Szerencsére nekem is jó lett az afp eredményem!

2013. jan. 29. 00:17
jó éjt neked is!
2013. jan. 28. 22:23
Jó ejt!
2013. jan. 28. 22:20

Sziasztok

Köszönöm!

Hál istennek jó lett, nagyon örülök neki!

Nekem azért kellett terheléses cukor, mert a vizeletemben volt cukor! Am csak a 24. héten csinálták volna meg!

Szép estét

770. cocka (válaszként erre: 764. - Adryka88)
2013. jan. 28. 19:03
Gratula a jó eredményekhez :) Én is bizakodó vagyok, eddig minden eredményünk jó volt, és nagyon aktív a kis pocaklakó :)Reméljük a legjobbakat...
769. Anzse (válaszként erre: 766. - 2hounds)
2013. jan. 28. 18:27
az én gyerkőcöm fordítva működik :) Szombaton egész nap tettem vettem itthon és elég sokat mocorgott. Vasárnap meg pihentem és szinte semmit nem éreztem :) Ma dolgoztam és megint jelentkezett :)
768. Anzse (válaszként erre: 764. - Adryka88)
2013. jan. 28. 18:24

Szia!

Nálatok ilyen korán van a terheléses cukor vizsgálat? Nálunk csak 22. hét után.

Gratula, hogy jó az AFP. Az enyém egy kicsit magasabb lett, de itt Szombathelyen nem igazán foglalkoznak vele, mert nagyon pontatlan. A 21. heti UH a mérvadó.

767. 2hounds (válaszként erre: 764. - Adryka88)
2013. jan. 28. 16:27
Gratula! :)
766. 2hounds (válaszként erre: 754. - Anzse)
2013. jan. 28. 16:25
En is igy vagyok, mar 3 hete biztosan erzem, hogy ö az, elötte is volt többször "olyan, mintha", de azokban nem voltam teljesen biztos. Neha napokig semmi, aztan meg csak bököd egesz nap. :) Föleg este, ha leülök tv-zni, vagy a vonaton hazafele, nagyon ritkan munkahelyen is.
765. 2hounds (válaszként erre: 746. - Bd2b8077f4)
2013. jan. 28. 16:24
Szia, Pregnacare-t szedek (nem Mo-n lakok, itt ezt szedi mindenki), es nem oltattam be magam, nekem is ajanlottak a krohazban, de rettegek a tütöl, nem vagyok beteges, es fölöslegesnek tartottam volna. Soha maskor se oltattam magam semmi ellen, ami ellen nem volt kötelezö.
2013. jan. 28. 14:31

Szia!

igen megvan már az eredmény! Ma voltam érte!

Minden rendben volt!

Terheléses cukor is volt, de az is rendben!

Neked is minden rendben lesz!

763. cocka
2013. jan. 28. 13:33

Szia,

De jó!! én is gratulálok neked! Még nem voltam, szerdán kell mennem. Integrált tesztet is csináltatunk, ott múlt hét hétfőn lett volna a vérvétel, de sajnos nem mehettem, mert előtte nap volt vérzésem :( Most már jól vagyunk, így azt pedig holnap pótoljuk, elvileg abban is van afp, pénteken lesz eredmény. látom te már voltál, meg is kaptad már esetleg az eredményt?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook