Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 10.03.-tól bécsi diéta, ki tart velem: fórum

2010 10.03.-tól bécsi diéta, ki tart velem: (beszélgetős fórum)


1 2 3
37. c7d81e15f5 (válaszként erre: 35. - Lisa74)
2010. okt. 7. 10:13
Szerintem is bírható, még nekem is, aki előtte jócskán kitágította a gyomrát - de komolyan, egész tepsi sütiket ettem meg, csak úgy, nasinak... nem tudom, mit képzeltem magamról:-) De tényleg bírható az étrend!
2010. okt. 7. 08:16

Gratula mindenkinek,nagyon ügyessek vagytok.Mai nap nekem egy kihivás lesz ,mert megyek éjjszakára dolgozni,és hát a kutakon éjjel nincs nagy forgalom,unatkozás az egész,na ekkor szoktam enni valami nasit(pl:műzli,szőlő,joghurt)Tudom,hogy ez nem sok,de most még ezt sem lehet.Szerintetek ha a 3in1-ben kávémat megiszom hajnal felé tejjel az még belefér?

-Ptunde szerintem nem bűn a fokhagymás piritos,mert ha leméred könnyűek és 3 szelet toast tuti kiad.

Én meg teával csökkentem az éhségérzetemet.Szerdai nap amugy a legdurvább,az a zöldség és a sajt valahogy nekem nem jött be.

35. lisa74
2010. okt. 7. 07:12
Sziasztok! Én teljesen jól birtam a tegnapi napot,este 9-kor egy kicsit éhes voltam,akkor értem haza a melóbol,megittam 2 nagy pohár citromos ásványvízet és enyhült az éhségem. Ma azért egy kicsit tartalmasabb az étrend-szerintem kibirható!:)
2010. okt. 6. 21:11
sziasztok, sikerült a mai nap, bár pirítós helyett kétszersültet ettem, ezt a 7days fokhagymásat, remélem, ez nem nagy bűn. Ja, meg egy kicsit több banánt:-)
2010. okt. 6. 19:38

Sziasztok


Üdv.azoknak akik most csatlakoztak.Ma én egész nap doliztam és ezért nem voltam fent.Lassan,de biztossan gyarapszik a csapat,ennek örülök:-))


Ma csak annyiban nem tartottam be,hpgy megittam egy 3 in 1-ben kávát tejjel,mert én azzal iszom,de szerintem ez nem annyira gáz,vagy? Ki,hogy birta?

32. lisa74
2010. okt. 6. 10:42
Nálunk sem szivja senki itthon,ha most sikerül ez a 2hetes diéta és 3-4 kg lemegy utána megprobálom a cigit letenni.Én 26 évesen szoktam rá-igy már 10éve mérgezem magam a nikotinnal-remélem már nem sokáig. További szép napot,mennem kell mindjárt dolgozni,délutános vagyok. Holnap délelött jelentkezem.Sziasztok:)
31. c7d81e15f5 (válaszként erre: 28. - Lisa74)
2010. okt. 6. 10:25
Szóval szerdán a szerdai étrendet kell követni?! Mert én a hétfőit ettem... na mindegy, ezen nem fog múlni... a pirítós nekem nem tör, de hallottam már többektől, hogy igen
30. c7d81e15f5 (válaszként erre: 26. - Lisa74)
2010. okt. 6. 10:24
Uhh, hát ott nem lesz könnyű leszokni... nekem most épp az adta a lökést, hogy körülöttem már mindenki letette a cigit, én meg utáltam, hogy zavarok vele másokat... de egy sörözőben alap a cigizés... kár, hogy káros, szerettem szívni:-) De így 36 évesen már nem engedhetem meg ezt a luxust, így is több ráncom van már a fránya cigi miatt, mint azoknak, akik sose dohányoztak... Megnéztem a tündüs-oldalt, tényleg jókat írnak! Itt is rákerestem, két hetes diéta meg bécsi meg svájci diéta néven futottak fórumok róla.
29. c7d81e15f5 (válaszként erre: 25. - Krinya7675)
2010. okt. 6. 10:21
Ismerős a szitu, pedig csak 1 gyerekem van, de az épp elég munkát bír adni:-) Akkor hétfőig kajcsizz finomakat!
28. lisa74
2010. okt. 6. 10:14
Megprobálom üresen inni a kávét-de,hogy a gyomrom mit fog szolni hozzá-azt nem tudom.Most voltam lent a boltba-hát persze,hogy nem volt 2*sült,vetten extrudált kenyeret,azt a vékony kis lapocskákat,abbol ettem 2 db-ot a tük.tojás mellé.Nektek nem töri fel az inyeteket a piritos kenyér?
27. krinya7675 (válaszként erre: 23. - Lisa74)
2010. okt. 6. 10:05

Szia!

Üresen tej, és cukor nélkül iható a kávé. Meg lehet szokni üresen is, mert a Tesókám 6 cukorral itta, aztán áttért az édesítőre, és most azt vallja, hogy legalább a kávéba nem tesz mesterséges anyagot. Az én csoki és cukorfüggő Tesóm mondta ezt. Tehát szokás kérdése az egész. Én zöld tea párti vagyok. De abból is csak az igazit, és nem utánzatot. Terhesség alatt majd meg vesztem, mert nem ihattam, káros a fejlődő magzatra.

Ja meg szívbetegeknek, magas vérnyomásban szenvedőknem sem lehet, mert szívdobogást, és vérnyomás emelkedést okoz.

26. lisa74 (válaszként erre: 24. - C7d81e15f5)
2010. okt. 6. 09:57
Sajnos nálam is sokszor elmegy a másfél doboz,sörözöben dolgozom és ha egyész napos vagyok sokat szivok,itthon lényegesen kevesebbet.Jó lenne leszokni,csak mosmeg attol félek,hogy vissza hizom a leadott kilókat,pedig hamarosan rá kell vennem magam-egézségileg és anyagilag is káros.Én ezt a 2*7 napos receptet Tündüs receptjei -nél találtam,ott olvastam jokat rola!
25. krinya7675 (válaszként erre: 22. - C7d81e15f5)
2010. okt. 6. 09:56

Szia!

Én hétfőn kezdem, mert még noszogatom egy kicsit a Tesókámat. Hátha lenne kedve hozzá. Igaz Ő cukros, de nem tartja a diétáját, pedig Anyukán napi ötszöri étkrzéssel készített neki 1200 kcal-os étrendet, meg a megfelelő ch-val. Én nem tudok naponta öször 3 óránként enni. 2 gyerek, a nagy 6 éves, a kicsi 5 hónapos, főzés, mosás, takarítás. A nagyot kedd-csüt úszni visze, akkor még logopédia is. Egy szempillantás az egész hetünk.

De erőt veszek és hétfőn elkezdem.

24. c7d81e15f5 (válaszként erre: 23. - Lisa74)
2010. okt. 6. 09:32

Szia, de jó, akkor együtt kezdjük! Azt néztem, hogy a te receptedben az első napon ebédnél van alma is... itt meg nincs:-( Most akkor melyik lehet a mérvadó?

Szerintem az üres, édesítős kávé nem befolyásolja... vagy nem vészesen...

Cigi: diéta alatt talán nehézkes leszokni, én az első napokban azért rágcsáltam rendesen ropit, ilyesmit... A cigivel együtt tettem le a kávét is, mivel biztos kívántam volna hozzá a cigit, meg azt hallottam, hogy így a jobb, egyszerre a cigi+kávé. Én biorezonanciával szoktam le (sokadjára, de utoljára!), jó volt, hogy az elvonási tüneteket jócskán mérsékelte, mindössze 3 napig voltam nagyon kókadt-kába, de a nikotin pl. egyáltalán nem hiányzott, pedig másfél doboz elment egy nap... és 15 éve cigiztem. Te mennyit szívsz?

23. lisa74
2010. okt. 6. 09:25
Sziasztok! Én ma kezdem ezt a diétát,bár én 2*7 napos cimen találtam,de a recept ugyanaz. Az a baj,hogy nagy kávé ivó vagyok,igaz édeskével iszom,nem tudom az befolyásolja e a diétát,és gondolkozom azon is,hogy leszokok a cigiröl,csak félek a kettő nem megy egyszere.Neked tünde,hogy sikerült letenned a cigit,
2010. okt. 6. 09:19
Ja, lányok, tegnap pezsgőzés volt, bizony, úgyhogy ma van az első napom a diétából... krinya, te is elkezded ma?
21. c7d81e15f5 (válaszként erre: 20. - Csapoari)
2010. okt. 6. 09:17
Szia, csak pszichésen fontos szerintem a hétfői vagy szerdai kezdés. A kávé szerintem nemigen fér bele, ha azt akarod, hogy átprogramozza az anyagcserédet, mindent nagyon pontosan be kell tartani, ezt több helyen is írják ezzel a diétával kapcsolatban (szó szerint azt, hogy "a legkisebb eltérés is felborítja az egész diéta hatását". Ha nagyon nem bírod nélküle, van 2in1 is, édesítővel próbáld... de a zöld tea a legjobb alternatíva, ugyanúgy élénkít.
2010. okt. 5. 22:29
Sziasztok! Én is beszállnék. Fontos, hogy a hétfői menetrend szerint kezdjem? És kávét ihatok-e? Tea helyett. 3in1-et szoktam inni, napi 4-et. Az belefér?
2010. okt. 5. 18:03
ajjaj, lányok... bejelentkezett a barátném estére, pezsgővel szokott érkezni, szerintem diéta halasztódik holnapra:-) Pedig szépen megettem a vacsit is, és nem is vagyok éhes. De a pezsgőzésből nem maradhatok ki, abból egetverő cirkusz lenne... na mindegy, majd meglátom, enni már nem fogok, az tuti, holnap majd jelentkezem, antialkoholista maradtam-e:-)
18. c7d81e15f5 (válaszként erre: 17. - Mimike23)
2010. okt. 5. 15:50

köszi, csak kíváncsi voltam, mert a nők nehezebben fogynak, akkor van remény. sőt, 50-esen meg ragyogó eredmény.

Szerintem is nagyobb méretűről szól a menü, mert a toast, az tényleg kicsi.

Én már olyan régóta fogyizom, hogy megtanultam szeretni a natur teák ízét, ez az egyetlen nyeresége:-)

17. mimike23 (válaszként erre: 16. - C7d81e15f5)
2010. okt. 5. 15:42

Én bakonyi barna kenyeret piritottam meg,igaz 3 barabot,mert igazán picik.

Az edző egy 50-es nő,osztálytársam anyukája,most nyitottak pár éve egy konditermet,de Ő már régebben is foglalkozott a mozgással.Én is teázom csak ugy naturan vagy mézzel iszom ha éhes vagyok

2010. okt. 5. 15:38
ez a mai nap nem vészes amúgy, de kapkodom a korpatabit, ennél azért jóval több kajához volt szokva a gyomrom régóta:-) Ráadásul nemrég szoktam le a cigiről, nagyobb is az étvágyam, szóval vedelem a vizet meg a gyömbérteát (ízesítés nélkül is isteni). Vacsira mimike, te milyen kenyeret ettél? Toast méretűt vagy nagyobbat?
2010. okt. 5. 15:34
sziasztok, lányok. Krinya, holnap kezded? Mimike, az edző férfi? Hú, én azon izgulok, hogy végigcsináljam, mert már sokszor buktam az elmúlt időben, több elkezdett diétám van, mint ahányszor felkelt azóta a nap:-) de majd most, együtt, hátha. Arra nagyon jó lenne ez a diéta, hogy megtanítana a napi rendszeres kajálásra. Eddig még a fogyókúráim is olyanok voltak, amikben egész nap lehet enni (zöldségnap, almanap stb.). 2 hét alatt megszokom a rendszeres evést, szóval mindenképp végig akarom csinálni. Lesz közbe egy szülinapi buli, no, azt kell majd átvészelnem.
14. mimike23 (válaszként erre: 13. - Krinya7675)
2010. okt. 5. 12:39

Szia


Üdvözöllek köztünk,igy lassan de biztossan gyarapodik a forum.Lehet,hogy sokan nem hisznek ebben a diétában vagy azt gondolják,hogy túl drasztikus,de én láttam az edzőt akinek sikerült.Igaz csak azért csinálta meg,hogy tudjon róla véelemény mondani,mert olyat nem akar "árulni" ami nem valós.

Hát lányok elérjük a célunkat és szépek leszünk,biztatjuk egymást és nem engedünk annak a bizonyos Kis Ördögnek:-))))

13. krinya7675 (válaszként erre: 1. - Mimike23)
2010. okt. 5. 11:41

Szia!

Megpróbálom én is. Igaz a mozgás még egy kicsit nehezen megy, mert a 2. terhességem egy kcsit nagyon gázos volt, és még mindig nem szabad túlzásba vinnem. Igaz nekem több mint 6 kg-ot kell fogynom de kezdésnek jó lesz. A második tehességem előtt 96 kg voltam, és utána még csak rosszabb lett, mert az utolsó 2 hónapot szinte végig kellett feküdnöm a kórházban. De célom a régi lánykori 60 kg. De már 80 kg-al is megelégedek az első körben. Ahogyan olvasgatlak Benneteket remélem sikerül belőletek egy kis erőt merítenem. További Szép Napot!

2010. okt. 5. 10:05
Igazából kevesset ettem és minden nap futni minden másnap meg tornázni jártam.Csak sok volt a kilóm és könnyebben ment le mint most.
2010. okt. 5. 09:45
Húha, ez nem semmi! Hogy fogytál ennyit? Persze, a gyógyszerek közbeszólhatnak. Sok sikert a babócához!Én a fogyi után testkontrollt vagy GI-diétát szeretnék követni, azok életmód-jellegűek, aztán ha heti 1-2 kg lemegy velük, az már jó, de most jó lenne egy nagyobb fogyás így az elején:-)
10. mimike23 (válaszként erre: 9. - C7d81e15f5)
2010. okt. 5. 09:37

én anno ugy 5 évvael ezelőtt kb 90 kg voltam,akkor lefogytam annyira mindt amennyi most vagyok és ezt tartottam is ugy 3 évig.Ezután annyit elértem,hogy több mozgással lement a sulyom 65kg-ra.Aztán szépen csendben visszajött ez a pár kiló.

Inszeminációra járunk Tapolcára,babát szeretnénk és én azoknak a gyógyszereknek tudom be,mert ugyanugy figyelek arra amit eszem sőt még mozgok is.

Remélem ha lejár a 2 hét akkor 2 nap mulva nem jönn vissza,de akkor is odafogok figyelni.

2010. okt. 5. 09:28

Szia, de ügyi vagy:-) Én mozgásnak ma elkezdem a hasizom-programot, igaz, csak napi 20 perc, de mivel eddig semmit nem mozogtam, elég lesz:-)

168-hoz nem vészes az a 72 kg, rajtam se nagyon látszik a 74, de én látom meg érzem, és nagyon utálom:-) Mindig 60-62 kg voltam, de szülés óta nem bírok visszafogyni, pedig annak már 4 éve... no de majd most!!! Jó lenne, ha ezzel a fogyival lemennék úgy 67-68-ra, onnan már türelmesebb leszek... Te mit tervezel a fogyi utánra?

Állítólag ez a zabkorpa-tabletta eltelít, remélem, ezzel nem zavarom meg az anyagcsere-programozást, hisz csak kalórianélküli rost... Most vettem be az első adagot, meg reggeliztem a diéta szerint. Az a gond, hogy mindig feladom ezeket a diétákat... de most nagyon elhatároztam magam! Te régóta fogyizol?

8. mimike23 (válaszként erre: 7. - C7d81e15f5)
2010. okt. 4. 21:33

Szia.Képzeld elmentünk ma edzeni a párommal Ő kondizot én meg 15 pecet tekertem biciklin 15 perc volt amit tapostam gépen és utánna belső,külső és farizom gyakorlatokat mutatott a srác és azokat csináltam.Jól elfáradtam,de annyira kellemes volt.Csütörtökön megyünk ujra meg vasárnap.

Perszen nincs annak szerintem sem jelentősége,hogy melyik nap kezded.

168 cm magas vagyok.

Zabkorpa az eltelit ha beveszel belőlle?

Akkor sok sikert a holnapi kezdéshez és együtt hajrázunk a célig.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook