Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2007-ben esküvő fórum

2007-ben esküvő (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1142. gardiedi
2007. aug. 10. 18:48
Ja és sziasztok:)
1141. gardiedi (válaszként erre: 1131. - Orsy27)
2007. aug. 10. 18:48

Húú, de jó, hogy beleolvastam a topikba!

Nekem már kész van személyi, jogsi, útlevél, az adókártyáról, taj kártyáról elfelejtkeztem........:)))

1140. gpetra (válaszként erre: 1138. - Szika)
2007. aug. 10. 11:44
Akkor még jó, hogy van.
1139. gpetra (válaszként erre: 1137. - Szika)
2007. aug. 10. 11:43

Így már érthető. Dolgozzanak a felszolgálók, és a násznép is nagyobb békében lesz. :)


Ó, nekem 5 nap szabim van, de nem merem majd kivenni, az tuti. Már ha megmarad a munkahelyem... Majd a maradékot kiveszem jövőre, és nekem is jól jön majd a vizsgaidőszakban is.

Milyen egyetem?


Köszönöm. :)))

1138. szika (válaszként erre: 1131. - Orsy27)
2007. aug. 10. 11:29
Tudom, hogy nem fogadják el..nekem sem fogadták el. :))))
1137. szika (válaszként erre: 1124. - Gpetra)
2007. aug. 10. 11:28

:)))


Azért nem elsz a vacsinál svédasztal, mert kicsi a termekbena hely. és nem lehetne e tele tányérokkal túl jól egyensúlyozni az asztalok között. Így minden asztalaon lesz minden, és mindenki azt vadászik magának,a mit akar. Szerintem Gabi rokonainak így is nagy megrázkódtatás, hogy a vendégvárákor állva kell enni...nem hogy még a vacsit is nekik kelljen hurcolni. :))))


Igen, már több, mint egy hónapja dolgozok és tetszik. :) és szabira is mehetnék, de egész évre van 12 napom, és abba még a karácsonyi időszaknak is bele kell frnie. Meg újra egyetemre akarok járni, és ahhoz is kell a szabadság.. :)


ugyan..én is szétszórt lennék..és rád meg különben sem tudnék haragudni. :))

1136. gpetra (válaszként erre: 1135. - Rika)
2007. aug. 10. 10:40

Szia!


Nagyjából tudom, hogy mit érzel, nekünk két hét múlva lett volna a nagy napunk, de nem jött össze a dolog úgy, ahogy szerettük volna...

1135. rika
2007. aug. 10. 07:19

sziasztok!

Ha nem lett volna a haláleset a családban akkor holnap lenne az esküvőm. Nagyon fura érzés.

1134. gpetra
2007. aug. 9. 16:59
lehet, hogy megnézem az Ügyfélkaput, hátha néhány dolgot el lehet intézni a neten is.
1133. gpetra
2007. aug. 9. 16:59
Egyébként nekem is most lenne időm, de ugye az előbb részletezettek miatt nem megyek még sehova. Örülni fognak a munkahelyemen, amikor végre megyek dolgozni, és az okmányirodába rohangálok...
1132. gpetra (válaszként erre: 1131. - Orsy27)
2007. aug. 9. 16:58
Szerintem ne próbálkozz az ideiglenes személyivel, nincsen értelme. Várd meg az újat, a véglegeset, és azzal menj mindenhova. Ajánlatos magaddal vinni a házassági anyakönyvi kivonatot is, mert valahol azt is kérik.
1131. Orsy27 (válaszként erre: 1130. - Gpetra)
2007. aug. 9. 16:55
Képzeld! Míg ki nem postázzák az állandó személyit, addig nem lehet TAJ-kártyát, meg APEH-et sem intézni, szóval most 3 hétig kb. nem tudok semmit sem átiratni, pedig most volna igazán időm, míg nem dolgozom! Az ideiglenes személyit állítólag nem fogadják már el sehol sem, legalábbis ma ezt mondták... Szerinted?
1130. gpetra (válaszként erre: 1128. - Orsy27)
2007. aug. 9. 16:48

Igen, a zuglói okmányiroda hírese arról, hogy állandóan órákat kell várni. Férjem is szidja mindig.


Én még nem voltam, pedig már kellene, de megvárom, hogy kiszedjenek belőlem minden csövet, nem akarom megzavarni az OEP-et azzal, hogy más névre szól a személyim és a TAJ kártyám. Bár állítólag ez nem okozhat gondot. De jobb az óvatosság, főleg mostanában. Nem akarok emiatt problémát.

1129. Orsy27 (válaszként erre: 1127. - Gpetra)
2007. aug. 9. 16:45
Köszi! :D
1128. Orsy27 (válaszként erre: 1126. - Gpetra)
2007. aug. 9. 16:45

Örülök, hogy hamarosan műtenek, akkor túl leszel legalább rajta!:))

Én is megszoktam már, hogy feleség vagyok, ma csináltattam személyit, 6 órát vártam a zuglói okmányirodán...

1127. gpetra (válaszként erre: 1125. - Orsy27)
2007. aug. 9. 16:43
Nézegettem a képeiteket, nagyon szépek voltatok. :)
1126. gpetra (válaszként erre: 1125. - Orsy27)
2007. aug. 9. 16:43

Szia!


Jól vagyok, köszönöm. Még mindig várakozom, De ha minden jól megy, akkor jövő héten megműtenek.


Ó, már régen megszoktam, hogy feleség vagyok. :) Te?

1125. Orsy27 (válaszként erre: 1124. - Gpetra)
2007. aug. 9. 16:30
Szia Petra! Hogy vagy? Megszoktad már, hogy férjes asszony vagy? :DD
1124. gpetra (válaszként erre: 1123. - Szika)
2007. aug. 9. 16:21

A végére beszerzel annyi cipőt, hogy egy egész szekrényt megtölthetsz velük, és esküvői pipellőd még mindig nem lesz. :)


Miért nem lesz svédasztal? Nem lenne egyszerűbb? Na nem mintha így túlzottan bonyoloult lenne. :)


Gondolom, hogy Te nem mehetsz szabira a próbaidő miatt. Már dolgozol, ugye? Vagy rosszul emlékszem? ne haragudj, teljesen szétszórt vagyok mostanában, semmire nem tudok odafigyelni.

1123. szika (válaszként erre: 1122. - Gpetra)
2007. aug. 9. 10:40

Sajnos nem találtam...bár egy kis tipegőt vettem pienősnek...meglátjuk..van még időm. :))


Igen, mindenhová tesznek, ez anyós kérése...kiv. a vega kajákból, mert azt csak oda tesznek, ahol vega ül. :)


Én is örülöka gyógyulásnak, még kímélő üzemmódban lesz. És készülődés lesz a szabi alatt. :))

1122. gpetra (válaszként erre: 1121. - Szika)
2007. aug. 9. 08:50

Találtál pipellőt tegnap?


Tökéletesen megfelel vendéglátós szemmel is. :) Minden asztalra tesznek majd mindegyik ételből?


Örülök. :) kkor viszonylag gyorsan rendbejött. Bár három hét, az nem is olyan kevés idő, ha jobban meggondolom. De ha meet dolgozni, akkor biztos minden ok. És mi lesz a szabi alatt? Készülődés?

1121. szika (válaszként erre: 1115. - Gpetra)
2007. aug. 8. 14:21

:) Én is örülök.

ma megyek cipedlit nézni még Balassagyarmatra.


Hűűű...és vendéglátós szemmel is megfelel? A vacsit kiviszik tálakon, aztán mindenki azt vadászik,a mit akar. A vegetáriánusoknak külön tálat raknak oda, ahol ülnek.

A vendégvárás svédasztalos lesz.


Gabi jobban van már. Végülis ez a 3. hét. A varratszedéskor újra szétnyílt a seb, de nem vérzett, azóta már szépen összefeküdtek a sebszélek. Jövő hétfőn már emgy dolgozni. De csak egy hetet, mert utána meg 2 hétig szabin lesz.. :))))

1120. Orsy27 (válaszként erre: 1118. - Liliomka)
2007. aug. 8. 11:58
Nyugodj meg, az esküvőd napján minden rendben lesz! Te leszel a legszebb menyasszony a világon! Nekem is vannak bőrproblémáim, és aggódtam is miatta az esküvő előtt, de a sminkesek csodákra képesek! Szóval nyugalom, minden a helyén lesz! :D
1119. gpetra (válaszként erre: 1118. - Liliomka)
2007. aug. 8. 11:34
Látom, még mindig ideges vagy. Ez már ezek szerint így is marad. De tapasztalatból mondom, próbálj meg egy kicsit lazítani, mert az esküvőd napját fogod ezzel elrontani. nem a többieknek, csak magadnak. Élvezd az egészet!!! A többi dolog, amivel foglalkozni kell, legyen most másodlagos! Ráérsz még ezzel foglalkozni az esküvő után is.
1118. Liliomka
2007. aug. 7. 22:20
Ma voltunk az anyakönyvezetőnél aki felvette a jegyzőkönyvet,legközelebb már csak az ersküvő előtt pár nappal kell bemenni vinni a pezsgőket.Ugy érzem mintha rohanna az idő.Félek hogy nem lesz idő mindenre vagy elfogy a pénzünk.A bőröm is most vacakol,még életemben nem voltam ilyen miteszeres ,biztos az idegeskedéstől.A páromnak pedig ma reggel letört egy foga.Hál istennek csak akkor látszik ha nagyon vigyorog de akkor is meg kell csináltatni.Az a legnagyobb baj hogy nem tudok csak az esküvőre koncentrálni,mert közben elromlott a kocsink,és a ház felujitás is ott van.Hát nem egyszerű.Azért nagyon várom már a nagy napot.Jó vcolt az anyakönyvvezetőnél kimondani a férjes nevemet:Lippai Edina leszek.
1117. topi84
2007. aug. 7. 21:17

Sziasztok!


Akiket érdekelne esküvői, alkalmi ékszer, az írjon nekem privibe! Megéri!!!

1116. gpetra
2007. aug. 7. 11:58

Szaffi!


Láttam az esküvői fotót, nagyon szépek voltatok. :) Remélem, hogy minden remekül sikerült.

1115. gpetra (válaszként erre: 1114. - Szika)
2007. aug. 7. 11:54

De örülök, nagyon jól haladtok. :) Nincsen kép a ruhákról?


A menü nagyon tetszik, még vendéglátós szemmel is megvizsgáltam. :) Svédasztal lesz, vagy ezeket ki fogják vinni az asztalokhoz?


Off: Gabi hogy van?

1114. szika (válaszként erre: 1113. - Gpetra)
2007. aug. 7. 09:23

én iiiiis! :))


És hétvégén megvettem a menyecskeruhát...2 részes, felül mályvás rózsaszínes bordós, ezüstös...pánt nélküli fűzős...a szoknya sötét bordó és össze van fogva egy pár helyen ici pici bordó rózsákkal... és stóla is van hozzá. Nagyon szép.


A lányoknak is megvettük a koszorúslányruhákat. Azok pedig szintén sötét bordóak, picit térd alá érnek, és kilátszik alóla a tüll alsószoknya...és pántosak, és hátul fűzősek. Gyönyörűek benne.


Tegnap megbeszéltük a menüt.


vendégvárás:


svédasztal, rajta:

-sonkatekercs

-baconbe csavart máj

-kapkodós fasírt

-cézár saláta

-görög saláta

-francia saláta

-gyümölcs saláta


vacsi:

-újházi nyúkhúsleves, kis fácánnal megbolondítva

-mandulás csirke

-szarvassült capribogyó mártással

-feketehegyi sertésszelet (tocsnitészába forgatva, a teteéjén sok sajttal)

-gödöllői töltött csirkecomb

-aszalt gyümölccsel töltött pulykamell

krokett, rizs, zöldköret


vegamenü:

-rántott camabert áfonyamártással

-brokkoli csőben sütve sajtmártással

-rántott karfiol


Éjfél után:

-vadpástétom pirítóssal, salátával, mustárral

-töltött káposzta


És beszéltünk tegnapa DJ vel is. 50 ezret kért, és már a vendégvárás alatt is zenélni fog, és hangosítja a szertartást és az énekest is.

20. után kell újra találkozni vele a zenei kívánságlistánkkal. :)


És most telefonoztak, hogy mehetünk délután GAbi öltönyéért. :))

Csupa jó hírek.

1113. gpetra (válaszként erre: 1112. - Szika)
2007. aug. 6. 16:06
Egészen gyorsan megcsinálják. :) Nagyon kíváncsi vagyok már. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook