Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces topik fórum

Vicces topik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 13:16

Nyuszika ül az erdő szélén és gépel a számítógépén. Arra megy a Róka és megkérdi:

- Mit csinálsz Nyuszika?

- Írom a diplomamunkámat.

- Na és miből írod?

- Hát, hogy hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Ne hülyéskedj Nyuszika! De te ehhez mit sem értesz!

- Ha nem hiszed Róka, gyere be velem a bokorba, mindjárt megmutatom.

Be is mennek a bokorba. Nagy csatazaj, a Róka kirepül a bozótból és fejvesztve elrohan. Nyuszika előjön és folytatja az írást. Arra megy a Farkas:

- Mit csinálsz Nyuszika?

- Írom a diplomamunkámat.

- És miből?

- Hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Na ne nevettess, te ehhez nem értesz!

- Ha nem hiszed, gyere velem a bokorba, majd megmutatom!

Be is mennek a bokorba. Nagy zajjal kirepül a Farkas és elrohan. Nyuszika folytatja a gépelést. Kisvártatva jön a Medve:

- Mit gépelsz Nyuszika?

- Írom a diplomamunkámat.

- És milyen témából?

- Hát, hogy hogyan védekezzenek a kis állatok a ragadozókkal szemben.

- Jaj, ne röhögtess! Te ehhez nem érthetsz!

- Ha nem hiszed, gyere be velem a bokorba, megmutatom.

Be is mennek. Nagy csihi-puhi, kirepül a Medve a bozótból s elszalad. Kilép a Nyuszika a bokorból, utána előjön az Oroszlán:

- Látod Nyuszika, nem megmondtam! Nem az a lényeg, hogy miből írod a diplomamunkádat, hanem, hogy ki a konzulensed!

53374. Dodi44
tegnap 05:38

A feleseg, kerdi a ferjet, mit tervzel csinalni holnap delutan?

Enekkarra megyek.

Es mit csinalsz te az enekkarban?

Hat iszogatunk, beszelgetunk es kartyazunk.

Es mikor enekeltek?

Hat hazafele az uton!

53373. Dodi44
tegnap 04:00

Kepzeld komam, mig az este itt iszogattunk a kocsmaba, betortek a hazunkba!

No es mit vittek el?

Csak a betorot a mentok!

Mert az asszony azt hitte, hogy en mentem haza a kocsmabol es jol elagyabugyalta a betorot!

53372. Dodi44
tegnapelőtt 03:07

A mult renszerben egy nagyon derulato foelvtars, elment egy mozdonyszoke vajdahoz. Bejelentette a Vajdanak, hogy azon dolgozik, hogy minden mozdonyszoke csaladnak lesz oszkomfortos lakasa!

Erre a Vajda, oda szolt a Gazsinak, hogy azonnal szaladjon el a boltba, es hozzon az elvtarsnak egy uveg pezsgot!

Miutan az elvtars, mar a pezsgos uveg fenekere latott, ugyancsak bejelentette, hogy a jovo ev utan kovetkezo evben, azon fog dolgozni, hogy minden egyes mozdonyszoke csaladnak a garazsaban autok alljanak! Erre a Vajda, megint oda kialtott a Gazsinak, hogy hozzon egy masik nagy uveg pezsgot, a foelvtarsnak mert aranyszaja van!

Mire a foelvtars bejelentette, hogy a harmadik evben, meg azon fog dolgozni, hogy minden mozdonyszoke csaladbani ferfinek egy allando munkahelye lessz!

Erre a Vajda, raszolt a Gazsira, hogy ne itasd mar ezt a reszeg disznot, nem latod, mar halucinal!

53371. Dodi44
szept. 24. 23:53
Az Angol tudosok kimutattak, hogy a tulsulyos felesegek tovabb elnek, mint a ferjeik, akik megemlitik a sulyukat a feleseguknek!
53370. Dodi44
szept. 24. 23:51

Gyonas:

Atyam mar harom eve nem ittem, nem loptam, nem paraznalkodtam!

- Igen fiam, de jovoheten letelik a harom eved, es kiszabadulsz!

53369. Gekkoo666
szept. 24. 19:29

Bemegy egy nő a börtönbe, és azt mondja az igazgatónak: -Tessék mondani,nem kaphatna a férjem kicsit könnyebb munkát?

-Szóval ön úgy gondolja,hogy a bélyegragasztás túl fáradságos.

-Bélyegragasztás? Érdekes,nekem azt mondta, hogy alagutat ás.

53368. Shukran
szept. 24. 19:05

Fiú: - Hat hónapja nem szexeltem, hét hónapja nem ittam, de úgy hiszem, ma véget ér az egyik önmegtartóztatásom.

Lány: - Mit iszol?

53367. Dodi44
szept. 24. 00:01

Nem konnyu nonek lenni!

Regen Apam tiltott a ferfiaktol, manapsag, meg a ferjem!

53366. Dodi44
szept. 23. 04:59

Miert beszelnek a nok tobbet, mint a ferfiak?

Mert negy ajkuk van!

Miert hallgatnak a ferfiak tobbet, mint a nok?

Mer ket fejuk van, igy tobbet gondolkodnak!

53365. Dodi44
szept. 21. 05:33

Az angol tudosok kimutattak, hogy a sor tartalma nagy mennyisegu noi hormonkat tartalmaz!

Azzal bizonyitottak, hogy ot korso sor utan a ferfiak elkezdtek beszelni mindenfele erdektelen temakrol, es egyikuk sem tudta abbahagyni a beszeduket!

A masik levont eredmenyuk, hogy a ferfiak alltal a sorbol kivont noi hormonok befolyasolata alatt, az auto vezetesuket, kulonosen a parkolasi kepessegeiket negativan befolyasolta!

53364. Dodi44
szept. 21. 02:10

A heten elmentunk az orvoshoz, hogy a ferjemet megvizsagalja, mert nem erezte jol magat!

Miutan a ferjem kijott a vizsgalatrol, az orvos behivott engem, es azt mondta, hogy a hogy a ferjemnek egy halalos betegsege kezdodik, de meg a nagyon kezdeten kaptuk el!

Meg egyszeru orvoslasa van!

Ami abbol all, hogy kiados, egeszseges reggeliket kell csinalnom neki, ne kiabaljak vele, es hagyjam aludni sokat, es akar mikor a ferjem intim kapcsolatot keres velem, sosem mondjam, hogy faj a fejem!

Hat honap mulva a betegsege el fog mulni!

Hat amikor kijottem az orvostol, a ferje meg kerdezte, hogy mit mondott az orvos nekem?

Azt mondtam neki, hogy rovidesen meg fogsz halni!

53363. sonysony (válaszként erre: 53352. - Shukran)
szept. 18. 07:44
Azt mondjuk, hogy hegedül és zongorál, pedig úgy lenne helyes, hogy hegedáll és zongorül.
53362. Dodi44
szept. 17. 16:01

LOPTAM!

18 EVEN FELULIEKNEK CSAK!!!


A baratnom annyira paranoid, hogy csak akkor tud orgazmusa lenni, ha a haloszoba ajto be van zarva!

En meg kiabalhatok neki, hogy ENGEDJ BE!

53361. Dodi44
szept. 17. 07:10

Pistike, eppen hazaert az iskolabol.

Anyu megkerdezte tole, mond el Pistike, mit lattal hazafele jovet, az iskolabol?

Hat anyu, hazafele at vagtam a nagy parkon, es lattam aput a parkszelen parkolni az autoval, es mellette ult Zsuzsineni, tudod a hugod.

Apu kigombolta Szuzsi neni bluzzat es kikapcsolta a melltartojat, es levette...

Ok Pistike, most varjal ne mond tovabb, majd holnap amikor a szuletesnapomra eljonnek a Nagyszuleid, rokonok es baratok, majd akkor elmondod a veget is, jo?

Hat ugy is lett!

Meg volt a szulinapi unnepsegi ebed, es anyuka szolt Pistikenek, hogy mondja el mit latott, az iskolabol hazafele jovet a parkban, ahol apu parkolt?!

Pistike elmondta, ugyan azt, amit mar anyunak elmondot, es utanna anyu azt mondta, hogy folytassa tovabb a latottakat tovabb!

Mire Pistike, azt mondta, hat utanna meg ugyan azt csinaltak, amit te csinaltal a Jozsibacsival az agyban, amikor apu elutazott a hetvegere egy foci meccsre Kecskemetre!

53360. Dodi44
szept. 17. 06:38

Mondtam a felesegemnek, ha meghalok, hamvasszanak el!

Ma reggel szolt, hogy elintezte kedd delelottre!

53359. Dodi44
szept. 17. 05:38

En meg ugy jartam, mar az utolso harom evben, elmentem egy hetre horgaszni, a felesegem ra, kilenc honapra mindharom evben, szult egy gyereket! Legkozelebb elviszem a felesegemet is horgaszni egy hetre magammal!

Akar mennyire is utalja a horgaszast, de meg mindig olcsobb, mint egy gyereket folnevelni!

53358. vigyefene
szept. 16. 13:31

Tanító. Miért késtél?

Gyerek. Egy férfi elhagyott egy 100-dollárost.

Tanító. Szóval segítettél neki megtalálni?

Gyerek. Nem. Rajta álltam.

53357. Dodi44
szept. 15. 04:46
Miert van az, hogy egy halott ferfit, negy ember viszi a koporsojat a sirbhoz? De csak egy asszon kelett ahhoz, hogy odaig eljusson!?
53356. Dodi44
szept. 15. 03:58

A batyamelment az orvoshoz e vasectomy-t csinaltatott, hogy ne legyen mar tobb gyerekuk! De nem mondta meg a felesegenek.

Csak ra masfelevre jot ra, hogy az operacio nem mindig sikeul!

Ugyan is a felesege csak terhes lett, es a hatodik gyerek megszuletet, a gyerek meg feketeborrel is szuletett raadasul!

53355. Dodi44
szept. 15. 03:13
A szoke elment a hegesztohoz, hogy az autoja olajnivo palcajahoz hegesszenek meg ot centit, hogy elerje az olaj szintet a motorban...
53354. Dodi44
szept. 14. 02:36

Ahogy beleptem a haz hatso terasz feloli ajtajan, csendben, ahogy szoktam, hallottam, hogy a felesegem beszelget a kihangositott Mobiljan a noverevel! :

A novere azt mondta, hogy megcsalja a ferjet, es tegnap este, a ferje, aki hamarebb hazajott a kuglizasbol, tok reszegen, Majdnem az agyban talalta a szeretojevel!

A szeretoje , egybol kiakart ugrani mellole az agybol, de a novere azt mondta neki, hogy maradjon csak ott! Mert ugy is annyira reszeg, hogy eszre sem fogja venni!

Hat ugy is lett a ferje levetozott es agyba bujt veluk, de az agy vegere nezett, es hat labat szamolt meg a paplan alol kilatszani! Erre a felesege azt mondta neki, hogy azt azert latja, mert tul reszeg! Menjen oda az agybol kikelve az ajtohoz , es onnan szamolja meg a labakat!

A ferj ki is maszott es elkezdte szamolni a labakat: 1,2,3,4!

Hat innen szamolva jol jon ki! Annyi, amenyinek lenni kell!

Es visszafekudt es elaludt, majd a szeretoje felkelt , feloltozott es elment!

53353. 55Judit (válaszként erre: 53352. - Shukran)
szept. 11. 20:06
🤦‍♀️ Azt a pihent agyát neki!🤣
53352. Shukran
szept. 11. 20:04

A magyar nyelvben hibás a ragozás:

ezt mondjuk: leánnyal, legénnyel, amikor ez fordítva van,

a leány nyel és a legény nyal…

53351. Hansika
szept. 10. 12:48

"Aber Herr Ober, der Kaffee ist ja kalt!"

"Gut, dass Sie mir das sagen, mein Herr!

Eiskaffee kostet nämlich einen Euro mehr ..."

53350. Dodi44
szept. 10. 08:33
Engem nem erdekel, hogy a leg tobb no, es felesegek mit mondanak! A felesegek sokkal jobban szeretik, es vigyaznak a ferjeikre, mint a gyerekeikre! Hogy mibol kovetkeztetem ezeket? Hat abbol, hogy a felesegek elengedig a gyerekeiket a szomszed asszonynal ejszakara aludni! De a ferjuket soha!!!
53349. Dodi44
szept. 10. 01:56

A parkban valo futas utan a hetven eves ferfi kifaradva , leult az egyik padra, es egy masik fefi ult le melle, az is befelyezte a futasat.

A hetve eves megszolitotta a melle ult ferfit, hogy Jozsi vgyok, jo kondiban vagy mennyit futottal

- A szokasos tiz kort mondta a ferfi.

Jo kondiban vagy mert nem is vagy nagyon kifaradva, en csak negy kort futottam, de mar csak pihegem a vegen! Igaz mar hetven eves vagyok.

Erre a padtarsa azt mondta, o csak gyakorold, mert enmmeg nyolcvan vagyok, es Gyuri a nevem..

Jo kondiban vagy Gyuri, valami jo etrended van?

Jozsi, en rozs kenyeret eszem a feher kenyer helyett, es az jo kondiban tart, es meg a baratnom is kedveli, mert megmemenyednek az izmaim is tole!

Hat Jozsi hazafele bemegy az utban eso peksegbe, es meg kerdezi, van e rozs kenyeruk? Azt mondta az elado, Igen van ott azon a polcon, mutatott az egyikre.

Kerek belole otot, mondt Jozsi.

Az elado mondta: mindjart egyszerre otot, miert nem csak esetleg kettot, mert mire a harmadikhoz er, akkorra megkemenyedik!

Jozsi csak hallgatja, es arra gondol, hogy en milyen buta vagyok! Mindenki tudja csak en nem!!!

53348. Dodi44
szept. 9. 23:19

Tudod azt, hogy amikor a nok bikinit vesznek magukra, meg a leg konzervativabb bikini csak a testuk kilencven szazalekat takarja el!?

De egyetlen no sem akarja elismerni, hogy a ferfiak kilencven szazaleka, annyira udvarias a nokkel szemben, hogy nem a ruhatlan testveszuket "bamuljak" hanem, csak az eltakart reszekre szegezik inkabb a tekinteteiket!

53347. Dodi44
szept. 9. 03:33

Ket regi iskolatars baratno talalkozott, evek utan...

Az egyik sirdogal...

A masikuk megkerdezi, miert sirsz?

Meghalt a ferjem.

Mitol halt meg?

Mergezestol.

De az ujsagban az volt irva, hogy televolt fekete veralafutasoktol, ami az utesek eredmenyei!

Az a piszok, nem akarta bevenni a merget!!!

53346. Dodi44
szept. 8. 23:32
Akkor veszed eszre, hogy oregszel, amikor nem a rendor mondja, hogy lassuljal le, hanem az orvos...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook