Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keserű méz fórum

Keserű méz (beszélgetős fórum)


20. 083c00e999 (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 28. 13:50

"azt mondja, olyan vagyok neki, mint a testvére, "


mivel ezt mondta neked (ami önmagáért beszél)fejezzétek be ezt a házasságot, mert ez már soha többet nem lesz egy normális házasság és ha valaki eljut ilyen érzésekig az már soha többet nem visszaforditható.

Erölködni természetesen lehet-csak nem érdemes. Most fejezzétek be, míg nincs több gerinctelen játék.

2009. dec. 28. 13:42

Szia Keljfeljancsi!

Van azóta új híred számunkra?

18. survivor3 (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 21. 18:03

Szia Jancsi!

KELJ FEL!

A válófélben lévő barátnő a lehető legrosszabb társaság de nem biztos, hogy van harmadik személy. Ha tudtatok augusztusban még beszélgetni, akkor talán még most is. A szexuális élet javítására úgy gondolom vannak szakemberek.

Itt sokan arra bíztatnak, hogy taktikázz. Szerintem ne tedd! Rövidtávon lehet, hogy van értelme, de te nem rövid távon gondolkozol.

A merevedési problémáid érthetőek, úgy gondolom óriási lelki megrázkódtatás alatt állsz. A kérdés az, hogy meddig birod. A legfontosabb, hogy ne készítsd ki magad jobban.

A bírósággal még nehogy fenyegetőzzél! Előtte győződj meg róla, nincs-e harmadik személy a képben.

Sajnos nem tudok tanácsot adni. Én inkább otthagytam a páromat a gyerekemmel. Így sem jó és ha visszamentem volna sem lenne jó. Sehogy sem jó sajnos.

17. manul
2009. dec. 21. 16:08

Szia!

Először is sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,másodszor öröm számomra,hogy vannak még rendes pasik!:)


A jó házasság alapja nem a szerelem!Persze ebből indul,de ami összetartja az embereket,az a szeretet. Szerintem nem baj,ha nem lángol minden pillanatban a nagy love,mert az előbb vagy utóbb unalmassá válik!

De most jön a feketeleves,ami szerintem nem fog jól esni!

A nejednek véleményem szerint van egy harmadik személy az életében! Alpjáraton mindenki biztonságra,szeretetre,meleg családi fészekre vágyik,főleg ha van két pici gyereke.Ebből az anyatigris szerepből legtöbb esetben egy új szerelem tudja kimozdítani.Ilyenkor egy időre elveszíti a józan eszét,teljesen átformálódik az értékrendje.

De ez nem tart örökké!

Főleg egy anyukánál nem,akinek fontosak a gyerekei,és az ő lelki fejlődésük!

Én azt javaslom,hogy először is próbálj meg egy csöppet lazítani.

Ne kaparj utána,mert az kiábrándítja.

Tedd meg azokat az apróságokat amiket a korábbi hozzászóló társaim már voltak szívesek részletezni!

A lényeg,hogy ne érezze magát biztonságban,tudja meg,hogy elveszíthet,ha nincs észnél!Hidd el nekem,ha ez az új stílus az ő számára csak hóbort,akkor hamar ki fog józanodni!

A barátnőt pedig lassan építsd le!

16. Azurit (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. dec. 21. 15:14
Szerintem ez nagyon jó ötlet!
15. eddit (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 21. 14:15
Semmiképp se könyörögj neki! A legtöbb nőnek akkor igazán vonzó a párja, ha nem hódol be neki, ha teperni kell utána. Újíts be, menj fodrászhoz, használj új parfümöt, szerezz be néhány jó pasis göncöt és ne érdeklődj egy darabig affelől, hogy mit csinál, hova megy, ugyanakkor maradj vele kedves. Te is csinálj magadnak programokat! ha nem tudsz, látogasd meg a szüleidet vagy sétálj egy nagyot de neki nehogy ezt mondd!:) Sok sikert!
2009. dec. 21. 14:00

Ja, Imi! Ha szexre kerül a sor, nem teljesíteni kell, nem arra állítsd be az agyad!


És célszerű lenne elfelejteni a szavait-hidd el, egy nőnek is nagyon elkeserítő a fél 6...

2009. dec. 21. 13:47

Helló Imi!!

Ha csak te szeretnéd rendezni a házasságod akkor nem fog menni!!Mind kettőtöknek azt kell akarni ,hogy rendbe legyen!!A meg bántásokat meg el kell felejteni!!!Ami nagyon nehéz!!Ezt azért írom mert én már ezen végig mentem!!Én akartam a férjem nem!!Most jó barátok vagyunk,a gyermekünk azt látja,hogy a szülei nem vitáznak, hanem normálisan beszélnek egymással!!A szülök nem testvéri szeretettel szeretik egymást!!!

12. c95c921ae7 (válaszként erre: 9. - Re87)
2009. dec. 21. 13:44
Jaj..hány ilyen kapcsolat lehet. Persze..nem normális egy 2 hetes kapcsolatban 17 évesen mondjuk. Lenne csak itt egy szexológus, tudna példákat sorolni..
2009. dec. 21. 13:42
Ja..még vmi. Akiknek nincs gyereke azt fogják mondani, hagyd a francba. A házasságok nagy részében , úgy gondolom , eljön az az időszak, mikor már nem lángol a szerelem, de létrejön egy közös élményeken, szereteten alapuló véd és dacszövetség, ahol a társak(!) mindenben számíthatnak egymásra és jól érzik magukat együtt. Aki egész életében a lángoló szerelmet keresi, annak valószínű nem lesz 30, 40 , 50 évig tartó házassága. És nem biztos, hogy boldogabban él.
10. Sünsanyi (válaszként erre: 9. - Re87)
2009. dec. 21. 13:42
Mindenképpen lazábbra kell vennie, mint ahogy lenntebb is olvashattuk.
9. Re87
2009. dec. 21. 13:40
Hát nem is tudom!Szegény srácnak merevedési zavar lett,az nem normális egy kapcsolatban.
2009. dec. 21. 13:38

Vmi új dolgot csempésszetek bele a kapcsolatotokba! Nem feltétlenül a szexuális részébe...


Úgy szeret, mint a testvérét: egyszer én is éreztem így egy pasival kapcsolatban! Gondolom, mindent tudtok egymásról, és ott a megszokás is: mindig ugyanaz az arc, ugyanazok a mozdulatok, pl. a reggeli rituálék-ki mikor, hogyan kávézik, mikor megy zuhanyozni, hány percet tölt ott... Szóval ez így egy kicsit uncsi!


A nagy kérDÉS az, hogy ő akar-e még téged, férfiként, férjként? Ha nem, akkor jobb, ha most váltok külön. Ha igen, akkor újítani! Tudod, amíg meg akartad hósítani, tele volt kis apró titkokkal az egész kapcsolat! Emlékszel még rá?:)

7. Sünsanyi (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 21. 13:38

Kedves Imi!


Nagyon jó dolog, ha kiírod magadból azokat a dolgokat ami fáj, vagy nem smakkol. Ez már egy lépés, remények szerinte előre.

Pont olyan korú nő vagyok, mint te, nekem is van már családom egy 2 éves kisfiú anyukája vagyok.

Szerintem mindenben legyen az szakma, sport, barátság, házasság vannak -sajnos?- mélypontok. Nincsen mindig csak "fent", vannak igen is hullámvölgyek, nehézségek.

Én a helyedben még biztosan nem mennék a bíróságra ahogy írod, hanem megpróbálnék a Párommal tiszta viezt önteni a pohárba.

Ettől sem kell a csodát várni, hiszen ahogy írtad a gondjaitok sem egyik napról a másikra alakultak ki.

De őszintének kell lennetek egymáshoz ami lehet, hogy nem az első é s nem a második beszélgetés után fog megtörténni.

Remélem, hogy valami jó kisül ebből a történetből, ám ugyanakkor azt is gondolom, hogy mindenkinek joga van a boldogsághoz, nem légy "áldozata" ennek a házasságnak, de ne is add még fel, sok siekrt remélem, hogy jóóóóó vagy jobb hírekkel látod el a fórumodat.

Őszintén szurkolok Nektek!!!

2009. dec. 21. 13:36
Ha barátilag jól vagytok, szerintem legjobb elválni és a gyerekek miatt barátilag fenntartani egy normális kapcsolatot beszélő, megbeszélő viszonyban. Ha már nem szerelmes, akkor nincs mit tenni, bármennyire fáj ezt kénytelen vagy elfogadni. Testvéri szeretet nem lehet egy házasság alapja és előbb utóbb úgyis minden megromlana, de teljesen. Akkor még jobb barátságban elválni, mint kényszerből együtt maradni és később esetleg megutálni egymást.
5. Tóth Ádám (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. dec. 21. 13:35
Ez jóóó! :o)
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 21. 13:33

Te szereted, ő is téged, de most úgy érzi nem szerelmes. Jól kijöttök egymással, van két gyerek. Szerintem nem szabad válni. Próbáld meg inkább kicsit lazábbra venni a figurát. A kepesztés nem jött be. Akkor inkább menj el olykor olykor a haverokkal sörözni egyet. De neki esetleg csak annyit mondj, programod van..Ejts el olyan megjegyzést amiből azt érezheti, hogy tetszel más nőknek is, de ne túl direkten, mert az meg gyanús lesz.

( Pl egy bonbon a táskádban. Honnan van? Á..van egy csajszi a cégnél és annyira kedves, nem is értem.. azt mondta karácsonyra, de biztos másoknak is adott..)

Szóval ahogy a helyzet adja. Menj el fodrászhoz, csináltass vmi menő frizurát, de ne kérdezgesd hogy tetszik. Mintha nem az ő kedvéért csináltattad volna..csak úgy. Öltözz vagányabban, lezserebben, divatosabban. Használj új parfümöt. És légy inkább kicsit hidegebb vele, de persze kedvesen. Talán ez még bejön.

2009. dec. 21. 13:28
Húha! Ez nem egyszerű, de sztem helyrehozható. Persze csak akkor ha ő is akarja. Esetleg nem lehet, hogy befigyelt nála a harmadik? Mert sztem olyanok a jelek. Egy kollégám pont ezen ment kesztül. Rendbehozták, bár bízni nem fog soha az asszonyba. Kérdés az, hogy így is akarod e? !
2. Re87 (válaszként erre: 1. - Keljfeljancsi1)
2009. dec. 21. 13:26

Szia!

Nagyon sajnálom.Itt leginkább nőktől lehet hasonlókat olvasni.

Szerintem ne erőltesd tovább,hagyd hogy mással boldog legyen és előbb-utóbb te is az leszel valaki mással.

2009. dec. 21. 13:13

sziasztok!

előrebocsátom, férfi vagyok,33 éves,házasságban 7 éve, 2 gyönyörű kislánnyal. a 7. év nálunk borzasztó. feleségem a második gyerek utánszexuálisan inaktív lett, alőször azt hittem ez normális, legalábbis a kismama depresszió miatt. aztán idén tavasszal kezdett megváltozni, a szex jobb lett, viszont szórakozni is kezdett járni egy válófélben lévő barátnőjével. egyre közönyösebb lett irántam, ami borzasztóan zavart. nagyon sokat tanulunk, dolgozunk, tehát a fáradtságnak tudtam be, ő is ezzel magyarázta. aztán egyszer nem bírtam tovább augusztusban, mondtam beszéljünk, mert ez így nem mehet tovább. kibökte, hogy már nem szerelmes belém. azt hittem megnyílik alattam a föld, és ebben szerepe van annak is, hogy nem vagyok elég jó az ágyban( hangsúlyozom, évekig ő volt passzív, ami persze engem is visszavetetett). eztán persze próbáltuk helyrehozni, közös hétvége, minden nap aprósággal lepem meg, de ez nem kényszer, tényleg szeretem, és akarom, hogy legyen minden a régi, legyünk boldogok. mindenben nagyon jól megvagyunk, szakértő szerint 80%-ban jó a házasságunk, de a 20% férfi-nő kapcsoalt nincs rendben. azt mondja, olyan vagyok neki, mint a testvére, mindenben számíthat rám, de nem szerelmes, nem kíván. a pszichés nyomás hatására szerintem nálam ráadásul merevedési zavarok is felléptek, amit nem a legjobban tolerlt a párom, amiért persze utólag bocsánatot kért, de a szavak elhangzottak..

teljesen kész vagyok, de a házasságom megmentésért mindent megtennék, és a kislányaimért is. mit tegyek szerintetek, egyáltalán érdemes még kepesztenem, vagy hagyjam afenébe, irány a bíráság?

minden választ köszönök!

imi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook