Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haldoklik Patrick Swayze! fórum

Haldoklik Patrick Swayze! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 16. 11:32

Nagyon sajnálom!Az egyik kedvenc szinészem volt!

Nyugodjon békében!

2009. szept. 15. 12:01

Úgy tűnik, hogy most már igaz a hir hogy tegnap 2009 szeptember 14-én elhunyt a sokunk által kedvelt szinész.

Nagyon sajnálom.


NYUGODJON BÉKÉBEN!!!!! :(

2009. szept. 15. 08:57
Nyugodj békében!
58. d569eb49ee (válaszként erre: 57. - Tücsimücsi)
2009. máj. 20. 09:08

:)

iGEN,MÀRA VISSZAMONDTÀK.

hÜLYE MÉDIA.

pALIRA VETT EGY NÉHÀNY ORSZÀGOT,ENGEM IS(ÉN NEM AKARTAM SENKIT SE ÀTVERNI,IGY HALLOTTAM)

bELINKELEM IDE IS A NÉMET INFOKAT!

merkur-online>Aktuelles>Boulevard>Makabere Falschmeldung über seinen Tod - Patrick Swayze lebt!AktuellesBayernWeltPolitikWirtschaftComputer & WissenKulturBoulevardHeute im WebLeserbriefeLokalesNachrichtenVeranstaltungenWetterSportFC BayernTSV 1860AmateurfußballTabellenMehr FußballEishockeyMehr SportMerkur ChampMerkur CUPGolfCommunityBlogbeiträgeMitgliederBilderVideosAudioBürgerforumFreizeitSpiel & SpaßGewinnspieleVeranstaltungenFlirt & PartnerReiseUnterkünfteNightlifeHoroskopFlohmärkteServiceWettervorhersageAuto & VerkehrRoutenplanerTicketsBranchenbuchSpecialsRechnerNewsletterNachhilfeAnzeigenImmoweltStellenanzeigenAutoanzeigenMarktTrauerTierfreundemerkurtz-GalerieBayernsouvenirFlohmärkteZeitungMein AboAnzeige schaltenePaperMediadatenAGBBayernWeltPolitikWirtschaftComputer & WissenKulturBoulevardHeute im WebLeserbriefeRegistrierungLoginWetter|Sitemap|RSSVideosFotostreckenMakabere Falschmeldung über seinen Tod - Patrick Swayze lebt!

119.05.09|Boulevard|3 Kommentare

Artikel drucken|Artikel empfehlen|Schrift a / A

Los Angeles - Filmfans auf der ganzen Welt wurden am späten Nachmittag von dieser Nachricht geschockt: Patrick Swayze (56, „Dirty Dancing“) soll gestorben sein. Doch dessen Sprecherin bestätigt: Der krebskranke Schauspieler lebt!

© dpa

Aufatmen: Schauspieler Patrick Swayze lebt!.

Auch der deutsche Nachrichtensender n-tv berichtete, dass Swayze seinen langen Kampf gegen den Bauchspeicheldrüsenkrebs verloren habe. Entsprechende Gerüchte, wonach er am Dienstagmorgen amerikanischer Zeit gestorben sei, machten auch auf dem Kurznachrichten-Portal „twitter“ die Runde.

Doch es handelte sich um eine makabere Falschmeldung: Das vermeldete die Website der amerikanischen Sendung “Entertainment tonight“ um kurz nach 19 Uhr mitteleuropäischer Zeit.

Swayzes Sprecherin erklärte gegenüber der Redaktion der TV-Show: „Patrick Swayze ist an diesem Morgen NICHT gestorben - auch wenn es einige unverantwortliche Nachrichtenquellen so berichteten.“ Die Falschmeldung soll laut dem Sprecher zuerst ein Radiosender in Jacksonville (US-Bundesstaat Florida) verbreitet haben.

Die Sprecherin des Schauspielers weiter: „Patrick Swayze lebt und er genießt sein Leben - und die Behandlung schlägt weiter bei ihm an.“

Auch der bekannte amerikanische Promi-Blogger Perez Hilton schrieb auf „twitter“: „Patrick Swayze lebt noch!“ Hilton giftete über twitter-User, die die Falschmeldung vom Tod des Schauspielers verbreiteten: “Wenn man über den Tod eines Menschen berichtet, sollte man zumindest warten, dass so etwas von Angehörigen oder seriösen Nachrichtenquellen bestätigt wird. Verbreitet keine Gerüchte!“

fro

57. tücsimücsi (válaszként erre: 55. - D569eb49ee)
2009. máj. 19. 21:32
és helyesbítettek már?????
2009. máj. 19. 21:12
Isten akarata..
2009. máj. 19. 20:15
Igen.
54. tücsimücsi (válaszként erre: 53. - D569eb49ee)
2009. máj. 19. 20:14
Te Svájcban élsz?
2009. máj. 19. 20:13

Ugy tünik magyar orszàgon még nem mondtàk,de a hirekben benne lesz szerintem.

Hajnalban halt meg egyébként.

2009. máj. 19. 20:07

Most ment a tv.ben

Svàjcba hamarabb eljut a hir...

51. tücsimücsi (válaszként erre: 49. - D569eb49ee)
2009. máj. 19. 20:06
Hol olvastad?
2009. máj. 19. 20:03
Nagy ember tàvozott közölünk
2009. máj. 19. 19:59

ELHUNYT.RETTENTÖ!

BÉKE PORAIRA

R.I.P

2009. máj. 6. 05:53
Én sajnálom. Mindig is jó színésznek tartottam.
2009. ápr. 2. 11:26

[link]


:((

2009. márc. 24. 12:08
...és még most is dohányzik...
2009. márc. 24. 11:34
Sajnálom,nekem az egyik kedvenc szinészem.
2009. márc. 24. 11:11
Sajnálom, de jó lenne, ha meggyógyulna.
2009. márc. 24. 11:06
Sajnálom, mert nekem is aze gyik kedvenc szinészem:(
42. reni79
2009. márc. 24. 10:09
Nagyon sajnálom szegényt!!!Egyik kedvenc szinészem.
2009. márc. 24. 10:06
Sajnos a hasnyálmirigy elleni rák általában vesztésre álló csata...tapasztalatból... apósomat és nagymamámat 1-2 hónap alatt vitte magával...
2009. jan. 10. 20:48

"Az 56 éves, hasnyálmirigyrákban szenvedő színész az elmúlt napokban sokat szerepelt a sajtóban, interjúkat adott új filmje, A fenevad (The Beast) kapcsán, és nyíltan beszélt betegségéről. Azt mondta, hogy valószínűleg csupán két éve van hátra, de reménykedik, hogy még legalább öt évig, vagy addig él, amíg nem találják meg e súlyos betegség ellenszerét. Pénteken este azonban kórházba kellett szállítani, mert tüdőgyulladást kapott.


Swayze-t világszerte elsősorban a Dirty Dancing című film (1987) táncoktatójaként ismerik, de emlékezetes alakítást nyújtott az Országúti diszkóban és a Ghostban is."

2008. dec. 5. 12:56

Hetek óta keringtek olyan híresztelések, hogy a Dirty Dancing sztárját legyőzte a rák, és a hasnyálmirigyéről a májára is átterjedt. A színész azonban jól érzi magát. „Nagyon büszke vagyok a munkámra, amelyet egy új tévésorozatban nyújtottam, és örülök annak a néhány szabadnapnak, amelyet az otthonomban tölthetek.”


Az 56 éves Swayzet rosszul érintették a bulvársajtó pletykái: „Egyszerűen nem térek napirendre afölött, hogy miért terjesztenek rólam és a hozzám közel álló emberekről hazugságokat és fals információkat a bulvármagazinok. A hasnyálmirigyrák agresszív betegség, és amikor megkaptam a diagnózist, tudtam, hogy ez lesz életem nagy küzdelme.


Ez egy olyan háború, amelyben egyelőre győzelemre állok. Azon kevés szerencsés ember közé tartozom, akik jól reagáltak a kezelésekre. Borzasztóan elszomorít, hogy a média tapintatlan és ócska megjegyzései árnyékot vetnek az eredményeimre” – mondta végül.

2008. okt. 10. 17:20
37. rozsaanyu (válaszként erre: 36. - Rozsaanyu)
2008. szept. 24. 21:32
36. szolim volt. "36" a szerencseszámom!!!!
36. rozsaanyu (válaszként erre: 35. - H.editke)
2008. szept. 24. 21:32

Sziasztok!

Nagy öröm ért, hogy idetaláltam. Patrick Swayze a szívem egyik csücske (a többi a Családomé).

Minden nap, mindenhol lesem az új híreket, hogy van "Ő"!

Nagyon reménykedem, hogy tényleg jobban van.

Máskor is jövök. Ha tudtok valamit, írjátok meg, én is megteszem. Jó?

2008. szept. 24. 16:37
Remélem fel fog épülni. Sajnálnám, ha idő előtt meghalna.
2008. aug. 17. 21:09
Én láttam róla nemrég készült képeket, és már tényleg határozottan jobban néz ki, mint pár hónapja. Látszik is rajta, jó pár kilót felszedett.
2008. aug. 17. 20:56

Én is nagyon örülnék ha meggyógyulna!

Bár én ezt nem hallottam.

Nagyon sajnálom mert imádom,nem csak a filmjeit.

2008. aug. 17. 19:02
Ja és köszi az infókat, ha valaki tud még róla valamit az írja meg, légyszi.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook