Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
185121. srcrss (válaszként erre: 185120. - Amaunet)
tegnap 00:32
Jól teszed. Én a szükségesnél többet osztok meg magamról időnként, és utólag megbánom. Nem érdemes.
185120. Amaunet (válaszként erre: 185118. - PöttyösPanka)
tegnap 00:23

Voltak itt vitáim, ahol szembe állítottak a jóval korábbi véleményemmel, szavazatommal, kiforgatták a szavaim.

A nickem nem szeretném naponta, hetente váltogatni, mert valaki a bejegyzéseim, szavazataim alapján úgy véli, hogy ismer. Ezért nem szokásom többet megosztani magamról, minthogy mikor ébredtem, ittam-e már kávét vagy mostam-e fogat.

tegnapelőtt 09:03

"Mennyi idő alatt olvastad el a legutóbbi 10 könyvet, amit olvastál?"


Sajnos nem olvasok sokat, így 10 könyv nálam átlagosan kb. egy év. Azok viszont azért többnyire 5-600 oldalasak. Ha a gyerekkönyveket is beleszámoljuk, akkor viszont kéthetente megvan a 10 könyv. Plusz a hangoskönyvek.

185118. PöttyösPanka (válaszként erre: 185109. - Amaunet)
tegnapelőtt 08:59
Az emberek mindig többet vélnek tudni a másikról, mint valójában tudnak. De szerencsére ez egy anonim fórum, ahol egy idegen sem tudja, kit rejt a nicked.
185117. Shukran
szept. 24. 13:08

"Mennyi idő alatt olvastad el a legutóbbi 10 könyvet, amit olvastál?"


Fogalmam sincs, sosem mértem, állandó könyvtári látogató vagyok.

Attól függ, mennyire vagyok egyéb munkákkal leterhelve itthon.

Az viszont biztos, olvasatlan könyvnek mindig kell kéznél lenni.

Anélkül el sem tudnám képzelni a nyugdíjas életemet.

szept. 23. 19:58

"Mennyi idő alatt olvastad el a legutóbbi 10 könyvet, amit olvastál?"


Januártól júliusig elolvastam kb. 30 könyvet, azóta meg kb. egy betűt sem. :D De mindig ezt csinálom, egymás után kiolvasok egy rakással, aztán egy évig egyet se veszek a kezembe.

185115. michelle.r
szept. 23. 19:49

Mennyi idő alatt olvastad el a legutóbbi 10 könyvet, amit olvastál? szavazás


Nem vagyok rá büszke, de mostanában inkább hallgatom a könyveket, Két macska voltam című könyvét, szombaton a az Istenek és emberek címűt. És ha ezzel végzek, dr. Joe Dispenza könyveit fogom.


Egyébként általában heti egyet szoktam olvasni, a legutóbbi Spiró György Feleségverseny című könyve volt.

szept. 23. 08:16

Nőknek! Milyen fogamzásgátlót használsz?


El vagyok kōtve, de ha idegent szednek fel, van egy doboz óvszer az éjjeliszekrényben.

185113. Lady Lavender (válaszként erre: 185112. - Ruslan)
szept. 23. 08:05

A gravitáció ott is működik.

Ha azonos a kiterjedése, a fának kisebb a fajsulya.valami nérhetetlen pillanattal később ér le. És fenyő vagy tikfa?


Egy kg vas meg 1kg mágmes nem ugyanaz a Holdon elvileg.

185112. Ruslan
szept. 22. 22:40

Melyik esik le?

A Holdon vákuum van. Az űrhajósok is leejtettek ott két különböző tömegű tárgyat (már ha tényleg jártak ott, mert szerintem nem), melyek egyszerre estek le. Nincs légkör, stb. stb. De olvastam egy ellenkező véleményt a molekulafelhők nyomása kapcsán, amely miatt lesz egy minimális különbség. Én inkább a vasat jelölöm be.

185111. zena01
szept. 22. 19:18

Melyiket tudnád elfogadni?

Gyermekeket és időseket vagy betegeket bántalmazóknak NINCS enyhítő körülmény, azonnal börtön! Kiegészíteném még az állatokkal.

185110. Amaunet
szept. 19. 18:01
Hogy lehet választani az iskolaköpeny, a jogosítvány, az éjszakai hangoskodás, stb... között?
185109. Amaunet
szept. 17. 15:57

"Meg szoktad nézni a szavazásoknál, hogy melyik válaszra kik válaszoltak?"


A nevesített szavazásoknál általában a "Ezt a szavazást kihagyom!" lehetőséget választom.

Nem szeretném, ha idegen emberek többet/mást képzelnének rólam tudni, mint saját magam.

185108. Channa*
szept. 14. 15:33

"Jön a tél, a hideg, szeretnék otthonra valamilyen edzőgépet venni, mit javasoltok, kinek mi vált be?"


Szerintem ne vegyél semmit, inkább menj le egy terembe vagy tornázz otthon.


Megfigyeléseim alapján, mindenki szobainasnak használja az ilyen gépek, mármint a nagyobbakat (ellipszis tréner, szobabicaj, futógép)

Ami kis helyen elfér, általában az ágyneműtartóban vagy hasonló helyen tartózkodik:DDD

185107. globus (válaszként erre: 185104. - Timycat)
szept. 14. 14:35
Steppert eladtam, nem jött be. Unalmas, igazából hatástalan is, radásul csattog, amikor leér a pedal, gondolom az alattunk lakó nem tudta elképzelni, mit kopogunk.
185106. michelle.r
szept. 14. 14:03

""Jön a tél, a hideg, szeretnék otthonra valamilyen edzőgépet venni, mit javasoltok, kinek mi vált be?""


Van futógép, ellipszis és stepper is. A futógépet épp készülök eladni, az ellipszis állati gyilkos, az tényleg jó. A steppert akkor használom, amikor filmeket nézek, szerintem az is jó, ráadásul kis helyen elfér.

185105. Miss Angel
szept. 13. 20:52

"Jön a tél, a hideg, szeretnék otthonra valamilyen edzőgépet venni, mit javasoltok, kinek mi vált be?"


lépcsőzőgép....


olyan állóképességed lesz pár hónap múlva,hogy nem ismersz majd magadra,zsírt égetsz,izmosodsz...

Ha emellett döntesz akkor viszont tényleg LÉPCSŐZŐGÉPET válassz és ne taposógépet /steppert/ ,ami semmire nem jó.

185104. timycat
szept. 13. 20:39

"Jön a tél, a hideg, szeretnék otthonra valamilyen edzőgépet venni, mit javasoltok, kinek mi vált be?"


Elliptikus tréner szerintem a legjobb a felsorolásból. Futógép hangos 😕


Szobabicaj se rossz, de ha van egy jó bicód elég csak egy bakot venni alá és kész is vagy.


Lépcsőzőgépnek én sosem láttam értelmét, max hogy kis helyen elfér

185103. Shukran
szept. 13. 10:09

Melyik rétest választanád...


Egyiket sem!

A rétest mindig magam csinálom, akár réteslapból, akár nyújtott rétes.

Tudom mi van benne, és mindig úgy csinálom, ahogy szeretem.

Nem tömöm tele grízzel a tölteléket.

Csak a tészta aljára szórok egy kicsi zsemlemorzsát.

Egy árva krajcárt sem adok az akárhol vásárolt rétesekért.

Az az igazi rétes, amit én készítek!

185102. Channa*
szept. 13. 09:55

"Családon belüli vitáknál te ki mellé állsz?"


Ezzel a kérdéssel nagy bajok vannak, mert nem egy normális vitáról beszélünk, ahol érvelni kell, hanem családi viszályról, ahol pl. a kérdező elvárja, hogy a családunk tagjait rangsoroljuk, elvárja az automatikus kiállást valaki mellett, és olyan helyzetekben kéri a döntésünket, amiket nem veszekedéssel kell lerendezni.


Direkt írtam veszekedést, mert egy ilyen konfliktus soha nem vita, hanem inkább veszekedés.


Tehát, én senki mellé nem állok, hanem ilyen helyzetben, megpróbálom elsimítani az ellentéteket, hogy senkinek se kelljen választani pl. két fontos személy között.

szept. 13. 08:05

Családon belüli vitáknál te ki mellé állsz?


Az biztos, hogy nem aszerint választok, hogy kinek mit esküdtem, vagy kitől várhatok többet öregkoromban :D

Amúgy nem állok senki mellé, hanem a harmadik, saját oldalamat képviselem :D

185100. michelle.r (válaszként erre: 185091. - Fincsi5)
szept. 11. 10:53

Az egészen biztosan.

Előbb-utóbb meg kell tanulnom rétest sütni, már tényleg nem tudok megbízható helyet, ahol normálisan sütnek.

185099. Lady Lavender (válaszként erre: 185087. - Globus)
szept. 11. 01:51
Töltelék töltő. De a dedi 8 gyerekre csinálta, és meg voltak szorulva. Szerintem érthető.
185098. srcrss
szept. 10. 21:17

Családon belüli vitáknál ki mellé állsz?


Komoly ügyben, akivel egyetértek. A hülyeségekből inkább kimaradok, és szemforgatással, hangos sóhajtozással jelzem, hogy untatnak. :D

185097. srcrss
szept. 10. 19:28

Amikor olvasol...


Attól függ, mit olvasok. Ha könyvet, akkor csendre van szükségem, és egyébként is igénylem. De pl. egy cikket zenehallgatás közben is el tudok olvasni.

185096. Enissa
szept. 10. 19:21

Családon belüli vitáknál te ki mellé állsz?


Az erősebb mellé. :D ...Ok, ez csak úgy kijött.


Általában a békítőszerepét töltöttem be, a szüleivel kapcsolatban. ..Hagyd már rájuk, felneveltek!!!!

A családom részéről nem volt sosem konfliktus.

Anyukám nem élt, apukámat klasszisokkal jobban szerette, mint a szüleit.

185095. Ruslan (válaszként erre: 185094. - Amaunet)
szept. 10. 18:49
Én is nagyjából ezt akartam írni erre.
185094. Amaunet
szept. 10. 18:44

Családon belüli vitáknál te ki mellé állsz?


Ez attól függ miről folyik a vita és kinek az érvei erősebbek, logikusabbak. Nem "ki mellé állok". Nem állok senki mellé, csak elmondom a saját véleményem és megpróbálok olyan megoldást javasolni, amelyet mindenki elfogad.

185093. secret8
szept. 10. 18:39

Amikor olvasok...


Van, amikor csend van, van amikor megy a tévé. Változó.

185092. secret8
szept. 10. 18:38

Családon belüli vitáknál ki mellé állsz?


Attól függ. Akinek szerintem igaza van. De lehet, hogy semleges maradok.

Egyébként pont a párom és a szüleim soha nem vitáztak egymással.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook