Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ebből hosszú távon komoly kapcsolat?! fórum

Lehet ebből hosszú távon komoly kapcsolat?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet ebből hosszú távon komoly kapcsolat?!

1 2
14. zani
2009. márc. 31. 12:17
Kedves Kate86! Nem értem miért kérdés ez még mindig, láthatod te is, akárhányszor megkérdezel róla másokat mindig csak ugyanazt a választ kapod, hogy ne maradj vele. elég sok esélyt kapott már hogy bizonyítsa neked hogy szeret és törődik veled. nem tudom mire vársz még? HAGYD OTT!!!! Ez a pasi egy nulla, nem érdemli meg azt sem hogy ennyit fórumozzunk róla! később sem fog változni semmi, kivéve azt hogy tovább gyalázod magad és teljesen elveszted az önbecsülésedet!
2009. márc. 31. 11:56
Ha nem vagy boldog, nem érzed magad jól a kapcsolatban, kikészülsz a dolgaitól, akkor semmi értelme, fiatal és szép vagy, előtted az élet. Miért nem lépsz le?
2009. márc. 31. 11:48
Költözz haza! Ne kínozd magad! Találsz majd olyan férfit aki jobban megbecsül. Ez tényleg csak rosszabb lesz.
2009. márc. 31. 11:47
Ő az a fiatalember, aki cigizni járt a lányokhoz?
10. Erika8
2009. márc. 31. 11:44
Minél hamarább mész, annál hamarább fogsz felejteni. A tanulságot meg szép lassan gondold át, hogy tobbé ne kerulj ilyen helyzetbe!!!
2009. márc. 31. 11:44

Nem fog változni. Ma még csak ilyen dolgai vannak, holnap másmilyenek.

Egy idő után azt veszed észre, hogy egyedül vagy a kapcsolatban.

2009. márc. 31. 11:35
Szia, szerintem minél hamarabb menj el tőle, ha már fél év után ilyen veled, milyen lesz később? Ez csak egyre rosszabb lesz... Fiatal vagy, biztos, hogy fogsz ennél sokkal normálisabb srácot is találni.
2009. márc. 31. 11:31

Szia!

Nem hinném hogy komoly kapcsolat lehetne ebből, hosszú távú viszont igen. Én a helyedben nem szeretnék annyit szenvedni, mint amennyi ez alapján ígérkezik...

Úgyhogy addig lépj le szerintem, amíg nem fáj nagyon.

2009. márc. 31. 11:22
Én is elolvastam a cikkedet. Én 7 évig éltem ilyen párkapcsolatban, ugyanilyen helyzetben... SOHA NEM VÁLTOZIK MEG AZ ILYEN EMBER! Fiatal vagy, ne pazarold a fiatal éveidet olyanra, aki nem érdemli meg. És nehogy abban ringasd magad, hogy csak beszélget a "barátnőivel". Különben is, ha együtt él valakivel miért járkál fel este a "barátnőihez" és miért megy el velük nélküled bulizni? Nagyon gáz a pasas... Lépj le mi hamarabb!
2009. márc. 31. 11:20

Szia!

Költözz el, mihelyst alkalmad nyílik rá. Az önálló élet csodálatos tud lenni és nyilván nem ez az igaz szerelem :)

2009. márc. 31. 11:20

Én is inkább a kapcsolatod folytatása ellen vagyok (gondolom inkább a másik felét szeretnéd hallani)

Szerintem fél év együttélés után inkább mással, (akár fiú, akár lány) szivesebben van, mint veled, akkor ez nem lesz hosszútávú. Esetleg, ha elköltöznél, és akkor igér mindent, még egy utolsó esélyt adhatsz neki, de ha abból sem tanul, akkor hagyni kell elmenni.

(szerintem)

2009. márc. 31. 11:17

szia kate,

nagyon bajos szep lany vagy, megnzetem az adatlapodon a fotot

szerintem kar lenne erre a kicsapongo pasira pazarolnod a szepsegedet,es fiatalsagodat..

de a dontes a te kezedben van

2009. márc. 31. 11:12

szia Kate

Szerintem, ha most nem érzed jól magad a kapcsolatban, lehet jobb mielőbb változtatni, még fiatal vagy, és nem érdemes időt pazarolni olyan kapcsolatra, aminek lem látod a jövőjét.

Volt, hogy az én párom is kimaradt éjszaka, és volt, hogy mi is eléggé összevesztünk, de mindig tudtam, hogy szeret, és másfél évenete történik ilyen kimaradás általában. szóval nem emiatt szakítanék vele, csak, ha nem jó neked a kapcsolat...

2009. márc. 31. 11:03
Egy évvel ezelőtt ismertem meg páromat interneten. Elég gyorsan történt minden, nem egészen egy héten belül találkoztunk is. Első találkozásunk alkalmával ugyan csak beszélgettünk, a következő találkozáskor – melyet sok beszélgetés előzött meg MSN-en – össze is Attól fogva minden hétvégén, legalább egy napot együtt töltöttünk.

Ugrás a teljes írásra: Lehet ebből hosszú távon komoly kapcsolat?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook