Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? fórum

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 2. 12:31

Hali!


Él még a fórum? Ha valakit érdekel, én tudok mondani ezt-azt a termékről... :)


Nekem nagyon bevált a shake! Egyrészt nagyon finom, bár csak 3 ízben próbáltam: epres, s.dinnyés, megggyes. Az epres és a sárgadinnyés nagyon ízlett, de jobban csomósodtak. A meggyes-joghurtos viszont rendben volt => nagyon kellemes ízű és jól keverhető.

Én nagyon ritkán ittam tejjel, leginkább vízzel. Azzal is u.olyan finom, + ha szigorúan szeretné venné az ember a zsírfogyasztást, akkor ez az előnyösebb és csak ismételni tudom magam, tényleg jó az íze. :)

Én 8kg-t fogytam a shake segítségével! :)


Direkt fogalmaztam így: nem a shake miatt, csak segítséget adott. Tarthatnék kiselőadást arról, hogy mi a fogyás titka, de annyiszor elmondta már mindenki, hogy normális étkezés és a több mozgás. Ennyi! Egy átlagos és egészséges fiatal nőnél, akinek nem kell orvosi kontroll meg egyebek, ennyi a titok.

Én is végigpróbáltam minden zsírégetőt, Bio CLA-t, krémet, zsírégető masszázst, de csak ettől nem lesz semmi változás... Bár a masszázs tényleg jó volt, de a felsorolt dolgok CSAK segítségek, gyorsítanak, de ezek elhagyása nélkül is menni fog. Én most szeretnék ledobni még legalább 5 kilót, de inkább 8at, hogy elérjem az álomsúlyt.


A shake hogy segített?

Én vacsora helyett ittam illetve napközben édességpótlásnak.

Vacsira bőven elég, tényleg eltelít.


Lenne még mit mondanom, de a többit majd csak akkor, ha van rá érdeklődő. :)


Szép napot! Sziasztok!

15. reni79
2009. szept. 14. 14:48
Sziasztok!Engem az érdekelne Pesten hol lehet kapni?Nem szeretek rendelgetni.
2009. szept. 14. 14:36
Szegeden hol lehet kapni Ultra Loss Shake-et a legkedvezőbb áron?
2009. szept. 14. 14:30

Sziasztok!


Az Ultra Loss Shake-kel kapcsolatban szeretnék információkat gyűjteni, hogy mennyire finom, mennyire hatásos, vmint, hogy Szegeden hol lehet kapni a legjobb áron. Köszönöm!

2009. szept. 14. 14:29
Mi a véleményetek az Ultra Loss Shake-ről?
2008. aug. 6. 12:29
Sziasztok! És a ThermoCutsPAK-ot próbáltad? A TDrine kicsit valóban jobban pörget. Ettől meg folyik a viz belőlem torna napokon. Van tőle egy kicsi átmeneti "zizi",(de csak, ha ebéd előtt veszem be) aztán minden ok. Csak a kávét ne akarjam meginni, pedig az ize olyan nagyon hiányzik....
2008. aug. 5. 16:46
Nekem ThermoDrine kapszulám volt. De tiszta agresszív lettem tőle. Azt mondta az edzőm, hogy ilyesmi előfordul...:o
2008. aug. 5. 15:56

Szia!

Már vagyok, csak szomorú és fájdalmas dolgok történtek hétvégén és nem volt kedvem ilyesmihez. De vettünk, már ittam és fini, majd írok még..

2008. aug. 5. 15:48

Nefertiti!! Itt vagy, vagy már elfogytál:-))? Kipróbáltad? És milyen?

Én most egész 7végén "bünöztem", és rá se néztem a turmixokra. Eredménye is van, ja és pozitiv, csak az a baj, hogy kilóban...

2008. júl. 31. 14:08
Irtam nefertiti!De próbáld meg, ha nem ok, megoldjuk akkor is! Puszi
2008. júl. 31. 13:56
Én Capucinosat iszom, még csak tegna vettem és ittam először vacsi helyett, de tényleg nem voltam éhes utána, és az íze is jó. Csak furcsa érzés volt este "kávézni" :)
2008. júl. 30. 19:32
Majd ha még valami, akkor inkább privátban, mert lassan átmegyünk reklámba, és ránk fognak szólni! :-))
2008. júl. 30. 19:30

Ezt is forgalmazza, mást is. Kicsit kifaggattam(csodálkozott,miért érdeklődöm ennyire:-)). Azt mondta, ezek a fogyis turmixok, mivel étkezés helyettesitők, több szénhidrátot tartalmaznak, mint a "sima" fehérjék. Én a BT Musclezyme eszem még. Csokis fincsi!! Ez "tiszta izomtömeg növelő és egyben testzsircsökkentő formula".

Ha valamit még...., szivesen!!

2008. júl. 30. 10:27

Köszi a választ, akkor valószínű hétvégén veszek és kiprobálom. A csokis néztem ki, a gyümölcsösről meg azt hallodtam, hogy vannak benne gyümi darabok.

A párod most ezt a fajtát forgalmazza vagy azt amit most te eszel?

2008. júl. 30. 09:04

Szia! Próbáltam már a cég turmixait, szerintem a lényeg, hogy vacsi helyett fogyaszd. Én ugyan most épp másfélét(más cég) "eszek" este, meg napközben ettem a BT ThermoDrine Complexet és most eszem a BT ThermoCutsPakját, de alakulok....

Ha kérdésed van szivesen válaszolok, Kedvesem forgalmazó.

Ja, teltségérzet..., én 3dl 1.5% tejjel megiszom,lassan kortyolgatva és tele lesz vele a gyomrom. :-))

Ebben amit Te kérdeztél, van L-carnitin, és elég sokféle iz van belőle( étcsoki,eper-vanilia, sárgadinnye,capuccino, meggy-joghurt), biztos találsz olyat, ami fincsi. Más fehérjéből,szintén BT,de csak "fehérje"(Az ulra loss az "tömegcsökkentö" kategória) ittam csokit, vaniliát és joghurt málnát, azok finomak voltak.

Sok sikert!

2008. júl. 29. 09:20

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét?

Érdekelne, hogy milyen az íze? Tényleg teletségérzetet ad-e és lehet-e tőle fogyni?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook