Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A startlapjátékoknál miért nem játszható végig bizonyos játék? /pl. Atlantisz, 80 days a Föld körül/ fórum

A startlapjátékoknál miért nem játszható végig bizonyos játék? /pl. Atlantisz, 80 days a Föld körül/ (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 26. 13:10
ez jo kerdes. engem ezek a jatekok nem erdekelnek kulonosebben. a baratnom jatszott ilyeneket. mintha az oldalon lehetne letolteni bozonyos osszegert, de nem tudom biztosan.
2008. dec. 26. 13:02
És hol vegyem meg,még a Médiában sem kapható.Azt modják,hogy ezek már régi játékok.
2008. dec. 26. 11:27
ezek demo jatekok. epp az a lenyege, hogy rakatanj, ha megismered, es vedd meg. nem hobbibul dolgoznak a fejlesztok ilyen jatekok keszitesevel, nekik is meg kell elniuk valamibol. majd ha tobb eves lesz, talan megtalalod, es ingyen letoltheted a teljes verziot is.
2008. dec. 26. 11:16
Ez egy nagy szemétség, de akkor ki venné meg?! Az Én kedvencem a 80 days....., de az elején bosszankodtam így kénytelen voltam megvenni.
2008. dec. 26. 11:12
A startlapjátékoknál miért nem játszható végig bizonyos játék? /pl. Atlantisz, 80 days a Föld körül/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook