Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kisfiamnak van egy fél éves herélt kandúrja. Szagszűrős, filteres macskavécéjevan, mégis büdös! Mit tegyek,milyen almot ajánlotok bűz ellen? fórum

Kisfiamnak van egy fél éves herélt kandúrja. Szagszűrős, filteres macskavécéjevan, mégis büdös! Mit tegyek,milyen almot ajánlotok bűz ellen? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 26. 22:56

Nem tudom értelmezni a problémát.


Mekkora az a kisfiú? Ha saját állata van, akkor miért nem ő takarít utána?


Ha az állatot játéknak tekinted, akkor meg fogsz még párszor lepődni, és remélem, nem az állat fog a végén rosszul járni.

2011. ápr. 10. 23:07

ja a hipót meg a vegyszereket ellenezte az állatorvos. én teljes alomcserénél forró vízzel végigverettem, erre a célra tartott kefével végigsikáltam, de nem használtam semmi ilyen tisztószert.

csak utána a kádhoz :o)

2011. ápr. 10. 23:06
hát én meg is őrültem volna, ha csak háromnaponta szedem ki a pisit. a napi 1 takarítás szerintem a minimum.
2011. ápr. 10. 22:30
két naponta hipóztam az almosládát. hipós vízzel feltölteni, félóra múlva kiborítani, öblíteni, megszárítani...macerás, de megéri. kakit azonnal kiszedni., pisis csomókat naponta néhányszor, ahogy a cica "termel" annak függvényében.
5. Arnica (válaszként erre: 4. - N.Eszter)
2011. ápr. 10. 22:15
Köszi.
2011. ápr. 8. 16:47

Ha nem spriccel, akkor egyszerűen az a megoldás, hogy kakilás után azonnal egy kis lapáttal el kell távolítani a kakit.

Ezzel megszűnik a bűz.A pisit is 3 naponként, mivel csomókba áll össze, ki kell szedni.Hetente ki kell mosni az alomtálcát és teljesen frissíteni az almot.Nálunk sose volt bűz, amíg a cicánk bent tartózkodott.Novemberben kaptuk, a telet a lakásban töltötte, tavasszal kiszoktattam a kertbe.

Ha viszont spriccel, arról soha nem szokik le.

3. Arnica (válaszként erre: 2. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 15:22
Nem, nem spriccel. Csak sok-sok évvel ezelőtt nekem is volt cicám és nem volt ilyen gondunk, pedig akkor sem értem rá naponta többször takarítani a wc-jét. (Mivelhogy szép-szép az állattartás, de talán az egész életemet nem rendelném alá.) Egyáltalán nem is volt érezhető, hogy van macska a lakásban. Esetleg van valami szuper alomtippetek?
2011. ápr. 8. 00:28
de pisi-kakiszag van, vagy spriccelés? mert az utóbbival én állatorvoshoz fordulnék, az előbbit meg szorgos, napi többszöri takarítással lehet elkerülni.
2011. ápr. 7. 23:58
Kisfiamnak van egy fél éves herélt kandúrja. Szagszűrős, filteres macskavécéjevan, mégis büdös! Mit tegyek, milyen almot ajánlotokbűz ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook