Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alakformáló topic fórum

Alakformáló topic (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. márc. 21. 10:18
Csajok, ti mivel fogytok? Itt a jó idő végre! Nekem a Forever Slim otthoni uh. gép jött be, de még nem tökéletes az eredmény, kicsit sportolgatok is mellette, mert a derekam hátul még picit hurkás (vagy csak én érzem így)? Úszógumigyilkos módszereket várok!
137. barabra (válaszként erre: 134. - Sese69)
2011. júl. 31. 14:48

Szia!

Nem vagyok szakértő de van egy-két meglátásom. Valószínűleg a barátnőd túlzásba vitte a fogyókúrát. A súlya mellett lényeges az életkora és, hogy milyen magas. Érdemes lenne elbeszélgetned vele erről, mert ez valamiféle lelki problémára utalhat. A hasa valószínűleg azért néz ki így mert nagyon lefogyott viszont ha nem megfelelő a táplálkozása az haspuffadáshoz vezethet. Átgondoltabban és egészségesebben kellene életmódot váltania, beiktatva olyan gyakorlatokat amik az izomzatát is fejlesztik. Ettől nem csak külalakra lesz formásabb de az anyagcserének is jót tesz.

2011. jún. 2. 18:34
Mi a véleményetek a kuponos cégekről? Melyikkel van jó tapasztalotok a kavitáció népszerűsítésében?
135. 77f8dd8592 (válaszként erre: 131. - Dundy)
2010. dec. 28. 22:19
Szia! Én most tervezem, hogy veszek egy elliptikus trénert. Csak próbálok véleményeket gyűjteni. Ezek szerint, te jó dolognak tartod?
134. sese69
2010. dec. 28. 22:02

Hali! :)

Én egy megriadt férfi vagyok aki a párjának persze aki nő :) szeretne egy kicsit segíteni.

Szóval az történt hogy Most hívjuk Rozinak szóval az én kis Rozikám más életmódra váltott azonban a munkája miatt a mozgás nem lett megoldható nagyon csak a nagyobb séták és az eddig is bombázótestű barátnőmből másabb féle barátnő lett! A baj az az egészben hogy a hasa felső része az megszűnt létezni vagyis egy lyuk van és oldalról nézve az alhasa olyan kis sörhasas lett.... Az tény hogy másabb életmódra váltott: sok zöldség gyümölcs és húsfélék közül csak csirkemellet fogyaszt és persze szinte heti egy szelet kenyér vagy max reggelinél... ezek a dolgok miatt sokat sztem kb 8-9 kilót fogyott mert mellbőségből is leadta szegény és felül a bordája látszik és mellette a bőr lóg...

Szeretném ha megpróbálnátok segíteni mit is csináljon az én kis Rozikám hogy eltűnjön az a zavaró alsó has és a lógó bőr felülről. A lakásban leg magic torna gépezet van ami nem éppen erre szolgál aztán egy naaagy felfújható gumilabda asszem aerobikhoz de azt most nem volt ideje használni. Azt szeretném hogy ne kelljen elmennie "edzőtermekbe"hanem otthon valahogy megoldani az egészet!

Tulajdonképpen én a felüéssorozatot ajánlanám neki meg egy kis aerobik mozgást és talán kis kocogást de azt nem szeretném ha csontsovány lenne most kb 55 kg de szeretném ha lenne azért 60 :) mert én úgy szeretem a Rozikám :)

Köszönöm szépen a segítséget!

Ha netalán e-mailben is megosztanád velem akkor légyszi írj a sese69@citromail.hu címre mert nem sűrűn látogatok fórumos oldalakat!

2010. ápr. 13. 22:08
Szia Gittus! Szeretném megkérdezni, hogy a hullahoppozás mennyire égeti a zsírt a csípőmről? És a szobabicikli? Nekem a csípőmmel van a legnagyobb bajom. :o( Kérlek segíts, köszi!
132. Alexa77
2007. szept. 7. 07:56
Sosem volt gondom az alakommal, szerencses vagyok, na meg kisgyerekkorom ota sportolok. De az a velemenyem, hogy nem kell feltetlenul meregdraga szalonokba jarni, "hazilag" is lehet hatekonyan fogyni, alakot formalni. A legtobb ember nem is hiszi el, mennyit jelent fel-egyora seta a jo levegon, ha birod, egy kis kocogas (nem futas!), vagy otthon, jo zene mellett gimnasztika. De nem rosszak a kulonbozo aerobic kazettak sem, ha valaki magatol nem tud, vagy nem szeret tornazni.
131. dundy
2007. szept. 5. 13:39
Én jeleneleg az ellipszist részesítem előnyben. Azon is lehet intervallt csinálni.2 hete csinálom és már 40 percet végighajtok.Annyit észrevettem, hogy bár a kilók csak lassan mennek lefelé, de kezdek átalakulni,mintha a narancsbőröm is kezdene megszűnni, legalábbis ha befeszítem a hátsóm,kisebbek a gödrök.
2007. febr. 21. 18:33
Sulyzozas plusz intervallumos futas! Nekem bevalt! Felporgeti az anyagcseret, mivel az intervallumos futas utan (20 perc) meg 8 oraig egeti a zsirt a szervezeted - olvastam egy testepito portalon, egyebkent pedig igy nemcsak lefogyni fogsz, hanem tonusos, szep izomzatod is lesz!
129. viksi (válaszként erre: 128. - Gyöngyi)
2004. máj. 25. 16:05

Szia gyöngyi!

Meg tudnád adni ennek a szépségszalonnak az elérhetőségeit? (telefon, cím, esetleg internet oldal)

Köszi Viki

128. gyöngyi (válaszként erre: 122. - Viksi)
2004. máj. 18. 11:34

Viksi!

Én egy szép ségszalonba jártam vákumos masszázsra. (Bp. Baross tér.) 10 alkalom 20000 Ft. egy héten 3x kell menni. Nekem nagyon látványosan használt le is vitte a zsírt és anarancsbőröm is nagyrészt eltűnt.Pedig 43 éves korban ez már teljesítmény. Persze közben fogytam is vagy 3-4 kilót 2 hét alatt.

Gyöngyi

Gyöngyi

127. Blongyinka (válaszként erre: 126. - Dorado)
2004. máj. 17. 14:19
Na, igen ez érdekes lesz.Kb. 8 éves voltam amikor utoljára karikáztam :-P A sztárokról annyit, hogy állítólag Liv Tyler is lefordult a szobabicikliről 2 oerc után. Rosszul lett.Azt mondta, hogy nem is fog edzeni soha!
126. dorado (válaszként erre: 125. - Blongyinka)
2004. máj. 17. 12:42
Sok sikert!
2004. máj. 15. 12:16
Gyerekek ! Én is beszerzek 1-t.Megkívántam(ahullahoppra gondoltam)
124. dorado
2004. máj. 14. 09:00

Sziasztok!

Valamelyik modell egyszer azt nyilatkozta, hogy ő semmit nem tornázik, mert se ereje se energiája hozzá, egyedül a hulahoppozás, amit kényszerűségből csinál a derékméret és a laposhas érdekében. Na én is hozzáfogtam! Először is beszereztem az eszközt, ami csak 800ft volt. Az első pár nap siralmas volt: 5perc alatt kifulladtam, eközben 100szor le is esett az a fránya karika. Mostanra már 10 percig birom és nem is esik le olyan sokszor.

123. Vika (válaszként erre: 122. - Viksi)
2004. máj. 14. 07:03

Jó reggelt!


Ha szereted a kicsit aerobikos mozgást,és van videód,én javaslom neked a Norbi 2-es aerobik kaziját. Tuti hatásos. Nekem sem pörögnek a kilók,de centiben jó vagyok. Combra és fenékre mindenképp jó,a hasizomra annyira nem. Próbáld ki!

Jó mozgást!

122. viksi
2004. máj. 13. 20:22

Sziasztok!


Nem részletezem túl a dolgot, a lényeg, hogy bár nincs túl sok felesleg, és bár iszonyat lassan, de folyamatosan fogyok, az ominózus területekről (popsi, alhas, comb) csak nem akar mozdulni. A lehető összes módszert kipróbáltam (edzőterem, szobacanga, akupunktúra, infraszauna, bogyók...), egy utolsó reménysugár maradt: ultrahangos zsírbontás. Tudtok valamit róla, esetleg tapasztalat? SOS lenne a változás (bár tudom, csodák nincsenek), de feleslegesen nem akarom beleélni magam... KÖSZI!

121. Tacsi (válaszként erre: 117. - Asoka)
2004. máj. 13. 16:45
Mivel az izmot rángatja: muszáj működnie. És minden valami jobb a semminél:-)
120. f954ece72f (válaszként erre: 118. - Hszonja)
2004. máj. 13. 12:27
A sífutót szeretem a legjobban.A biciklin szétszakad a popóm a step sem jött be.Valahogy az izületeimnek éa gerincemnek ez a legmegfelelőbb.De próbálgasd ki,hogy neked melyik jön be.
119. f954ece72f (válaszként erre: 117. - Asoka)
2004. máj. 13. 12:25

Ha valakinek kezeügyébe akad a reklámújság és a telcsiszám ahol megrendelhető...tegye közzé legyenszives.Szóval a 12 ezres érdekelne.


Asoka, köszi az infót!!!!

118. hszonja
2004. máj. 13. 12:24

Én is gondolkozom vmi otthoni gép beszerzésén, mert ha esik az eső, akkor nem tudok futni.

Ti melyiket ajánljátok, biciklit, vagy steppgépet?

117. Asoka
2004. máj. 13. 12:16
Rendeltem egy ABSWING-et a TV Shopból annak ellenére,hogy nem hittem benne. Esténként 15 percig "hintáztatom" magam tv nézés közben. Két hete csinálom és kezd formásodni a potrohom.JA, és a puffadás is elmúlt. A párom először csak kiröhögött amikor elkezdtem, de most már ő is csinálja és neki is használ,pedig ő nem diétázik mellette.Szerintem sokkal jobb,mint a felüléses gyakorlatok,mert a gerincem nem fáj közben.
116. molntak (válaszként erre: 101. - Kriszta71)
2004. máj. 7. 18:55
A díszpárnák erre a célra tökéletesen alkalmasak. Úgyis kaptunk az ágyhoz 2 db ot hát erre használom az egyiket.
115. zazuka (válaszként erre: 114. - 7e433abb8e)
2004. máj. 7. 12:58

A közeljövőben vizsga lesz? Azért kell ilyen sokat tanulnod egyszerre? Vagy ez nem számít soknak?

---

Én is 30 percet lépcsőzök és tegnap tök jó volt markolásztam combom-popóm, hogy keményedik-e. A párom különösen élvezi, amikor ilyeneket csinálok, ki tudja miért erotikusnak találja. Lökött férfiak:)

114. 7e433abb8e (válaszként erre: 112. - Zazuka)
2004. máj. 7. 12:52

Igazából már ritkán kerülök ilyen helyzetbe, mert már elég régóta használom a gépet. Már karácsony óta, de a diéta alatt már minden nap csinálom 30 percet, majd most fogok emelni 40-re.


Jó most 2 napja nem sportoltam, mert azt a hülye könyvet kell tanulnom. Egyébként fél óránként csippan a telóm, akkor van 1 perces szünetem :)


Így tanulok sajna, mert magolnom kell :(

113. zazuka (válaszként erre: 111. - Ata)
2004. máj. 7. 12:50
Na, ha rájöttél mondd el nekem is! :)
112. zazuka (válaszként erre: 110. - 7e433abb8e)
2004. máj. 7. 12:49
Aha, nekem is van. Te is taposol rajta, hogy az ágy mellé állítod és amikor elérted az edzési idő végét csak leborulsz a gépről?
111. ata
2004. máj. 7. 12:38
Én is tekerek mindennap a szobában 30-50 perceket, de nem mindig fáj a popóm. Mostmár csak rá kellene jönni, hogy mikor miért nem fáj? :)))
110. 7e433abb8e (válaszként erre: 109. - Zazuka)
2004. máj. 7. 12:19

Én egyelőre még nem bringázok, de nekem van rendes bicóm, csak be kell olajozni, meg felfújni a kerekeket. Még egy kicsit várok, hogy jobb idő legyen.

Amúgy meg itthon stepgépem van :)

109. zazuka (válaszként erre: 106. - 7e433abb8e)
2004. máj. 7. 12:09
Neked nem fáj a popód? Vagy biciklizel? Vagy nem Tesco-sod van?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook