Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Nád kerítés tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. pirinyo792010-07-02 23:42
Például milyen fajta sövény?
Mert nézegettem ezt a csodasövényt ami viszonylag olcsó hamar megnő,és elég sűrűn is kellene formára nyírni.
És melyik futó az amelyik télen is szép?
Nektek milyen van?

Köszönöm a hozzászólást! :)
(válasz Zsú1965 6. hozzászólására)

6. Zsú19652010-07-02 11:18
Nekünk nincs, csak többeknek a szomszédok közül. Először nekem is tetszett, de állandóan letépi a szél, kikezdi valahol, mostanában ugye nem éppen kis szellők vannak. Nem tudom, hogy le kell-e, lehet-e kezelni vmivel, lazúr, vagy hasonló, de azt látom, hogy kezeletlenül marha gyosan megcsúnyul a naptól.
Sztem szebb drótkerítés mellé vmi kerítésmagasságig növő növény, esetleg tuja, sövény, vagy vmi olyan futó, ami télen is szép.
Én lebeszélnélek a nádról.

5. pirinyo792010-07-01 23:37
Esetleg ha valakinek van még véleménye akkor szívesen veszem!

4. pirinyo792010-06-27 20:15
Azért ezt az egy hozzászólást is köszönöm!

3. pirinyo792010-06-27 14:52
Akkor még jó,hogy megkérdeztem a manust!
Amúgy nem is értem miért kell megkérdezni,nem akarom én hogy fizesse a kerítés felét.
Na a kukkoló,azért találta volna ki? :)
(válasz bobe2 2. hozzászólására)

2. bobe22010-06-27 14:26
Szia.Elöször is a mi kedves szomszédunk meg sem kérdezte hogy a mi drotkeritésünkre rakhat e nádat ,na mind1, a mi telkünk nem nagy de még ilyet nem tapasztaltam hogy ne fujna át a szél peddig már 2 éve van ,ha meleg van akkor igy is ugyis meleg van de nem a nád miatt.
(válasz pirinyo79 1. hozzászólására)

1. pirinyo792010-06-27 13:58
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne: Kis telkemre szeretnék új kerítést. Nézegettem különböző helyeken drótkerítést. Közben megtetszett a nád..
Megkérdeztem a szomszédot (mert állítólag ilyenkor kell!?) Ő azt állítja,hogy a nádkerítés "berekeszti" a telekre a meleget ezért nem ideális,nem fog úgy átfújni a szél.
Nos van valakinek hasonló tapasztalata,vagy csak kukkolás szempontjából mondhatta ezt? :))