Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nád kerítés tapasztalatok? fórum

Nád kerítés tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


7. pirinyo79 (válaszként erre: 6. - Zsú1965)
2010. júl. 2. 23:42

Például milyen fajta sövény?

Mert nézegettem ezt a csodasövényt ami viszonylag olcsó hamar megnő,és elég sűrűn is kellene formára nyírni.

És melyik futó az amelyik télen is szép?

Nektek milyen van?


Köszönöm a hozzászólást! :)

2010. júl. 2. 11:18

Nekünk nincs, csak többeknek a szomszédok közül. Először nekem is tetszett, de állandóan letépi a szél, kikezdi valahol, mostanában ugye nem éppen kis szellők vannak. Nem tudom, hogy le kell-e, lehet-e kezelni vmivel, lazúr, vagy hasonló, de azt látom, hogy kezeletlenül marha gyosan megcsúnyul a naptól.

Sztem szebb drótkerítés mellé vmi kerítésmagasságig növő növény, esetleg tuja, sövény, vagy vmi olyan futó, ami télen is szép.

Én lebeszélnélek a nádról.

2010. júl. 1. 23:37
Esetleg ha valakinek van még véleménye akkor szívesen veszem!
2010. jún. 27. 20:15
Azért ezt az egy hozzászólást is köszönöm!
3. pirinyo79 (válaszként erre: 2. - Bobe2)
2010. jún. 27. 14:52

Akkor még jó,hogy megkérdeztem a manust!

Amúgy nem is értem miért kell megkérdezni,nem akarom én hogy fizesse a kerítés felét.

Na a kukkoló,azért találta volna ki? :)

2. bobe2 (válaszként erre: 1. - Pirinyo79)
2010. jún. 27. 14:26
Szia.Elöször is a mi kedves szomszédunk meg sem kérdezte hogy a mi drotkeritésünkre rakhat e nádat ,na mind1, a mi telkünk nem nagy de még ilyet nem tapasztaltam hogy ne fujna át a szél peddig már 2 éve van ,ha meleg van akkor igy is ugyis meleg van de nem a nád miatt.
2010. jún. 27. 13:58

Sziasztok!


Kérdésem a következő lenne: Kis telkemre szeretnék új kerítést. Nézegettem különböző helyeken drótkerítést. Közben megtetszett a nád..

Megkérdeztem a szomszédot (mert állítólag ilyenkor kell!?) Ő azt állítja,hogy a nádkerítés "berekeszti" a telekre a meleget ezért nem ideális,nem fog úgy átfújni a szél.

Nos van valakinek hasonló tapasztalata,vagy csak kukkolás szempontjából mondhatta ezt? :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook