Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1689. viva70 (válaszként erre: 1688. - Terencone)
2016. okt. 8. 14:13

Miért adod el? Nem vagy elégedett vele?


Én tegnap vettem pont akkora méretet, mivel az MBT-m többszöri javítás után sajnos a végnapjait éli már. Kíváncsi vagyok beválik-e a Joya... Az MBT-vel elégedett voltam.

1688. Terencone
2016. aug. 4. 11:48

Üdvözlök Mindenkit!

Nekem van egy teljesen új Joya 39 és 2/3 méretű bőr cipőm, Ha érdekel valakit a 60eft-s bolti ár töredékéért odaadom.

1687. virgilius (válaszként erre: 1679. - Virgilius)
2016. júl. 26. 17:28
Na azóta tönkrement az enyém is, szétporladt a talpában a puha rész.
1686. feketebárány74 (válaszként erre: 1685. - Viaszvirág)
2016. febr. 12. 18:56

Szerintem is. :)

Én is láttam már pár orvos ill. nővér lábán ilyen cipőt vagy papucsot.

1685. viaszvirág (válaszként erre: 1683. - Feketebárány74)
2016. febr. 11. 23:34

Az ORFI-ban voltam jó pár éve és ott minden gyógytornász MBT cipőben volt egész nap. És az orvosok zöme is.

Azért ez csak jelent valamit, nem?

2016. jan. 27. 19:18
nekem van 2 ilyen cipőm, sajnos az egyiknek a felső része ment tönkre (a talpának semmi baja), a másikat meg csak tavasszal-nyár elején lehet hordani. én szerettem, szívesen hordtam. mikor pár éve akartam venni egy új párt, leárazva csak a kényelmetlen fazonok voltak, 70 ezret meg nem adtam ki egy újra.
2016. jan. 27. 18:33

Hát szerintem már lecsengtek ezek a cipők.

Volt egy időszak, amikor futottak, de akkor sem voltak orrba-szájba reklámozva, inkább csak egy szűkebb réteghez jutottak el.

Nem terjedtek el igazán a köztudatban, igaz lehet ez azért is volt így, mert eléggé megosztotta azokat, akik vettek belőle.

Hiszen volt akinek használt, volt akinek nem.

Nekem sajnos nem volt több tízezer ft-om beruházni egy ilyen cipőre, ezért alternatív megoldásként vásároltam 10ezer ft-ért magamnak a Deichmannban egy Venice márkájú gördülő cipő utánzatot még 2011-ben.

Ez a mai napig megvan nekem, és végülis azon kívül, hogy mindkét oldala egy kicsit berepedt, más baja nincs.

Hát nem is tudom, hogy nekem igazából használt-e végülis.

Kényelmes volt, csak sosem tudtam megszokni benne az állandó billegést.

Igazából én azért vettem, mert akkoriban nagyon sokat jártam koncertekre, és a több órás ottani álldogálások közben mindig fájt a derekam.

Aztán amikor ebbe kezdtem el járni, akkor úgy vettem észre, mintha elég sokszor segített volna.

Volt, hogy nem is fájt egyáltalán a derekam, máskor viszont ugyanúgy fájt, mint amikor egy normál cipő volt a lábamon, mikor éppen milyen kedve volt.

Szóval jó is volt, meg nem is, de lehet, hogy nosztalgiából most elő is veszem megint, és néha majd felveszem újra. :)

2016. jan. 27. 17:15

Ja, meg annyira jók, hogy látod 8 év alatt semennyire nem kopott el. Tehát még nem áll szándékomban másikat venni.

Namármost, akik akkortájt vettek cipőt (sokan vettek), azok még nem akarnak újat venni.


Az MBT nem úgy működik (mert ők a minőségre törekednek), mint a mobiltelefon gyártók. Nekem idáig minden telefonom 2 év és 3 nap után tönkrement. Ha a telefonok is tartósak lennének, akkor nem sokan vennének új telefont.


Valahogy ez a logikája a dolognak.

1681. viaszvirág (válaszként erre: 1680. - Bekecs)
2016. jan. 27. 17:11

Kereslet az van, de mivel drága, nem sokan engedhetik meg maguknak. Inkább a kínainál vesznek ócska cipőket. Nem akarok senkit megbántani, de ez van.


Viszont, ha kiszámolnám, hogy én a 8 év alatt mennyit költöttem volna cipőkre, akkor azt hiszem bőven megérte. Manapság egy normális cipőboltban sem alacsonyak az árak.

1680. bekecs
2016. jan. 27. 10:26
Felpróbálnék egy-párat, hogy milyen, de itt a közelembe nem találok boltot, ahol lehetne kapni. Székesfehérvár Veszprém van hozzám közel. Ez meg a másik dolog ami kételyeket szül bennem a cipő iránt, hogy nem lehet kapni sehol. Kivéve Pesten, meg még egy-két helyen az egész országban. Ha ez annyira fantasztikus dolog lenne, akkor legalább a nagyobb városokban, vagy megyeszékhelyeken kéne, hogy legyen ilyen cipő valahol. De ennyire nincs rá kereslet?
1679. virgilius
2016. jan. 25. 10:51
Nekem is elég régi az MBT cipőm, legalább 5 éves, és nem ment még tönkre.
1678. viaszvirág (válaszként erre: 1675. - Bekecs)
2016. jan. 24. 22:09
Hahóóó, bekecs! merre kószálsz??? :-)))))
1677. viaszvirág (válaszként erre: 1675. - Bekecs)
2016. jan. 16. 22:14

Én 8 éve hordom a cipőimet és még mindig semmi bajuk nincsen. A félcipőt ősztől tavaszig, a szandált tavasztól őszig hordom. Más cipőt nem tudok hordani, mert rögtön fájnak a térdeim.


Viszont felpróbáltam többféle reklámozott cipőt, de messze nem jó egyik sem. A legjobb az MBT. Szerintem. Talán nem véletlenül a legdrágább.


Azért, ha belegondolsz, 8 év alatt hány pár cipőt koptat el valaki? És már a normál cipők sem olcsók!

1676. viva70 (válaszként erre: 1675. - Bekecs)
2016. jan. 6. 20:48

Szia! Úgy tűnik valóban leáldozott az MBT cipők kora... Nekem van cipőm is meg szandálom is. Sokat jelentettek nekem 2008-ban, amikor megvettem a szandált, majd később a cipőt. Másik lábbelikben menni is alig tudtam már. Hosszabb városi sétákra most is szívesebben húzok MBT-t. De, csak városban betonon. Puhább talajon már nem annyira jó. Nyáron meg pláne szeretem a szandált. Kényelmes, puha, nem töri fel a lábaimat a pántja.

Olyan hamar azért nem mentek tönkre, de tény, hogy volt már cserélve mindkettőben a szenzor 2013. tavaszán. A cipőmnek sajnos ismét van baja. Még gondolkozom rajta, hogy költsek-e rá ismét, mert nem kevésbe kerül... Most télen nem azt hordom, de tavaszig még megálmodom... Nem szívesen mondanék le végleg róla.

1675. bekecs
2016. jan. 6. 20:27
Mi van ezzel a gördülő cipő dologgal? Kacérkodok itt a gondolattal, hogy beruházok egy ilyen gördülő cipőre és ezért elkezdtem utána járni a dolgoknak. Megpróbáltam minden ezzel kapcsolatos témát elolvasni, de azt vettem észre, hogy nem nagyon pörög egyik fórum sem. Végig néztem egy csomó márkát, MBT, RYN, Joya, Walkmaxx, Batz, Scholl, Enquist, stb. Úgy vettem észre a RYN-ről írtak a legtöbb jót, és az MBT-ről pedig sok a garanciális probléma, hamar tönkre megy. De bármelyik ezzel a témával kapcsolatos fórumot, ha megnézek, talán egy-két hozzászólás van ami idei vagy tavalyi, aztán utána a legutóbbi hozzászólások több évesek, 4-5-6 éves, vagy régebbi. Lecsengett ez az egész vagy mi? Senki nem vesz már ilyen cipőt mostanában? Lehet, hogy ennyi volt? Rájöttek az emberek, hogy az egész gördülő cipő dolog csak egy nagy kábítás? Nem tudom, miért van ez, de szerintem, ha egy témával kapcsolatos dologról nem lehet aktív fórumot találni, akkor az talán elárul valamit. Hiszen bármilyen hobbi vagy érdeklődési kör vagy egyszerűen akárminek lehet aktív fórumot találni a neten. De ezeken a gördülőcipő fórumokon már hosszú évek óta csend van. Hmm...érdekes... Lehet, hogy még se adok ki 40-50ezret egy ilyen cipőért.
1674. Vámpír
2013. febr. 6. 10:54

Sziasztok,


Nekem van egy MBT cipőm 37-es, 1x volt a lábamon. Érdekel valakit? Priviben tudok képet küldeni.

1673. viaszvirág (válaszként erre: 1672. - Samy38)
2012. dec. 27. 20:23
Olvass vissza, tele van tapasztalatokkal a fórum.
1672. Samy38
2012. dec. 27. 18:26
Sziasztok!Kinek van eredeti MBT cipője? Tapasztalatok???
1671. Icus (válaszként erre: 1669. - Viaszvirág)
2012. jún. 6. 20:58

Igen válaszolt a srác. Ezt írta: "Szerintem azert tunik gagyinak a szoveg mert ez egy angol oldal es gep fordit automatikusan. En rendeltem elore fizettem kartyaval. Lehet hogy merész dolognak tunik, de nem volt semmi gond. Kb 5 nap mulva megkaptam. Igaz hogy 4 ezer a szallitas de meg igy is csak huszon ezer es nem 50 mint nalunk. Es szeintem eredeti. Habar ma mar mi erdeti. A markas aruk nagy reszet is kinaban csinaljak"

Ennek ellenére, nem mertem megrendelni a cipót. Egyébként én is olyat rendeltem volna, amilyen már van. Mivel nekem elég széles és nay lábam van, nekem nem is jó minden fazon:(

1670. ancsos
2012. máj. 3. 16:59
Lehet kapni MBT feliratú cipőt 3500-ért az Ázsia centerben is, ez is kb. annyira lehet eredeti...Habár mindegy, az eredetire sem vállalnak garanciát, és még 10-szer annyiba is kerül...
1669. viaszvirág (válaszként erre: 1668. - Icus)
2012. máj. 1. 19:13

Azért az mégis csak furcsa, hogy ha a "kapcsolat"-ra kattintasz, akkor üzenetet kell küldeni. Azért ez is gyanús, nem?


Az igazi MBT honlapon ott van a címük, telefonszámuk.


Egyébként én nemhogy MBT cipőt, de semmilyen cipőt nem rendelnék felpróbálás nélkül. 39-es a lábam. Szandálból jó volt a 39-es, de a balerina fazonúból 40 1/3-os kellett.


Kíváncsi vagyok én is, hogy válaszol-e neked.

1668. Icus (válaszként erre: 1667. - Viaszvirág)
2012. máj. 1. 18:27
Nézd meg a honlapot! Én is MBT-t hordok évek óta, ugyan azok vannak ezen a honlapon is. A gyakorikérdések.hu-n találtam valakit aki most húsvétkor rendelt tőlük cipőt, írtam neki, remélem válaszol a kérdéseimre. Mindenesetre fenntartásaim vannak:(
2012. máj. 1. 18:22

Aha, biztos, hogy nem MBT. Ennyire nem olcsók az igazi MBT cipők!


Már lassan 5 éve hordok 2 pár MBT-t. Gondoltam, hogy most felpróbálok más fajta (olcsóbb) cipőket is. Nagyon kényelmetlenek voltak. Úgyhogy maradtam az igazinál. De az akciós is 3x ennyibe került!

1666. Icus
2012. máj. 1. 09:01

Lányok! Ezen az oldalon meglepően akciós MBTcípők kaphatók, nagyon gyanúsan olcsón!!!! Van valakinek tapasztalata rendelt már tőllük??? Az oldaluk magyarsága nagyon gagyi, olyan mintha google fordítóval fordították volna:(

www.mbtcipoarak.org

2012. máj. 1. 00:15
Kihalt a fórum?? :-))
1664. viaszvirág (válaszként erre: 1663. - Vámpír)
2011. szept. 16. 00:31
Ez nem a Vatera!
1663. Vámpír
2011. szept. 15. 21:31
Van egy eladó MBT-m. Új, árban megegyezünk. 37-es fekete.
1662. erson
2011. szept. 13. 22:04

Sziasztok!

Akinek van gördülő talpú cipője megosztaná velem tapasztalatait az alábbi kérdőív kitöltésével:


[link]


Köszönöm!

1661. Amyrah (válaszként erre: 1660. - F5848578d5)
2011. aug. 27. 21:02
Igazán nincs mit! Remélem sikerrel jársz! Üdv
1660. f5848578d5 (válaszként erre: 1659. - Amyrah)
2011. aug. 27. 20:46
Köszönöm az információt!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook