Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azt olvastam a zöld tea fogyaszt! Még is melyik? Vagy mindegy milyet veszek? fórum

Azt olvastam a zöld tea fogyaszt! Még is melyik? Vagy mindegy milyet veszek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. nov. 18. 13:28
Folyadékpótlás tökéletes, de fogyni nem fog tőle az ember. Fogyni megfelelő táplálkozással és mozgással lehet. Ez biológia. Viszont a tea segítheti ezt a folyamatot. Én is megiszom naponta 1 litert belőle a munkahelyen mindenféle ízesítés nélkül. Inkább zöld mint fekete tea szerintem, de már az is valami, ha kóla meg gyümölcslé helyett issza az ember. :)
2013. nov. 18. 11:48
Jesszus..ennyi baromságot..
31. Lexibaba (válaszként erre: 30. - Bien Song Xo)
2013. nov. 6. 13:18

Én kifejezetten elkezdtem szeretni a zöld tea ízét :)

Saga-t vettem, de Pickwickből van epres meg ízesített zöldtea is és nem kell bele a cukor. :)

Szóval én nagyon rákaptam és csak most olvasgatom a neten boldogan, (így megebédelve és a második bögre teámat fogyasztva) hogy még ofogyok is majd tőle :D


Egyébként, meg ezek tényleg kutatási eredmények és ha valaki szereté ezt is kipróbálni, akkor készítsen félpohárnyit, és étkezés után húzza le :D Felnőttek vagyunk, ha gygógyszerként fogja fel valaki, mert nem szereti, akkor ne szürcsölgesse a TV elött :D


Megyek is tornázni! :D

30. Bien Song Xo (válaszként erre: 18. - Marjann)
2013. okt. 8. 08:16

Nekem semmi bajom a Zöld Tea ízével.

A Naturland-osat iszom én is.


Bele teszem egy bögrébe meg hozzáadok 4db édesítőtablettát és jó is az íze. A tea olyan mint a kávé. Valaki keserűn szereti van aki édesítve, azonban egyik változat se rosszabb a másiknál.

29. Bien Song Xo (válaszként erre: 26. - 470f6cae11)
2013. okt. 8. 08:12

Japánban a legkevesebb a tüdőrákosok száma, pedig ott dohányoznak a világon a legtöbbet, mégis ott a legkevesebb a tüdőrákosok száma.


Az hogy az emberek itt nem isszák meg folyton hurkát zabálnak pörkölttel nem csoda hogy minden harmadik ember meghal rákban. Meg ül folyton meg tömi magába a "gyógyszereket". És a Zöld Teáról ezek nem vélemények, hanem tudományos kutatások bizonyítékai + a Kínaiak és a Japánok se véletlenül isszák. Azok úgy élnek, hogy: nap/1 doboz cigi + Zöld Tea és csumi. Nekem is sokat segít a fogyásban és segített is amikor minden szart beletömtem magamban mégsem szedtem fel + kilókat, pedig egy +5, +6 kilót rám tolhatott volna azaz életmód amit éltem.


Talán mindenki fogyasztja és így lesznek rákosok, mert akkor lenne valóságalapja a pofázásodnak. De így hogy alig issza valaki és úgy lesz rákos a népesség 70%-a így a mondandódnak semmi értelme.



Igen a Zöld Tea fogyaszt.

Aki nem hiszi az Norbizzon, de én nem a Norbika segítségével adtam le közel 19 kilót. A Norbi abból áll hogy csinál "egészséges ételeket" és eladja dupla áron. Ez fantasztikus, nem... de komolyan... ez nekem is eszembe juthatott volna, de tényleg! Szánalmasnak tartom amiért nem nekem jutott eszembe! :DD Azonban akinek van felesleges pénze, az nyugodtan csinálhassa. De én mivel a fogyásom mellett más dolgokra gyűjtök én nem dobom ki a pénzem az ablakon. És egyik ismerősöm se a Norbizással dobta le a feleslegét. Mennyi is egy Norbi Étrend egy hónapra 30-40 ezer? Én az egészséges táplálkozás mellé benyomom a Zöld Teát és ugyanannyi a leadott eredmény.

28. Bien Song Xo (válaszként erre: 27. - Bricsitte)
2013. szept. 18. 14:35

Én csak kíváncsiságból vettem nemrég egy doboz zöld teát a Tesco-ban. Fogyókúra mellé szándékozom használni majd a jövőben.


A lényeg:

Mivel nagy étvágyú vagyok így volt hogy napi 1 kiló rám ragadt a nagy zabálások miatt. Gondoltam kipróbálom hogy ha ugyanígy eszek és iszom a teát akkor az étkezések után 1 bögrével mi történik. Kíváncsi voltam hogy vajon mire jó ez a tea, mivel másabb a többinél. Az történt hogy a napok végére nem híztam semmit, sőt fogytam tőle 1 kilót most ez a 3 nap, hogy minden étkezés után iszok 1 bögre zöld teát. Hozzáteszem még azt is, hogy nem változtattam semmit az étkezésemen. Tehát szerintem ha valaki beépíti a fogyókúrájába akkor fogyni fog tőle, mindenképpen. Ha én a zabálások után nem híztam semmit, akkor aki fogyókúrázik az se jár rosszabbul ha megiszok minden étkezés után 1 bögrével. Mellesleg a japánok is minden étkezés után isszák. Jó fogyásra is és súlytartásra is egyaránt. Hozzáteszem hogy 2 nappal ezelőtt a vacsorám 4 szelet zsíros kenyér volt és nem híztam semennyit. Nekem pozitív véleményem van róla.

2012. okt. 3. 11:41
Sziasztok !Igaz rég írtak már itt,Én fogytam tőle fél év alatt -50 kg ez mellett oda figyeltem mit eszek és minden étkezés után kell inni :)))Naturland zöld teát iszom és szedem a pánikra a gyógyszert is és még is iszom ,mert jó nagyon nem be folyásólja egyik gyógyszer felszívódását sem .Annyi mellék hatása van míg a szervezeted tisztul fáradékony leszel és meleged lesz , de ez nem sokáig tart .)))
26. 470f6cae11 (válaszként erre: 22. - Adidascsaj)
2011. jún. 14. 20:21

Ha ez igaz lenne, nem halna meg minden 3. ember rákban.

Nem lenne magas vérnyomás. Magas koleszterin stb.

Ezek eltúlzott pr. vélemények.


Ki ismer olyan ducit, aki lefogyot tőle?

Senki.

2011. jún. 14. 16:56

sziasztok!

szedi valaki a jáva tea kapszulát?

24. czmor kati (válaszként erre: 4. - Magdika)
2010. aug. 19. 13:42
A jáva tea fekete most vettem majd meglátom
23. Dite
2009. ápr. 12. 08:37
Egyébként tényleg mindegy, hogy milyen márkájú a zöld teát iszunk? Ugyanolyan mindegyiknek a hatásuk?
2009. ápr. 8. 14:19

A zöld tea hatása és előnyös élettani tulajdonságai:

• Megelőzi a rákos, daganatos betegségek kialakulását;

• Csökkenti a koleszterin szintet, s ezáltal a szívbetegségek kialakulásának lehetőségét;

• Ellazítja a vérereket, ami csökkentheti a magas vérnyomást;

• Erősíti az immunrendszert, ezáltal véd a fertőzések ellen;

• Fluoridtartalma óv a fogszuvasodástól (amennyiben cukor nélkül isszuk!);

• Koffein tartalma serkenti a szellemi teljesítőképességet;

• A kávéval ellentétben fokozatos a felszívódása, így mentes minden káros mellékhatástól.

2009. ápr. 8. 14:18

A zöld tea az egyik legjobb és legismertebb zsírégető tea. Egyéb létfontosságú egészségmegőrző hatása mellett nagyban serkenti a régóta jelen lévő zsírok lebontását.


1. Első lépésként a zöld tea elősegíti az emésztőrendszerbe került zsírok azonnali lebontását. Éppen ezért érdemes a főétkezéseket egy csésze zöld tea elfogyasztásával zárni!


2. Továbbá a zöld tea serkenti az anyagcserét, ezáltal előmozdítja a régóta jelen lévő zsírrétegek lebontását, ami növeli a bőr rugalmasságát, így csökken a cellulit (narancsbőr) kialakulása, s megszabadulhatunk a fölös centiméterektől (zsírrétegektől)

2009. ápr. 8. 14:15
nézzétek meg a naplómban a linket, hogy miért fogyaszt.
2009. ápr. 8. 13:47
nekem a zöld tea, vízhajtó és hashajtó hatást vált ki. Sok helyen azt olvastam hogy fogyaszt. Én a zöld tea, almás változatát iszom.
2009. márc. 4. 07:41
Akkor tök fölösleges zöld teát innom? Annyira nem vagyok odaérte, inkább a gyümölcsöt, roiboosht szeretem, de gondoltam hátha segíti a zsírégetést...Viszont a zöldet csak mézzel tudom meginni :(
17. neja
2008. ápr. 30. 22:19
Szerintem a Maté-teára gondolsz.
2008. febr. 27. 11:06
Nem fogyaszt, bár elvileg serkenti a testet, lassabban mint a koffein, ezért állítólag van némi zsírégető hatása, de csak ha mellette edzel is! Egyébként csak finom :)
15. Icus
2007. szept. 19. 14:53
Nem hiszem, hogy fogyaszt, mert akkor én már csontkollekció lennék! Szerintem csak az fogyaszt emit nem eszel meg!:((
14. dundy
2007. szept. 19. 12:18
Nekem csökkenti az étvágyamat, és mellette jóval kevesebb kv-t iszom.
2007. márc. 19. 12:16

Nem fogyaszt, de segítheti a diétát.

(Enyhe termogén hatása van)

2007. márc. 19. 11:11
Sose voltam egy nagy evő, az édességet alapból utálom, úgy hogy csak a fehér kenyérről mondtam le, minden más a régi. Viszont ülőmunkát végzek!!!!
11. Droma (válaszként erre: 10. - Magdika)
2007. márc. 18. 21:12
És mellette rendesen eszel,vagy diétázol is?
2007. márc. 18. 20:48
üresen iszom napi két csészével. Mellette Norbi és Rubint Réka. Két hét alatt két kiló, eddig! Csak azt nem tudom melyiktől? Már csak 5-6 kilót kéne ledobnom, ami 40 évesen nem túl könnyű. A mályvateáról eddig csak rosszat olvastam, állítólag tönkreteszi a gyomrot és abélflórát, fogyaszt, de milyen áron?
2007. márc. 18. 20:01
Ez jó hír:)))
2007. márc. 18. 17:34
Én jó ideig zöldteát használtam. Hashajtó hatása nincs, de vízhajtó az igen! Ha sokat iszol nem agyon édesítve akkor valószínűleg fogyaszt, persze ha mellette mozogsz is!
2007. márc. 18. 15:40
Hashajtó hatása ugye nincs a zöldteának? Mert nekem a fogamzásgátló tabletta miatt nem tanácsos, a menstruációt is bezavarja:(
2007. márc. 18. 14:07
én a mályvateáról hallottam, de holnapra megkérdezem neked
2007. márc. 17. 20:34
Azért köszi!!!
2007. márc. 17. 20:33
Mi az a java tea? Ő is zöld? Eredeti tealevél, a boltokban minimum 6-8 félét lehet kapni, manapság már minden eredeti, főleg ha jó drága!%
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook