Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 kg-t fogytam 2-3 hét alatt és nagyon megereszkedett a hasam, mit tudok vele csinálni? :S fórum

10 kg-t fogytam 2-3 hét alatt és nagyon megereszkedett a hasam, mit tudok vele csinálni? :S (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 22. 17:26
plasztika..:S
2009. nov. 11. 15:54
Szeretném én is megtudni, hogy mit tehetnék. Szülés óta nekem is szörnyen néz ki a hasam. Van egy olyan érzésem hogy ez akkor lesz feszes ha jól meghízok. Nincs hova feszülnie a hasamnak tornával. Mit tegyek. Plasztika? Nincs rá pénz
24. 2d5a00656a (válaszként erre: 7. - Adrika59)
2009. okt. 30. 12:49

A bőr és a kötőszöveteknem tudják olyan gyorsan átépíteni a szerkezetüket,mint ahogy egy gyors zsírbontás leépíti a felesleget.Ha szerencséd van,és jó típusú a bőröd,még regenerálódhat magától,de annak idő kell.Legalább fél év egy gyors fogyás után mire kiderül,hogy maradós -e a lógása vagy azért vissza húzódik belőle valamennyi.Itt viszont tényleg a No.1 a torna,mert az a kötöszövetes/megnyúlt/állományt feljebb húzza,és feszesíti!Nem lehet elmismásolni.

Míg a lefogyáshoz nem szükséges feltétlen tornázni,a feszesítéshetz csak ez a segítség van,és még néhány feszesítő krém/amiben én annyira nem hiszek☺/

23. 49ca420470 (válaszként erre: 22. - Katinkaboszi)
2009. okt. 28. 00:21
Benne vagyok.DD
22. Katinkaboszi (válaszként erre: 20. - 49ca420470)
2009. okt. 27. 22:32

hánemtom :))


de jó lenne ha egy kicsivel többet kapnánk, mint a hirdetésben, mondjuk úgy az egészet elengednék, mi meg telekürtölnénk mindent, hogy milyen csinosak lettünk,

ingyenreklám:DDDD


nah? :D

2009. okt. 27. 20:59

NE jönnek vissza ezzel , régen nem szedtem vissza, csak rá 3évre, de az teljesen más okból kifolyólag.

Semmit nem tornáztam, az elején nem is javasolják, ugyhogy lusta lányoknak is van remény, mint enkem is:)))) Topikkedvezmény : utána járok:)))

Priviben megírom ha érdekel valakit, írjatok levelet.

20. 49ca420470 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2009. okt. 27. 20:41

DDD

Egy egész toipiknak vajh mennyi kedvezményt adnának?DD

19. noysee (válaszként erre: 16. - Bogyobaba)
2009. okt. 27. 20:33
Mi volt a neve??:):) és miután lefogytál nem ugrottak vissza a kilók?:) és közben nem tornáztál meg semmi?
18. bogyobaba (válaszként erre: 17. - Domitia)
2009. okt. 27. 20:33

Elküldtem priviben, azt mondják úgy lehet:)


Akit érdekel, oda írjon.


Fehérje és egy csomó vitamin van benne.

17. Domitia (válaszként erre: 16. - Bogyobaba)
2009. okt. 27. 20:21
ha kipontozod akkor nem hiszem, viszont az is érdekelne h mit tartalmaz:)
16. bogyobaba (válaszként erre: 14. - Domitia)
2009. okt. 27. 20:14

Mozogni?:))

Itthoni munkát végzek, gép előtt, napi 16óra fekvő munka, 8óra alvás:)Sajnos semmit nem mozgok, de szépen lement így is, és nem voltam éhes. Nem tudom, írhatok e le márkanevet itt, lehet ilyet? Nem tiltanak ki érte?7éve is ezzel fogytam 45kilót, most is ez a cél.

2009. okt. 27. 20:13

Szerintem örülj most egy kicsit annak, hogy ennyire sok leugrott!!!

Én nem fogyóztam, de szülés után nagyon ronda volt az én hasam is. 7 hónaposan már mindenki azzal zrikált, hogy úgy nézek ki, mint egy karó, amelyik lenyelt egy dinnyét. De komolyan, brutál nagy hasam volt... (Igaz, majdnem 20 kilót szedtem fel a 9 hónap alatt...)

Az idő sokat javít a helyzeten. :) És bizonyára a torna is sokat fog segíteni a további fogyásban és a pocakfeszesítésben is... :) Esetleg masszírozgasd néha, vagy akár minden este. Én pl. mindig a műanyag fürdőrózsával, vagy lufaszivaccsal fürödtem. :) Próbáld ki, hoszú távon valószínűleg segít kicsit...

14. Domitia (válaszként erre: 12. - Bogyobaba)
2009. okt. 27. 20:12

szia


milyen porral fogytál ennyit?mozogtál mellette és úgy használt? én nem szeretnék fogyni csak érdekel hogy milyen por ez, általában azt hallom hogy ezek a dolgok nem válnak be.


köszi

13. adrika59 (válaszként erre: 11. - Panni58)
2009. okt. 27. 20:09
Nem írtam hogy mennyiből ment le, 96ról indultam... Most mértem meg magam, 85 kg vagyok. A pajzsmirigyemmel minden rendben, voltam egyszer vérvételen hogy nem amiatt híztam-e el, de kiderült teljesen egészséges vagyok, csak a lustaság...:)
2009. okt. 27. 20:08
Én 6hét alatt fogytam 18at:) De nekem is hasgondom van sajnos. Ahogy elnézem, ezen már nem segít semmi, csak a szike....Én porral fogytam.
11. Panni58 (válaszként erre: 7. - Adrika59)
2009. okt. 27. 20:06
Kicsit sok ez így is! Biztos, hogy nincs valami baj a pajzsmirigy működéseddel? Eddig is ilyen gyorsan fogytál, ha akartál? Figyelj magadra, ha tovább fogysz, inkább nézesd meg, csak egy egyszerű vérvétel.
10. noysee
2009. okt. 27. 20:05
jaja pont ezt akartam, hogy a plasztika segíthet ilyen esetekben, viszont annak megvan a maga ára:S:D
2009. okt. 27. 20:04

itt jobbra van egy "jó" kis reklám,

már 200 ezret elengednek egy hasplasztikából :))

kész olcsóság, menjünk közösen akkor :DD

hátha kapunk kedvezményt mivel többen megyünk :DDD

2009. okt. 27. 20:03
igen.elvileg a heti fél kiló fogyás az egészséges, mert akkor a bőr nem fog megnyúlni. biosz órán tanúltam:) hát nem tudom, hogy ilyen esetekben a torna mennyit segít..
2009. okt. 27. 20:02
Új házba költöztünk és elhatároztam hogy új életet kezdek ilyen szempontból is. Az eddigi sok evéshez képest most szinte alig ettem sokat mozogtam a pakolászás miatt meg idegeskedtem is... és összejött ennyi. Nagyon örülök neki egyrészt, csak nagyon csúnya lett a hasam, nem erre számítottam mikor elhatároztam hogy gyorsan lefogyok majd :S
2009. okt. 27. 20:02

A torna sokat segít, képzeld csak el szülés után mi marad! És mégis visszaállítható! Ti még fiatalok vagytok! :)

Azért erre én is kíváncsi lennék, hogy ezt hogy csináltad.

2009. okt. 27. 20:02
ami ilyen gyorsan lemegy sajnos hamar vissza is fog menni. v folyamatosan diétázni fogsz... lassan kell fogyni és nem csak diétázni kell hanem tornázni is éppen ezért..
2009. okt. 27. 19:59

Az nagyon sok.Ha lassabban mennek a kilók a bőrnek is jobban van ideje visszahúzódni.

Sok torna,hasprés.

2009. okt. 27. 19:59

Szerintem tornáztatni kellene a hasad...(hasprés)


De nagyon ügyi voltál. :DDD Hogy fogytál ennyit ilyen rövid idő alatt?

2009. okt. 27. 19:57
sajna szinte semmit, tornáz az 1 kicsit javit a helyzeten, én is ebben a cipőben járok :(
2009. okt. 27. 19:56
10 kg-t fogytam 2-3 hét alatt és nagyon megereszkedett a hasam, mit tudok vele csinálni? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook