Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felfázás és teherbeesés fórum

Felfázás és teherbeesés (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 23. 01:48
Érdemes elmenni nőgyógyászhoz is a biztonság kedvéért. Ismertem olyat, akinek a többedszeri felfázásától összenövések keletkeztek az egyik petevezetékében, attól meg méhen kívüli terhessége lett, és ez persze csak akkor derült ki, mikor már műteni kellett. Nem mondom azt, hogy feltétlenül veled is ez lesz, de ez lehetséges szövődmény, és jobb megelőzni a bajt.
2018. ápr. 22. 19:59
Köszönöm a biztatást. Tőzegáfonya, medveszőlő minden van:D
2018. ápr. 22. 18:48
Szia! Érdemes sok tőzegáfonyát fogyasztanod a felfázásra. Jobbulást!
2018. ápr. 22. 17:02
Még annyit a második gyermekem azonnal jött, ahogy akartuk.
3. papája (válaszként erre: 1. - Bikmakk30)
2018. ápr. 22. 17:00
Ne aggódj, szedd az antibiotikumot, gyógyulj meg és vigyázz magadra. Ez után jöhet a baba. 40 éve félidős terhesen nagy hóban sétáltunk és felfáztam. 4 kereszt genny volt a vizeletemben. Rettenetesen fájt a vizelés, percenként mennem kellett. Kaptam rá sajnos nem tudom milyen gyógyszert, meggyógyultam hamar és időben rendben megszületett a kislányom.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Bikmakk30)
2018. ápr. 22. 16:54

Kaphatsz váéaszt a kérdésedre, ilyet is és olyat is, de az nem jelenti azt, hogy Neked is úgy alakul a dolog.


Próbálkozzatok és kiderül. Én drukkolok.

2018. ápr. 22. 16:18
Sziasztok! Az elmúlt 2 évben másodszorra fáztam fel csúnyán, 3 és 4 keresztes vizeletem volt, antibiotikummal kezelnek és kezeltek anno is. Most lassabban múlik mivel későn jutottam el dokihoz enyhe szúrkálást érzek a petefészkeim környékén és kicsit a vesémben is olyan mintha "nyomás" lenne néha. Hamarosan szeretnénk babaprojektbe fogni, és tartok tőle hogy emiatt nem fog sikerülni. Valakinek volt hasonló tapasztalata, menjek tovább nőgyógyászhoz is, hogy körülnézzen vagy ezek nem egy nőgyógyászati gyulladás tünetei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook