Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Joe Cross féle léböjtkúrához csak gyümölcscentrifuga használata ajánlott? Smoothie géppel mennyivel másabb, lehet azzal is? fórum

Joe Cross féle léböjtkúrához csak gyümölcscentrifuga használata ajánlott? Smoothie géppel mennyivel másabb, lehet azzal is? (tudásbázis kérdés)


8. mese
2018. febr. 17. 20:12
Köszönöm a válaszokat :) Közben sikerült beszereznem gyümicentrit, és smoothie turmixgépet is nagyon olcsón :)
7. antalnegabi (válaszként erre: 2. - Mese)
2018. febr. 14. 21:27
Ez a kúra agyümölcscentrifugát preferálja, az a lényege, hogy rostot sem szabad bevinni, csak levet. Nagyon finom leveket lehet így csinálni. Kipróbáltam, de munka mellett nem mindig sikerült betartanom. Az viszont igaz, hogy sokkal jobban éreztem magam. Most szeretném ismét elkezdeni.
6. Sirga (válaszként erre: 4. - Mese)
2018. febr. 5. 19:35
Pont a rostok miatt választanám a smoothie-t, de nem ismerem ezt a kúrát.
5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Mese)
2018. febr. 5. 19:27

Nekünk van mindkettő, de mióta smoothie megvan, a turmixot nem használom.:)))

Én az Aldiban vettem, akciósan volt 6 ezer.

4. mese (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2018. febr. 5. 18:09

Köszi :) Feltételezem ha a rost benne marad, jobban telít. Ártani nem hinném hogy ártana, talán még az emésztést jobban segítheti a rost miatt.

Jó lenne mindkét gép, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak, és a smoothie gépet jobban ki lehet használni.

3. bjudit55 (válaszként erre: 2. - Mese)
2018. febr. 5. 17:35

Kúra tapasztalatom nincsen, mert én a kúrákat nem szeretem. Ellenben gyakran készítek gyümi centrifugával és smoothie készítővel is italt mert nagyon szeretem és egészséges.


Ha nagyon szigorú akarsz lenni magadhoz akkor szerintem már a rost sem fér bele, csak a lé. De felesleges kínozni magadat.


Ha smoothie gépet veszel, ami ugye egy turmixgép, minimum 600W-os-at vegyél mert azzal tudod a zöldség rostokat krémesre pépesíteni. Ha magvakat is raksz bele, az is krémessé válik ilyen teljesítménynél.

2. mese
2018. febr. 5. 17:23
Nagy dilemmában vagyok, szeretném ezt a léböjtkúrát (gyümi-zöli) kipróbálni, de a recepteket és a filmet elnézve gyümölcscentrifugát használtak. Nekem se gyümölcscentrifugám, se smoothie turmixgépem, de tervezek beruházni valamelyikre. A receptek igazából úgy vannak feltüntetve, mintha mindkét készülék használata szükséges lenne. Anyagi megfontolásból kérdezem, mert jobb teljesítményű gépre szeretnék beruházni, a smoothie gép szimpatikus,inkább a felé hajlok, de ebben a léböjtben nagyon a gyümölcscentrifugát eröltetik.(ez ugye a levet préseli ki, amíg a smoothie összedarálja, darabka mentesre, így a rostok is benne maradnak.Mit ajánlotok? És csinálta már valaki ezt a kúrát? Mik a tapasztalatok?
1. mese
2018. febr. 5. 17:15
Joe Cross féle léböjtkúrához csak gyümölcscentrifuga használata ajánlott?Smoothie géppel mennyivel másabb, lehet azzal is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook