Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Reprofit Brno fórum

Reprofit Brno (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
908. TAndi86 (válaszként erre: 907. - Ente)
febr. 1. 09:02
Szerintem ezek egyelőre csak Budapesten elérhető vizsgálatok.
907. Ente
jan. 31. 20:06
Sziasztok! Tudtok segíteni nekem? Melyik klinikán tudok EMMA, ERA, ALICE tesztet csináltatni ? Győr, Veszprém vagy Fejér megyében? Előre is köszönöm a válaszokat!
906. Szidon
nov. 30. 19:19
Reprofitot és Dr. Bagócsit senkinek sem ajánlom. Először másik klinikán kezdtünk, Estrofemet adtak - polipom lett tőle- műtét. Bagócsi megzsarolt, hogy vagy beveszem az Estrofemet, vagy nincs kezelés, hiába mondtam el, hogy korábban mi történt. Bevettem - polipom lett tőle- műtét. Senkinek nem ajánlom ezt a gagyi klinikát (most a részletekbe még nem is mentem bele).
905. Mancs75 (válaszként erre: 903. - Katika05)
2023. szept. 22. 11:14
Érdemes, elfogadják kint. Elvileg minden intézet honlapján rajta van az árlista, ott kellene körülnézned.
904. Katika05 (válaszként erre: 898. - Minnie86)
2023. szept. 15. 16:07
Szia. Nektek milyen árban a lombik kezelés? Brnoban+
2023. szept. 15. 13:08

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy érdemes e itthon megcsináltatni a vizsgálatokat tb alapon? Eldogadják kint? Milyen árban van kint a sperma donor os lombik

Tudja e valaki? Köszönöm szépen!

902. Cuba
2022. dec. 7. 12:39
Sziasztok! Érdeklődnék van e valaki aki Brunoban béranyaság programban részt vett. Sajnos nekünk már csak ez maradt.:-( szívesen venném a tapasztalatokat. Köszönettel.
901. tthagi
2022. okt. 19. 17:06

Sziasztok!


A stimulációs hónapomból maradt egy bontatlan Rekovelle injekció, illetve egy másik amiből 3 egységnyi hiányzik. Hűtőtáskában szállítottam haza, azóta hűtve tárolom, 3 hete vásaroltam mindent a Déli patikában, blokkom is van. Ha valakinek szüksége van rá, patikai ár alatt tovább adnám.:)

2022. okt. 4. 08:35
Sziasztok! Kicsit kényes a téma de akinek lett baba és nem szeretné eemondani az orvosnál sem hogy donor az hogy oldotta meg? Minden felkerül a felhőbe. És biztos az első vizsgálatoknál magánban is kérdezősködnek.
899. Pompom
2022. szept. 16. 12:49
Sziasztok! A legutolsó sitmulációmból megmaradt 5 doboz Cetrotide és 1 Synarel/Synarela orr spray. Mit tudok ezekkel kezdeni, hogy ne maradjanak rajtam?
2022. szept. 7. 14:34

Sziasztok! :)

Megírom a tapasztalataimat a Repromedaval kapcsolatban. Mi a genetikai vizsgálatok miatt választottuk őket, valamint a fejlett laboratóriumi, embriológiai háttér miatt. Itthon 2 sikertelen IVF ciklusunk volt, 2 ET, 1 FET. A spermavizsgálat miatt andrológus MACS spermaszelektáló eljárást javasolt, ami itthon Tapolcán van csak. Az intézetváltás gondolata amúgy is érett már bennünk, kacsingattunk Brno irányába...végül Tapolcát kihagytuk. Több brno-i klinikának írtunk, a válaszok alapján a Repromeda volt a legszimpatikusabb. 2,5 héten belül kaptunk időpontot személyes konzultációra. Ekkor megtörtént a mi genetikai vizsgálatunk, PANDA teszt, nemi betegségek szűrés, spermavizsgálat, első UH vizsgálat is. Korábbi kezeléseket, eredményeket előre kiküldtük, a doktornő áttekintette azokat. Első konzultáció alkalmával a kezelési tervet is megkaptuk, gyógyszerekkel elláttak minket. Szerencsére számítottunk erre is , így volt nálunk hűtőtáska! Következő ciklusban indult a stimulciónk. Múlt héten hétfőn volt a leszívás, 17 petesejtet szívtak le. Abból 11 volt érett, 5 embriónk lett 6. napra, amiből mintát tudtak venni PGT vizsgálatra és sikerült fagyasztaniuk. A kommunikáció végig gördülékeny volt, mindenki nagyon kedves, segítőkész volt. Örülök, hogy őket választottuk végül :) Mi angolul kommunikáltunk, mert akkor épp nem volt magyar koordinátor, de azóta magyar koordinátoruk is van tudomásom szerint. A következő hónapban lesz ERA, EMMA , ALICE, ha minden jól megy, az azt követő ciklusban meg FET. Én csak jót tudok a Repromédáról mondani eddig. Csak ajánlani tudom őket :)

897. Pompom
2022. aug. 12. 10:48

Sziasztok!Szeptemberre tervezzük a következő stimulációnkat külföldi klinikán. Egy ideje nem kellett hormonokat vennem Magyarországon, mert szünetet tartottunk. Azonban már a legutóbbi alkalommal sem volt könnyű beszerezni a kint felírt készítményeket. Nem volt forgalomban, hiánycikk volt, stb.

Ezért szeretném megkérdezni, hogy az alábbi készítményeket az utóbbi időben Ti be tudtátok-e szerezni itthon és ha igen, akkor hol. Az Európa Patikával is felvettem már a kapcsolatot, ha úgy alakulna, akkor velük hozatom meg a készítményeket.

Lista:

GONAL-F pen, bármilyen kiszerelésben

PERGOVERIS bármilyen kiszerelésben

CETROTIDE 0,25 mg-os por és oldószer kiszerelésben

OVITRELLE pen vagy ampullás kiszerelésben

DECAPEPTYL 0,1 mg-os oldatos injekció

Synarel spray

Köszönöm a válaszokat előre is!

2022. aug. 11. 14:32
Sziasztok! Orvosom feliratra a Decapeptyl depot~ot. 35.000forint volt. Erre mivel nem láttam a protokolba rákérdeztem és közölték mégsem kell. Nagyon mérges vagyok. 2024 feb. Jár le. Áron alul eladnám Baranya esetleg Tolna megyében a szállítás miatt
895. Vivi10 (válaszként erre: 894. - Minnie86)
2022. júl. 30. 07:06

Igen mi a Reprofitnál voltunk,mi alkalmazáson keresztül követhettük az embriók fejlődéset:)Biztos ti is a legjobb kezekben lesztek!:)Mi azért választottuk a Reprofitet mert sok közeli kapcsolatunk megerősítette a sikeres lombikot a klinikán:)Nagyon szurkolok nektek!Csak pozitívan, újúlt erővel mindent hátra hagyva menjetek ki:)Kezdjetek tiszta lappal fejben is!

Aminek jönni kell az úgyis akkor fog jönni amikor itt az idő:)

894. Minnie86 (válaszként erre: 893. - Vivi10)
2022. júl. 24. 08:31
Köszönöm a válaszodat! :) Gratulálok szeretettel! Jó hogy leírtad, sikerült elelngednem a "mennyiség" kérdést. Valamiért az élt bennem,hogy legyen minél több petesejtem, hisz akkor több esélyem lesz. De a minőség tényleg a lényeg , s jó ,hogy erre emlékeztettél. Azért megyünk Brno-ba, mert a laborjaik messze jobbak és az embriológia része az egyik legfontosabb. Itthon sajnos hiába volt 13 és 10 leszívott petesejt , még azon is izgulnom kellett,hogy vajon hány kis embrió ébred fel? Vagy 4-ből felébred -e akár egy is!? Kint a felébredési arány is jobb azt olvastam. Mi Repromedánál vagyunk. A genetika miatt választottuk őket. Ti Reprofitnél voltatok?
893. Vivi10 (válaszként erre: 892. - Minnie86)
2022. júl. 22. 22:06
Nekem 1,27 volt és 9-et sikerült leszívni!:)De szerintem nem az számít hogy milyen értékbe tartozol hanem az ha még kettőt is sikerül leszívni mennyire jó minőségűek.Barátnőmnek 2 szívtak le mindkettő jó petesejt,egyikből kisbabája lett másik levan fagyasztva.Nekem is 2 maradt meg akik szépen fejlődtek!:)Egyet visszakaptam ő éppen 30 hetes:)Kistesót meg lefagyasztottuk:)
2022. júl. 22. 08:26
Sziasztok! Lassan kezdjük a brno-i lombikot mi is :) Itthon kettő sikertelen IVF történt. Az lenen a kérdésem, hogy 1,57-es (ng/ml) AMH-val kinek mennyi petesejtet sikerült leszívni. Tudom egyénenként változó, csak kíváncsi vagyok. Mert ez már nem számít olyan jó AHM értéknek. Köszönöm a válaszokat!
891. Vivi10 (válaszként erre: 890. - Süni2022)
2022. júl. 21. 15:42

Nem voltunk több kivizsgáláson kivétel ha valamelyik leletünk nem volt friss vagy hiányos volt és Brno kérte.

De már rengeteg lelet volt a kezünkben genetikától kezdve minden.Igazából nagy lökett volt bennem hogy elinduljunk külföldre,a jobb remény világában!Felvettem velük a kapcsolatot e-mailen,rengeteg adatot kértek,online konzultáció,a friss leletek leadása és mikor megvolt minden kezdhettük a kezelést:)Mindent itthon betudtunk szerezni elfogadták a kinti recepteket volt egy orvos aki aszisztált nekünk hozzá a kért UH-kal.Kétszer voltunk kint,1 a leszívás napján,2 a beültetés napján.

2022. jún. 30. 06:41

Kedves Vivi10! Gratulálok a kisbabàdhoz!Én a sorstársad vagyok.

A győri sikertelen lombik után voltatok még Magyarországon vizsgálatokon?Hogy indultatok el? köszönöm

889. Vivi10
2022. jún. 29. 11:38

Sziasztok,

Szeretném megosztani veletek az én tapasztalatomat.Remélem segítségetekre lesz ez a bejegyzés.

30 éves vagyok,Magyarországon 1,5 természetes próbálkozás,3 inszem,5 lombikon(Győri Kaáli)voltunk túl.Mikor eldöntöttem hogy szeretnék változtatni sok sikeres közeli kapcsolat miatt tettük le a voksunkat Brno Reprofit intézet mellett.Mondanom sem kell hatalmas elégedettséggel írom ezt a véleményt.Páromnál volt probléma amiről kiderült hogy amit itthon kapott rá plusz segítséget harmat gyenge volt számára meg nem szeretném sorolni hogy még mik derültek ki amitől hátast dobtam,egyből mondtam ha ezt tudtam volna azonnal külföld.

Nagyon elégedett voltam az egész Reprofit intézettel.Szavakba nem tudom önteni a mérhetetlen hálát hogy odakint elsőre összejött a kisbabánk.27 hetes kismama vagyok,egy egészséges kisbabát hordok a szívem alatt.

Habozás nélkül ajánlom őket tiszta szívből.Óriási szakmai tudás áll a háttérben.Aki teheti ne habozzon és menjen ki ne várjon idehaza semmire se.

Szeretném ha egyik sorstársam se adná fel mert olyan nincs hogy nincs menni kell és van fényt az alagút végén.:)

Kitartást kívánok mindenkinek a baba projekthez,megér minden csepp verejtéket is amit tettünk és tenni fogunk a következőkben értük:)

2022. jún. 23. 11:06

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Itthon két sikertelen IVF ciklus után Brno mellett döntöttünk. Az első stimunál 9 érett petesejtből 2 indult el, a másodiknál 7 petesejtből 6. Ott mi kértük a fertile chipet- megérte. De 2 beültetésből nemlett semmi. Most mi kértük, hogy küldjenek genetikára, immunológiára, párom megy andrológiára. De itthon sajnos a pénzhiány miatt az embriológiai háttér nem a legjobb...ezért szeretnénk Brnot. Eddig a Repromedanak írtam, választ nem kaptam, mert a koordinátor épp szabin van. Viszont olvasgattam itt, hogy a nem mindenkinek van jó tapasztalata velük. Tudom, hogy ez egyén függő és nem mindenkinek lehet szimpatikus egy klinika. Viszont arra gondoltam, hogy akkor érdeklődnék Tőletek, hogy Reprofitnél és a Reprogenesisnél milyen tapasztalataitok vannak? Előre is köszönöm a válaszotokat ! :)

887. Dodó8
2022. jún. 16. 13:33
Érdekel vkit progi? Üzenetben
2022. máj. 27. 12:22

Sziasztok,

van valakinek infója arról, hogy egyedülállóknak végeznek-e beavatkozást Brnoban? Nagyon köszönöm!

2022. máj. 17. 11:43

Sziasztok lányok!

Beültetés után mennyire kell vigyázni?

Én azóta nem merem használni a hasizmomat.

Alig merek mozogni.

A kozmetikus ülve csinálta a szemöldököm, mert nem mertem hátradőlni az ágyon.

Csak én vagyok ilyen parás?

884. EgészségS (válaszként erre: 883. - Rumpelstilzchen)
2022. máj. 14. 07:38

Ajánlottak vizsgálatokat, nekünk is a Repromedában, de nem erőltették, csak elmondták a lehetőségeket. Volt, amit kértünk is. Előtte én mindennek utánanéztem, így azt mindig leállítotam, amikor valamiről hosszan akartak beszélni.


Mi saját sejttel próbáljuk még egy ideig, és ezért is minden olyan dolgot, ami érdemben növelheti az esélyeket, hozzáteszünk, ha belefér a költségvetésbe. A legtöbb szakmai fórumon elismerik a profizmusukat, hogy nagyon jók a biológusaik és a laborjuk, és mi elsősorban ezért választottuk őket.


De abban igazad van, hogy sokszor nehéz eldönteni, mi az, ami valóban kell, és mit mondanak azért esetleg, mert el akarják adni a szolgáltatást.


Mi bízunk ebben a klinikában, az orvos (aki férfi volt) és a koordinátor is nagyon korrektnek tűnik eddig, de lehet, hogy más munkatársak esetén, más lett volna a döntésünk. Az emberi tényező is sokat számít.


Szorítok, hogy találjátok olyan helyet, ahol meglesz a bizalom, és mielőbbi babácskát kívánok Nektek szeretettel.

883. Rumpelstilzchen (válaszként erre: 882. - EgészségS)
2022. máj. 13. 23:37
Igen, ha nem bízom bennük, már csak azért se fog sikerülni, mert stresszelek. Mi keresünk más klinikàt. De örülök, hogy nektek legalább jók a tapasztalatok. Titeket egyáltalán nem próbáltak rábeszélni feleslegesnek tűnő vizsgálatokra?
882. EgészségS (válaszként erre: 881. - Rumpelstilzchen)
2022. máj. 13. 08:08
Szia, köszönöm, olvastam. Nekünk eddig nagyon jók ott a tapasztalataink, első konzultáció és pár vizsgálat után. De én is azt mondom, amit ott reagált valaki: olyan helyet kell keresni, akikben meg tudsz bízni.
881. Rumpelstilzchen (válaszként erre: 877. - EgészségS)
2022. máj. 11. 22:31
Szia! Sajnos nekem is van rossz tapasztalatom a Repromedával. Írtam erről hosszabban a "Petesejtdonoros lombik" csoportba, ha érdekel.
880. Pompom (válaszként erre: 879. - EgészségS)
2022. márc. 17. 12:06
Köszi, ok.
879. EgészségS (válaszként erre: 878. - Pompom)
2022. márc. 16. 22:33

Akkor, ha nem baj, lehet, hogy megkereslek, ha odakerülünk, hogy Brnoban klinikát kell választani, mert a tapasztalataid sokat segíthetnek.


Köszi az eddigi infókat is, és szorítok, hogy mihamarabb sikerrel járjatok. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook