Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a XL-S Medical tablettáról? fórum

Mik a tapasztalatok a XL-S Medical tablettáról? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 24. 10:24
Édesanyám vett olyan volt tőle mint a lufi. Persze valakinél biztos használ neki nem jött be. Valószínűleg a magas rost tartalom nem tetszett neki.
6. ancika26 (válaszként erre: 5. - Páfrányfenyő)
2017. ápr. 27. 18:58
A tv-ben reklámozzák.Azért gondoltam hogy kipróbálom .
5. páfrányfenyő (válaszként erre: 1. - Ancika26)
2017. ápr. 25. 11:11
Honnan ismered ezt a készítményt, Még sohasem hallottam róla. Miért nem olyan megoldásban gondolkozol, amiről jó referenciák tömege áll rendelkezésre?
2017. ápr. 23. 20:42
Én szedtem, nekem semmit nem ért. Nincs rajtam sok felesleg, ilyenkor tavasszal az étkezésemen változtatok, zöldteát iszom és így is lemegy nyárra az a pár kiló.
2017. ápr. 23. 20:37
Az Amazonos ertekelesekben kb ugyanannyi az 1 csillagos ertekeles, mint a 4 es 5 csillagos osszesen, de osszesegeben nem kimondottan jo ertekeleseket kapott, tehat a negativ review-k vannak tulsulyban. Sokan irtak azt is, hogy nemhogy fohgytak volna, hanem hiztak tole.
2017. ápr. 22. 19:43
Erre én is kíváncsi vagyok.
2017. ápr. 22. 15:58
Érdeklődni szeretnék hogy valakinek van valamilyen tapasztalata XL-S Medical tablettáról?Szeretnék fogyni!Étrendet is változtatok!Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook