Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezhet hogy most 40 év körül, két gyerek után elkezdett kikandikálni a hüvelyemből a szűzhártya csonk? fórum

Létezhet hogy most 40 év körül, két gyerek után elkezdett kikandikálni a hüvelyemből a szűzhártya csonk? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. márc. 21. 20:42
Na megjöttem az orvostól. Ismételten szűzhártya csonk a diagnózis. Viszont vannak miómáim, amit eddig senki nem mondott. Na szóval itt a vége, feladom....
36. Jucus200 (válaszként erre: 32. - Remoni)
2017. márc. 21. 10:22
Hát lehetséges. Ezeket honnan tudod?
2017. márc. 21. 06:53
Ma megyek a 4. Nődokihoz. Mostmár a végére járok az biztos.Igaz hogy már egy vagyonba került nekem ez a kis " képződmény" , de úgy látszik másképp nem megy.
34. simple (válaszként erre: 31. - Jucus200)
2017. márc. 20. 21:23
Elolvastam amit erről találtam, azt írják nem veszélyes, kis műtéttel le lehet szedni. Azért szövettanra érdemes elküldeni.
33. simple (válaszként erre: 32. - Remoni)
2017. márc. 20. 21:22
Tévedsz, olvass utána, ennek semmi köze a szűzhártyához!
32. Remoni (válaszként erre: 29. - Jucus200)
2017. márc. 20. 19:49

ugyanazt mondja mindegyik, csak maskepp probaljak elmagyarazni. amit erzel az a carunculae hymenales, felfoghato polipnak is, de tulkepp az a szuzhartya maradvanyan /hymenalis gyurun/ levo megmaradt hamszovet. abban, hogy most jelent meg, szerepe lehet a huvelyi szuleseknek, es az eletkornak is. mindkettotol megnyulhatott, mert mindketto miatt lazul a szovetallomany.

ha zavar akkor keresni kell egy huvelyplasztikaval is foglalkozo plasztikai sebeszt, es az leszedi.

ha meg fajni kezd, vagy esetleg noni, akkor vissza kell menni a nogyogyaszhoz.

2017. márc. 20. 19:36
Sajnos nem tudtam meg mennyire veszélyes, igazából a doktornő nem igazán izgatta magát ezen a dolgon. Pedig szerintem jobb az ilyen polipocskákat minél hamarabb szövettanra küldeni. Hát igen... a másik két orvos nem tudom miért nem gyanakodott erre.Nekem már annyira elegem van ebből az egészből.,..de persze mindig azt fújják hogy menjünk szűrésre, meg ha valami furcsát tapasztalunk, akkor vizsgáltassuk ki magunkat. De ha az ember meg megy, akkor tesznek rá egy nagyot....
30. simple (válaszként erre: 25. - Jucus200)
2017. márc. 20. 19:29
És az mennyire veszélyes? Az első két orvosról meg inkább nem mondok semmit...
2017. márc. 20. 19:29
Sziasztok! Most jöttem meg a harmadik orvostól, azt mondta ez hüvelypolip. Ha növekedést tapasztalok, akkor le kell venni és kész.
2017. márc. 20. 19:16
Én nem is értem miért kell várni arra hogy növekedjen. Már pont elég nagy ahhoz hogy irritáljon.Mindenképp levetetem, majd írok mi volt.....
27. Channa* (válaszként erre: 25. - Jucus200)
2017. márc. 20. 18:59

Akkor még sem szűzhártya volt....


Én most rögtön levetetném!

2017. márc. 20. 18:33
Hát ez nem hangzik jól:(
2017. márc. 20. 18:24
Sziasztok! Most jöttem meg a harmadik orvostól, azt mondta ez hüvelypolip. Ha növekedést tapasztalok, akkor le kell venni és kész.
24. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Jucus200)
2017. jan. 23. 00:09
Irj, ha kiderul vmi! Ez a jobbik eset, mintsem elhanyagolj barmi furcsat.
23. 3d956aa820 (válaszként erre: 18. - Jucus200)
2017. jan. 20. 09:43
Elhiszem, hogy zavar, szerintem mindenkit zavarna, ha ez történne vele. Én tudok neked ajánlani egy nagyon alapos pesti nőgyógyásznőt, én sokáig hozzá jártam (és már csak azért nem, mert nem vállal terhesgondozást és szülést).
22. Jucus200 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2017. jan. 18. 12:30

Igazad van, köszönöm!Én is azt mondogatom magamban, hogy nem hülyék a dokik, ha nem lettek volna biztosak a dolgukban, akkor csináltak volna más vizsgálatot is.Lehet hogy egy kicsit túlreagálom ezt a dolgot, folyamatosan ezen jár ez eszem, és saját magamat paráztatom!Bár az kétségtelen hogy zavar a dolog, mert érzem hogy ott van, mondjuk nagy fájdalmaim nincsenek. Akkor keresnem kell valakit aki hajlandó lekapni onnan.


Köszönöm szépen mindenkinek a választ, ha lesz valami fejlemény ebben az ügyben, megírom. Már csak azért ha esetleg másnak is lesz ilyen gondja, legyen információja.

21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Jucus200)
2017. jan. 18. 09:50

Szerintem nem hülyék ezek a dokik annyira. Ezt a vizsgálatot végzik mindenhol, hogy kiderítsék a méhsüllyedést, ahogy most leírtad. Állva és fekve is megnézik és köhögés közben. Nagy jelentősége van, ha fekvésben nem ugyanott van a méhszáj.


De más is van. Ha emlékszel még biosz órára, a méhszáj egy tökéletes kör alakú dolog. A méhnyak pedig belóg felül magasan hüvelyben, tehát annyi látszik belőle mint egy fél pingponglabda. Ráadásul a mérete is különböző, most így fejből nem tudnám, de saccperkábè 4-5cm átmérőjű lehet (a fogamzásgátló pesszáriumok mérete is hasonló).


Szerintem lehetetlen összekeverni egy fél pingponglabdàt aminek szabályos formája van, egy bőrcafattal, ami szabálytalan darabka és kisebb is. Szóval ha azt mondták, hogy szűzhártya, akkor nagy valószínűséggel az, csak eddig nem látszott, mert beljebb volt, és ki tudja miért, most meg látszik.


Abban viszont nincs igazuk, hogy ne csinálj vele semmit. Ha zavar, hogy a viharba ne? Menj el olyan dokihoz, aki leveszi, kikozmetikázza. És az ügy le van zárva.

2017. jan. 18. 08:02
Szóval felkészülten mentem el az orvoshoz, én is keresgettem a lehetséges okokat a neten, és a vizsgálatok során rákétdeztem mindenre. Kezdtem a méhsülyedéssel ,csak nosolyogtak rajta. Azért megnézték, még fel is kellett állnom, ès álló helyzetben tapintottak be, ès azt mondták, a méhszájam szépen fent van ahol lennie kell.Rákérdeztem a rákra , azt is kizárták mert a rákszűrés eredményem tökéletes lett.Ez az "izé" a hüvely falából indul, hosszúkás, egész közel a " bejárathoz".
19. Jucus200 (válaszként erre: 17. - Cucicsillag)
2017. jan. 18. 07:52
Ez az amit én se értek!
18. Jucus200 (válaszként erre: 16. - Kisj)
2017. jan. 18. 07:44
Igen, pasi volt mind a kettő.Női nőgyógyászt nem nagyon találtam, eredetileg én is szivesebben mentem volna nőhöz.De kutakodok tovább, hátha találok.
2017. jan. 17. 22:39

Haaaat, bakker... Mindig tanulunk vmi ujat.

De az X ev utan miert dont ugy, hgy lathato legyen, na azt nem ertem 🤔

16. kisj
2017. jan. 17. 21:54

szűzhártya maradvány

sose hittem volna, hogy ilyen van, de van

nemigazán találtam semmit róla, csak néhány hasonló panaszt, amire a dokik szintén azt mondták, hogy nem kell semmit tenni vele...el se hiszem:(

biztos férfiak voltak a dokik

menj nőhöz, ő talán meg fogja érteni, hogy ez milyen zavaró lehet

15. 8a65af67ce (válaszként erre: 13. - Jucus200)
2017. jan. 17. 20:58
Nem.
14. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Jucus200)
2017. jan. 17. 20:48
Lehet, hogy méhsüllyedés, az megjelenhet a hüvelykimenetben.
2017. jan. 17. 20:32
Ezt mondták, igen!!!!Ketten is! És mindkétszer magándokinál voltam, biztos ami biztos.Akkor szerintetek is fura ez a diagnózis!?
12. simple (válaszként erre: 8. - Jucus200)
2017. jan. 17. 19:58
Nőgyógyász ezt mondta?! :O
11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Jucus200)
2017. jan. 17. 19:53

A szűzhártyád újkorában sem volt a hüvelyedben,

csak a bejáratánál.

Ha eddig nem volt ott akkor az valami más lehet.

10. Jucus200 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2017. jan. 17. 19:38
Semmi gond!!!
9. Jucus200 (válaszként erre: 7. - Viva70)
2017. jan. 17. 19:30
Hát én se, ami azt illeti.....
2017. jan. 17. 19:29
Múlt héten voltam két különböző orvosnál, és mindkettő azt mondta hogy a szűzhártya csonkom van ott.Zuhanyozás közben vettem észre, hogy van ott valami furi, majdhogynem kilóg, és nagyon zavaró. Próbálok hinni az orvosoknak, de elképzelhetetlennek tartom ezt a verziót, mert eddig nem volt ott. Félek hogy nehogy valami komolyabb legyen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook