Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » IPhone és okostelefon között mi a különbség? fórum

IPhone és okostelefon között mi a különbség? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 12. 07:10

Pedig legtöbb nő a számítógépen a Windows-hoz se ért. Mindent azt asztalra mentenek, mert arról, hogy fájlkezelő még nem hallottak. Persze a háttérkép állítás napi szinten nem okoz gondot:) Valljuk be testreszabásban több lehetőség van az androidban, így persze, hogy jobb egy nőnek, mert iPhone-ra képtelen lenne csengőhangot tenni:) Arra viszont már nem képesek, hogy a millió letöltött appot töröljék vagy a fotókat áthelyezzék az üres memóriakártyára, inkább megy a szervízbe ott megcsinálják. Közben engem lesajnálnak, hogy nincs rendes csengőhang a 200e-s telefonodon? :)

Szóval a nők többségének iPhone-t ajánlanék (de lehet csak engem vesznek körbe informatikai analfabéták), mert annak az egyszerűsége is bőven sok:) Tudom most magam is leszóltam. Ez van:)

Unom már az iPhone-t mert semmit nem változik, lehet váltanék is, de szerintem az android még mindig nem a megvehető kategória, Windows meg haldoklik. A telefon meg nem is érdekel már annyira így biztos jó lesz még egy darabig az ios nagyobb átalakulása nélkül is. Bár nem is tudom mi hiányzik belőle vagy mi kellene. Szerintem semmi:)

Egyébként meg amíg papír naptárt használ valaki és nincs beállítva e-mail a telefonján, annál az okostelefon szükségességét is megkérdőjelezném...

7. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 5. - Johannia)
2016. dec. 10. 14:47
Én se szeretem. Évek óta Iphone-om van, most remélem, hogy a Jézuska hoz egy androidost :))
2016. dec. 10. 11:24
Én szeretem az Iphone-t, nincs vele bajom.Mivel a telefont telefonálásra használom zömében, így az sem zavar, hogy egyszerű...:)
2016. dec. 10. 11:15
Nekem nokia\lumia telefonom van. Nagyon elégedett vagyok vele. Hasonlo mint az iphone: zárt rendszer. Az androidot én Sosem szerettem.ami az előnye, az a hátránya egyben: Nyitott rendszer. Kb hetente van ra biztonsagi frissites . Nekem nincs türelmem az ilyenekre. Az iphone meg tul draga es annyival nem jobb mint a lumia. Mar amire én használom. Plusz céges telefonnak volt iphone-om. Csak a bajom volt vele. Illetve most cegen belul lecserélték a blackberryket iphonre. Hat kb kukaba való az iphone annyira utalja mindenki nalunk. De persze nagyon sokaknak van es sokan szeretik. Nekem az iphone nagyon nem jott be.
4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 2. - 2ab16d5612)
2016. dec. 10. 08:11

Kb. igen. Egyszerű és stabil, valóban ez a két szó jellemzi leginkább.

Iphone-al letölteni sem lehet akármit, pl. egy csengőhangot, vagy játékot, csak nagyon körülményesen.

Mindenképp androidost vennék, a windows-os telókat nem ismerem.

3. 53da430adb (válaszként erre: 1. - Füge57)
2016. dec. 10. 08:07
tudod mi a különbség a kukarobot meg az alma között?
2. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Füge57)
2016. dec. 10. 07:42

Ugyanazt tudja csak sokkal több pénzért és a hátuljára rajzoltak egy leharapott almát.


Semmi különbség az operációs rendszeren kívül

3 nagy van: IOS (apple) android (google) és windows (microsoft)


Az iphone egy végtelenül egyszerű rendszerű stabil cucc. Az android egy nyílt rendszer ami azt jelenti hogy bárki fejleszthet rá bármit, míg az ios-re nem.

Nagyjából ennyi a lényegi különbség a többi már érzelmi döntés :)

2016. dec. 10. 03:29

Tisztelt Mindenki

Szeretném, ha kiokosítanátok, hogy mi a különbség az okostelefon és az Iphone között Mit tud az egyik, mit a másik

Köszi a felvilágosítást.

Legyen szép napotok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook