Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás befejezése párosulhat rosszullétetekkel? fórum

Szoptatás befejezése párosulhat rosszullétetekkel? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 22. 22:31

Sziasztok!


Összetett a bajom:(

Van egy kisfiam akit hosszan szoptattam ,annyira hogy mar nem bírtuk kivárni :)2 eves elmúlt mar es ugye a GYED sürgetett a kistesoval akit nagyon akartunk...mindennek utána jártunk azt mondtak nrm nagy gaz ha terhes leszek szopi melett (mar csak este volt) majd ha megérzi elenged...úgyis volt mindössze 2 ciklusom volt a ket terhesseg kozott es sikerult,a nagyfiam is elengedett vegre ,de 4 napra ra elveteltem....:(

azota se ertem az okát,mondtak ne is keressem lépjek tovább...

Meg is tennem de foly rosszullétek jönnek ram,olyasmi mint a fokozott fronterzekenyseg ,belső remegés ,nagyon rossz.vtam kivizsgáláson ...küldtek pszihologushoz,neuroligiara semmi értelmeset nem mondott ...

Ami a kerdesem lenne ,amiben mar 2 orvos is megegyezett ez volt eddig a legkezelfoghatibb :hogy a tej elválasztás megszűnése a prolaktin kiurulese okozhat rosszulleteket!tapasztalt vki ilyet ?higy a szoptatas. Abba hagyása utan a hormonok meggargyulnak es ilyen tüneteket okoznak hogy minden bajod van?mert jo lenne kisteso de igy nem merem.mar jobb egy kicsit dr nagyon lassan javul...fel éve nem szoptatok es ugye akor is veteltem,a tejem kb 1 hónapja nem csöpög...az a baj h nem csak lelkileg vagyok oda hanem rendes rosdzuleteim vannak ,fizikai ...a megneb6 mintha segítene .jo lenne ha megírnatok tapasztalt e vki ilyet ,mert eddig ez a legkezelfoghatibb amit mondtak :hormon változás nem tett jot szopi megszűnése es a veteles hormon cunami allitolag?tapaztalat?varom a segítségeteket!koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook