Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. jan. 6. 12:49
Használt valakinek?
345. Zoxx (válaszként erre: 344. - Bubinyúl)
2016. febr. 27. 23:58

Elkezdtem végigolvasni a hozzászólásokat és őszinte leszek kb. a 100 hozzászólásnál beleuntam. Azt is megmondom miért, de előbb elmondanám, hogy nekem van egy ismerősöm (munkatársam) aki kb.130-140 kg volt és most jelenleg 64 kg. És ettől a szertől sikerült lefogynia! Úgyhogy neki bevált!

Amiért meguntam a hozzászólásokat az az, hogy ide csak azok fognak írni akik valami oknál fogva nem sikerült vele fogyni (nem volt kitartó vagy valami ilyesmi) többen azt írták, hogy a 3. darab tablettánál elkeseredtek, mert nem éreztek semmit... erre csak azt kérdezem mit vártál 1 napi adagtól, hogy lefogysz 10 kg?!?! Ez az ismerősöm 1 év alatt feleződött meg!!! A következő ami nagyon tetszett az aki azt írta, hogy ő hízott tőle... figyeld! 53 kg ról 55 kg-ra?!?!? te minek szeded el akarsz tűnni? Ez túlsúlyos embereknek van kitalálva! Nekem (nekünk) ne egy 53 kg már bocs gebe valaki legyen a referencia, mert mindjárt késbe dőlök! Folytathatnám, de nem fogom! Az a lényeg, hogy akinek használ az nem fogja felkeresni az internetet, mert miért is tenné. Én a mellékhatás listát kerestem és véletlenül akadtam ide és kíváncsi voltam másnak, hogy használ, de inkább ne lettem volna kíváncsi... remény romboló fórum!

2016. febr. 16. 11:05
Most már eltelt pár nap, és a hatás is elérkezett. Kb. a 3. nap közepére kezdett igazán hatni a szer. A hatás erőssége kb. ugyanaz. Viszont többször kellett bevennem. 5 napi szedés után abba is hagyom, mert már eléggé lecsökkent az étvágyam. Ennél kevesebbet már nem akarok enni, az sem lenne egészséges. kb. 1300-1400 kcal körül eszem, a ch-t 120 g körül tartom, számolom, mérem. Így a 10 nap alatt bő 1 kg volt a súlyvesztés. Nem éheztem, de volt olyan nap is, amikor sokkal lazábban tartottam a diétát, akkor épp nem volt gyógyszerem hozzá. Nincs túlsúlyom, csak az eloszlása nem szerencsés, ezért kell pár kg mínusz, nekem ez a tempó megfelel. Éhes egyáltalán nem vagyok, ebben tényleg nagyon jó volt. Most már kezdem megszokni, sőt, élvezem, hogy nem vagyok éhes, és ellen tudok állni a fölös eszegetésnek, az édességre meg van egy rakás ch szegény variáns, így az sem hiányzik. Most már csak azt várom, hogy teljenek a hónapok, és szépen leolvadjon a fölösleg. Az első hét volt a legnehezebb, a 2-on már a gyomrom is kezd ráállni, hogy nincs esti eszegetés (max. fél alma az se túl későn). Nálam ez volt a kritikus pont. Szép napot mindenkinek! Aki diétázik, annak sok örömöt, kitartást és csinos alakot kívánok!
2016. febr. 12. 13:28
megérkezett a szer, 2 adagot vettem be eddig. Étvágycsökkentő hatást egyelőre még nem tapasztalok, de kíváncsian várom...
2016. febr. 10. 16:16
A maradékkal belevágtam a diétába. Egyelőre még csak 5 napja, és a cefát csak 3 napig szedtem, ennyi maradékom volt. Arra jó volt, hogy tényleg csökkent egy kicsit az étvágyam, de most csak napi 1-2 tabletát vettem be. Nekem az esti evés a kritikus, így inkább estére tartogattam a bevételt. 2x vettem be reggel is. Most, hogy elfogyott, több ch-t ettem. Rendeltem újra, de csak az apró golyós változatot (ebből 5 golyó 1 adag), ez volt most az egyszerűbb és olcsóbb. Majd beszámolok, h az is hatásos-e. A hatóanyag elvileg ugyanaz. A szedése viszont kicsit más, mint a tablettásé.
2016. febr. 6. 15:00
Sziasztok, én 10-12 kg-ot fogytam, és szedtem ezt is (kb. a közepétől). Annyiban jó volt, hogy pár nap után jelentősen (kb. 15-20%-kal) csökkentette az étvágyamat. Még pár napig szedtem és abbahagytam. Amikor újra azt éreztem, hogy nagyobb (pár hónap múlva) az étvágyam, akkor megint szedni kezdtem, de akkor már nem volt elég a napi 3x1, hanem fel kellett emelnem a napi adagot 4x2-re ahhoz, hogy érzzem a korábbihoz hasonló étvágycsökkentő hatást. Pár nap után ismét abbahagytam, ekkor már tudtam tartani, hogy kevesbb ételnél sem kapartam a falat, sé nem volt farkaséhségem. Az önfegyelem az evésben nagyágrendekkel könnyebb volt. Arra jó volt, hogy könnyebb volt kevesebbet enni, így könnyítette a fogyást. Sztem senki nem fog ettől "csak úgy" fogyni. Aki meg meg tudja állni, hogy étvágya ellenére is kevesebbet eszik, annak meg tök fölösleges. Mostanában újra bevetem majd, de 10 évig nem volt rá szükség, pedig szültem közben 2 gyereket, nem híztam el. Most viszont híztam 4 kilót, és így könnyebb lesz megfogni, leadni, szép apránkánt. Sztem ettől senki nem fog rövid idő alatt 10-20 kilókat fogyni úgy, hogy eszik, amit akar, ha valaki ezt várja tőle, meg se vegye. De a lassú fogyásban sztem tud segíteni, főleg, ha tényleg figyeljük, hogy egy kicsit is csökkent az étvágy, egyből hagyjuk a tányéron az utolsó falatokat. Ennek ugyan nem lesz rövid idő alatt látható eredménye, de hosszabb távon jelenthet pár kilót. Ha "csak" abban segít, hogy optimális mennyiségű ételt együnk, sztem már az is jó. De ahogy a gyógyszerek között is az egyik fajta az egyiknek jó, a másik fajta a másiknak hat, ezzel is így van. Van olyan, hogy valakinek nem válik be másnak meg baromira bejön. Szép napot, csinos idomokat kívánok Mindnekinek! :)
2013. ápr. 5. 07:53

Sziasztok!

Akinek magas a vérnyomása az szedheti?

2012. jún. 1. 22:27
Sehol senki? Ugyan én nagyon lassan fogyó típus vagyok, és nem is akarok gyorsan fogyni, de nekem bevált a tabletta. Nagyon jól elveszi az étvágyam, legalább már nem öt percenként vakarom a falat az éhségtől. Szóval ebből a szempontból rásegít, de ennek a cuccnak fogyasztó hatása nincs önmagában, ezzel senki ne is áltassa magát. Emellett kell mozogni is és oda is kell figyelni arra is, hogy ne zabáljon az ember.
338. Bekacomb (válaszként erre: 336. - Roma)
2012. máj. 23. 17:56
Az hogy lehet? Odafigyelsz arra hogy mit és mennyit eszel? Hallottam olyat, hogy a homeós készítmények eleinte pont fordítva hatnak, pár napig felerősödnek a tünetek, tehát éhesebb lehetsz. Nálam szerencsére ilyen nem volt.
2012. máj. 23. 17:53
Sziasztok! Én még csak pár napja szedem, de azonnal éreztem a hatását. Eléggé kétkedve kezdtem bele, mert nem hiszek a homeos cuccokban, ugyanakkor farkas étvágyam van, és kellett valami segítség. Az akaraterővel nincs bajom, csak azt szeretném elkerülni, hogy emberevő házisárkány váljék belőlem. Mikor fogyózom, egy idegbeteg vadállattá válok. :-) Amúgy én nem hittem benne, mégis hat. Pedig eddig egyik homeós cucc sem vált be. Ezalatt a 4 nap alatt egyelőre még nem fogytam súlyban, de cm-ben már most tuti. Az első célom 10 kg leadása, aztán megyek tovább, de egy viszonylag közeli célt tűztem ki magam elé. A lényeg -szerintem- hogy ne a bogyótól várjon csodát az ember, maximum az elhatározás és a kitartás megerősítésére jó, no meg persze tök jól csökkenti az étvágyat, pedig azt hittem, ez nálam lehetetlen. :-)
336. roma
2012. máj. 22. 06:53
Másfél hete szedem és ahelyett hogy fogynék, felszedtem két kilót... 53 kilóról indultam ésmost vagyok 55 kg. Nem látom semmi értelmét!
335. pandafalva (válaszként erre: 330. - Henibaba)
2012. máj. 8. 11:40
Szia! Megvan még a cefamadar tablettád? Engem érdekelne. pandafalva
2012. máj. 8. 11:38

Ha valakinek van felesleges, eladó Cefamadar, vevő lennék rá, Köszi!

pandafalva@gmail.com

2012. máj. 3. 11:07

Van valakinek eladó cafemadar???

Ha igen, kérem írjon!


kicsilany2@freemail.hu vagy privit!


Köszi

332. arnette
2012. ápr. 28. 18:23
Sziasztok... Én 5 napja szedem a cefamadar-t, első két nap egyáltalán nem hatott, el is keseredtem, de a 3 napon már szinte semmit nem kívántam.... se tegnap, se ma.. alig tudtam lenyomni egy kis csirkemellet és egy almát... pedig, ha valaki, hát Én igazi hobbi evő vagyok... remélem segítettem valakinek:)
2012. ápr. 22. 20:07
Sziasztok ! Aki szedte ill szedi irjon arról , hogy a segítségével tudott-e fogyni ? Vagy egyáltalán fogyott-e ? Köszi !!!!
2012. ápr. 22. 14:42

Sziasztok!


Nekem lenne egy doboz 100db-os cefamadar tablettám! 5 szem hiányzik belőle! 4500ért adnám, akit érdekel írjon privibe!

2012. ápr. 21. 16:21

Sziasztok!


Én úgy tudom hogy pár hónapig kell szedni mire hatása lesz, de nálunk ez a többi homeós cuccal is így volt. Ezt mondjuk nem próbáltam, mert előbb a béltisztítás következett, diétáztam és rendszeresen sportolok, mellé persze figyeltem hogy mit mennyit eszek és többféle étrendkiegészítőt is bevetettem, edzések után fehérje (persze ez lehetett volna túró is pl)a belekre dalolós probiotikum, búzafűlé éhgyomorra az ami üvegben kapható bárhol lehet kapni 1800 körül van. Ezek együtt teljesen rendbe hoztak mots 164 cm és 56 kiló vagyok. Jól érzem magam, de kíváncsi voltam a véleményekre a cefamadarral kapcsolatban. Van aki hosszabb ideig is használta és pozitív a tapasztalat?

2012. ápr. 21. 16:08
Nekem nem segített sajnos. De lehet ,hogy valakinek meg jó. Külömbözőek vagyunk.
327. Rituska 87 (válaszként erre: 325. - Noncsika87)
2012. ápr. 20. 17:23
Szia!Nekem van csak 7db hiányzik belőle!Ha érdekel szólj!:)
2012. ápr. 18. 14:10

Sziasztok!

Nekem semmit sem hatott, szerintem ezek a homeopatiás cuccok olyan placebo szerű hatást érnek el egyeseknél.......

Nálam a placebo soha nem jön be!

2012. ápr. 18. 14:00

Sziasztok!


Ha van valakinek cefamadar tablettája engem érdekelne.

Köszi

324. szívesbocs (válaszként erre: 323. - Nyuszkokucko)
2012. ápr. 11. 21:19

Szia!


Én Boiron-os homeopátiás fogkrémet használok. Kétfajta van, citromos és fehérítős. Gyógyszertárban lehet kapni. Kb. 1000 Forint. A fehérítőset én nagyon szeretem.

2012. ápr. 7. 23:38

Sziasztok!


Csak engem döbbentett meg, hogy nem lehet mentolos fogkrémet használni? (sem szájvíz:S..., mi marad, a gyerek fogkrém?:S) Ti milyet használtok? Nekem ez nagy probléma, mert fogászati kezelés miatt sajnos nem kellemes a leheletem és sokszor kell fogat mosnom:(.

2012. ápr. 7. 21:52
Szlovákiában még nem kaphato ez a gyogyszer?
321. Marusz34 (válaszként erre: 320. - Berni_22)
2012. ápr. 7. 21:52
Szlovákiában még nincs ez a cefamadar nevu gyogyszer?
2012. ápr. 2. 21:46
Sziasztok.Van egy tei doboz tablettám valamint egy másik dobozból megmaradt 30db.Ha érdekel valakit írjon privát üzenetet.
2012. márc. 15. 16:39
Sziasztok! Szeretném én is kipróbáni a Cefamadart,ha van amit eladnál, légyszi írj privit!Andi
318. berbál
2012. márc. 8. 15:49
Tök hülyeség amit csináltok két három szem után semmi eredmény nem jöhet. Homeopátiás szernél hosszabb az átfutási idő. Én két hónapja szedem bevált,de kapkodni fölösleges
317. mtündi (válaszként erre: 315. - Garfild4)
2012. márc. 5. 09:31
Szia ! Engem érdekelne! Üdv mt64@freemail.hu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook