Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5044. libikóka (válaszként erre: 5043. - Ageeca)
márc. 18. 04:11

Minden csak jósolgatás lenne ha azt szeretnéd tudni mikor indul be a fogyás.

Amiket leírtál az alapján nem könnyű eldönteni hogy sikerült e ketózisba kerülnöd vagy nem.

A zab nem illik ide.


Vehetsz a gyógyszetárban Ketophan tesztcsíkot ,,azzal ellenőrizheted hogy jól csinálod e.

5043. Ageeca
márc. 16. 19:43

Sziasztok!

2 hete ketozom. Példát is írok, rántott hús vagy karfiolt kókuszlisztbe forgatok, majd tojás és zabpehely, de itthon géppel kicsit finomabbra daráltam.

Sima tej helyett mandula tejet teszek a kávéba, ami cukormentes tej.

A 2 pötyi az sussina, nem tudom, jó e, ha nem akkor alternatívát ajánljatok légyszives. :)

Kenyeret nem eszek, spagetti tesztát 1-2 kanállal, mert elcsábultam, de azóta se.


Mikor indul be a fogyás vagy a súly vesztés? Próbáltam infózni Google, de semmit nem találtam.



Köszönöm szépen a segítséget

5042. Tüsszy
febr. 29. 13:56

Sziasztok!

Bambuszrostliszttel kapcsolatban kérdezném, hogy volt valakinek emésztési gondja vele?

Has-gyomorfájás, puffadás, emésztőrendszeri diszkomfort érzés?

5041. dália 2 (válaszként erre: 5031. - Ageeca)
febr. 24. 15:02
Szia! Instán ketobettus nagyon jó! Sok recept van .
5040. Prego (válaszként erre: 5039. - Libikóka)
febr. 23. 20:52
Innentől lesz.✌️
5039. libikóka (válaszként erre: 5038. - Prego)
febr. 23. 18:56

Nem árt jól rákészülni,,legyen mindig a hűtőben ,,vagy a kezed ügyében kis keto bűnözni való.

Persze ha másra vágysz,,hát ez van:)Remélem sikerül:)

5038. Prego (válaszként erre: 5037. - Libikóka)
febr. 23. 15:14

Koszi

Én már másodjára kezdem,először hamar le is ment 4-5 kg nyilván víz,a cukrom ennyi mèg születésemkor sem volt szerintem /4,5/,és borzalmasan könnyűnek éreztem magam,de sajnos be bünöztem közben sokat,úgy hogy most újra!

5037. libikóka (válaszként erre: 5036. - Prego)
febr. 22. 21:22

Igen ,pár nappal a kezdés után.

Természetes,ne aggódj, elmúlik.

5036. Prego
febr. 22. 20:03
Sziasztok!Nektek is volt hányinger rosszközèrzet az elején?
5035. Ageeca
febr. 21. 21:08
Köszönöm. Találtam infót. (L)
5034. libikóka (válaszként erre: 5031. - Ageeca)
febr. 20. 08:42

A hol-ra sok infó van,,Youtube -n is.

Amíg informálódsz ,,addig is szép lassan legyen kevesebb a napjaidban Ch.ez is segít,,nem lesz olyan gyors a megvonás.

Jó kezdést:))

5033. Shanalyl (válaszként erre: 5031. - Ageeca)
febr. 20. 08:10

Ketozis.hu

Facebook-on is vannak jó csoportok.

5032. lolita2112 (válaszként erre: 5029. - Mirandella)
febr. 19. 01:06
a rakott karfiol laktato etel,probald meg cukor nelkul inni a kavedat!olvastam epp tegnap errol a dietarol,hogy milyen egeszseges!
5031. Ageeca
febr. 18. 22:41
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a keto életformát. Hol tudok elindulni? Köszönöm
okt. 2. 11:53
Tud valaki ajanlani Bp-n vagy kornyeken ketogen-párti dietetikust?
2023. szept. 28. 16:21
Sziasztok! Ma késő délelőtt "reggeliztem", az is húsleves volt. Olyan 13 ora körül egy kis tepertőt eszegettem. Azzal elvoltam 16 óráig, amikor nem voltam éhes, de azért gondoltam már eszem valamit, rakott karfiolt. Hát alig birtam magamba tömni, szerintem igy este nem fogok enni, mert nagyon tele vagyok. Kávéba már nagyon várom, hogy ihassam a tejszínt, eddig csak tojástejet tettem bele, édesítő nélkül.
5028. libikóka (válaszként erre: 5026. - Mirandella)
2023. szept. 27. 17:43

Nem sok édességgel vesződtem,,de egy házi túrókrém kis édesítővel,,vagy túrógombóc,,és még van több édesség simán belefér:)) A szénsavas víz max puffaszt,,már akit:)

Sok sikert:)

5027. Shanalyl (válaszként erre: 5026. - Mirandella)
2023. szept. 27. 17:25

Ha kevesebb, az nem baj.


A víznek 0 a kalóriatartalma, szóval igazi csoda lenne, ha hízlalna.🤣

2023. szept. 27. 16:25

Szia! Nem tudom már, lehet kamu, de még olyat is hallottam, hogy a szénsavas ásványvíz hízlal... :D

Egyébként mi van ezzel a szénhidrát dologgal? MÁrmint az kell legyen a legkevesebb és lehetőleg zöldség, esetleg gyümölcs. És az van megadva, hogy 20-40 g max napi. És mi van, ha nincs meg a minimum sem egy-egy nap? Tehát pl egyik nap van 25 g-nyi szénhidrát, másnap meg csak 10? Az ugye nem baj, csak ha több, mint 40?

Örülök ennek a fűszer dolognak, mert már azt se nagyon mertem használni. MOst szombaton telik le a második hetem. Szerencsére nekem simán megy még a 3-4 liter is/nap! De azt már várom, h valami minimális édeset is érezzek....

5025. Shanalyl (válaszként erre: 5024. - Mirandella)
2023. szept. 24. 19:35

Az nem baj, ha kevesebb, csak több ne legyen.


Fűszerek minden mehet, nem hiszem, h dekában méred, bármi is az, esetleg a fokhagyma, de abból is elég durva mennyiséget kellene megenni szerintem, h bezavarjon.


Akármit is mondanak, h miért nem jó a bubis víz (tényleg, mit, ezt még nem hallottam :D), én csak azt szeretem, bubimentest max ha nagyon be van hűtve vagy meg van tuningolva citromlével. Tea bármi meget, ha nincs benne cukor. Én üresen, citromlével iszok minden teát, fekete, zöld, gyümölcs, gyógynövénykeverékek. A lényeg, h sokat kell inni, amire kicsit nehéz rászokni az elején, de nekem pl már nagyon hiányzik, ha nincs meg a napi 2 liter legalább.

5024. Mirandella (válaszként erre: 5022. - Shanalyl)
2023. szept. 24. 07:59

Na sikerült kitörölnöm, amit irtam. Szóval... a szénhidrát bevitelnél az ugye nem baj, ha pl nincs meg a 20 g, máskor meg igen? Mindig eszem, de csak zöldség formájában és nem mindig jön össze. Egyébként az első hét alatt lement 2 kg, és mindenhonnan több centi (has, csípő stb)... egyelőre aki észrevette, az azt kérdezte, hogy "csak nem jön a kistesó???"-jellemző, már megszoktam. Mivel a hasamról megy le utoljára, fogyás elején a hasam körül megy lejjebb, így másoknak esetleg csak az tűnik fel, hogy mekkora a hasam... én viszont látom, hogy nini, lett derekam, rámjön a nadrág, stb... úgyhogy ennek a beszólásnak is örülök, mert tudom, hogy így kezdődik :D:D:D

Más kérdés, a fűszerekkel kapcsolatban mit nem szabad? Mert arról nincs annyi info, pár alap fűszer fel van ugyan sorolva, de sok más is érdekelne, natúr fűszerekre gondolok. Vagy azok mind mehetnek? (koriander, bazsalikom, curry, stb.) Ja és mégegy, a buborékos víz nagyon nem jó? Illetve milyen teákat lehet, vagy milyet nem? Ha válaszolnál/tok, sokat segítenétek, nagyon köszi!

5023. Shanalyl (válaszként erre: 5022. - Shanalyl)
2023. szept. 21. 10:05
Kiflivel, na, a telefon önállósította magát.🫣
5022. Shanalyl (válaszként erre: 5021. - Mirandella)
2023. szept. 21. 10:04

Szia!


Listám nincs, én mindent a kalóriabázisban vezetek. Igazából szerintem mindent lehet, ha benne maradsz a neked megfelelő szénhidrát mennyiségben ahhoz, h ketózisban legyél. Nekem ez pl valahol 40-50 g között van, mások meg a 20-30ra esküsznek, mert mindenkinek másképp működik a szervezete. Csak nem mindegy h a napi limitet 3 falat jifli el viszed be vagy egy zsák salátával.

2023. szept. 20. 13:39

Sziasztok, szeretnék csatlakozni a csoporthoz, ha szabad!

Régebben egy hasonló diétával próbálkoztam, sikerült is vele sokat fogynom, de abbahagytam különböző okok miatt, és visszakúszott természetesen minden. Aztán mikor újra próbáltam ugyanazzal a módszerrel, már csak az egy harmadát sikerült lefogynom vele. így gondoltam, belevágok a ketogén diétába, amit ezelőtt nem mertem, mert sokan mondták, hogy az mennyire kemény és nehéz. De most tartok az 5. napon, és szerintem nagyon jól bírom-vagyis nehezebbre számítottam. Hetente fogom magam mérni kilóban és centiben. De a tükörben már most nagyon csodálkozva nézegetem magam, várom is a szombatot, hogy a számoknak is örülhessek.

Tünetként egyedül a 4. napon jött enyhe fejfájás, illetve 5. nap hajnalán erősebb, de ma, napközben már nagyon enyhe. Ennyi kb. 5 óra elteltével sem vagyok éhes, de azért eszem 3x.

Kérdésem lenne, hogy kinek van NAGYON RÉSZLETES élelmiszer listája, hogy mit szabad enni? Az alap lista megvan, de azon rengeteg olyan nincs rajta, amit én használnék, vagy kíváncsi lennék, hogy szabad-e. Fűszerek, maglisztek, stb ilyenek.

5020. Shanalyl (válaszként erre: 5019. - Shanalyl)
2023. aug. 29. 12:26
Jó lett a süti, betettem a Ketogén receptek fórumra.
5019. Shanalyl
2023. aug. 28. 14:39
Megint csak én. Most -8.8 kg. Holnap kísérletezem, bögrés citromsütit fogok csinálni. Ha jó, a keto recepted fórumra beteszem a receptet.
5018. Shanalyl (válaszként erre: 5016. - Shanalyl)
2023. aug. 14. 09:01
Túl a 6. héten. -7 kg eddig.
5017. Shanalyl
2023. júl. 20. 10:42
Most nézem, h legutóbb is ezzel a szöveggel jöttem.😂 Csak akkor belwfutottam egy elég vacak betegségbe és úgy maradtam. Remélem most másképp alakul a dolog és tényleg lemegy az a tizeske.😄
5016. Shanalyl
2023. júl. 20. 10:41

Bejelntkezem. 3 hete csinálom, IF-fel kombinálva, most tartok -2,6 kg-nál (hétfői mérés). Nem vagyok éhes kb sosem és a hangulatom is jobb.


Viszont a szafis rostról átálltam a dia wellness szh csökkentett cuccra, mert olyan brutál drága lett, h inkább eszem kevesebbet a másikból, h kijöjjön a szh, minthogy ennyi pénzt erre kiadjak. Azért a lófüttynek is van vége.🙄

5015. Shanalyl (válaszként erre: 5013. - 55Judit)
2023. jún. 1. 11:32
A lisztjeiből klassz sajtos kekszet sütöttem múlt héten, kirándulós kajának tökéletes. (Rostkeverék és lángosliszt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook